"Sanatorium miłości 3" odcinek 8. Zdzisław i Krystyna na randce poczują miedzy sobą bliskość! Widzowie twierdzą, że będzie między nimi coś więcej!

W 8. odcinku "Sanatorium miłości 3" widzowie zobaczą kolejne randki seniorów. Romantyczne spotkanie we dwoje czeka tym razem niezdecydowanego Zdzisława i Krystynę. Czy między nimi zaiskrzy? Internauci patrzą na te zdjęcie i nie mają wątpliwości!

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" odcinek 8. w niedzielę, 22.02.2021 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Zdzisław to po Andrzeju jeden z największych romantyków w ekipie bohaterów 3. edycji "Sanatorium miłości". Senior ma jednak rozdarte serce między Jadzią a Krystyną. To właśnie z Krysią spędzi w najbliższym odcinku romantyczny czas tylko we dwoje. Wygląda na to, że tych dwoje od razu poczuje iskry między sobą.

Zdzisław nie może się zdecydować? W oko wpadły mu Jadwiga i Krystyna! Którą wybierze?Zobacz więcej

Jak będzie przebiegać ich randka? Szczegóły nie są znane, ale wystarczy spojrzeć na ich wspólne zdjęcia - promienny uśmiech seniorki wiele zdradza. Internauci też są przekonani, że między Krystyną z Zdzisławem będzie coś więcej!

Super para jedyni kulturalni z tej grupy pasują do siebie

Jadzia to troszkę flirciara i nie pasuje do Zdzisława, a Krysia jak najbardziej. Moze ten "foch" ją opuści

Nareszcie widać piękny, szczery uśmiech Krystyny, może randka była udana?

Czy między przebojowym Zdzisławem i ułożoną Krystyną rzeczywiście zaiskrzy? Przekonamy się już niebawem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Men (gość)

    Krystyna zarozumiała kobieta, niesympatyczna.... Co myśli? - ze w tym wieku ze sztucznymi zębami znajdzie księcia ? Lata świetności już były.

    22.02.2021 18:11
  • Halina (gość)

    Każdy z uczestników jest inny. Dobrze się bawią. Programem jest duże zainteresowanie wiec czemu taka krytyka.

    22.02.2021 16:37
  • Iwona (gość)

    Uważam że każdy ma coś w sobie ale taka czwórka przodująca to Krysia,Teresa ,Ania,Andrzej i dalej po kolei Halina Zdzisio A reszta dziwni ludzie.Pan który walczy z laptopem po co on w tym programie,Janina po trupach do celu,Jadzia nie do zrozumienia,Ten co szuka czegoś ale chyba nie wie czego tzn.Zbyszek Inteligentny Pan co Jadzia mu się spodobała jest ok.ale wyboru dobrego nie dokonał,No i Pan "gaduła"chyba najszczerszy ale zbyt pewny swojej racji.Różnimy się wszyscy więc życzę powodzenia każdy zasługuje na szczęście.

    22.02.2021 15:38
  • Wiktorianka (gość)

    Myślę że Andrzej jest bardzo sympatycznym eleganckim facetem o bardzo wrażliwym sercu. I w tym sercu ma bardzo dużo pustego miejsca. Jest szarmancki wobec dam i jest bardzo romantyczny. Ale musi trafić na kobietę, która będzie umiała nadawać na tych samych falach.

    22.02.2021 01:20
  • Gosc (gość)

    Po dzisiejszym odcinku, powiem tak Pan Władysław to prawdziwy dżentelmen Zdzisław bardzo delikatny mężczyzna Ania to bardzo mądra kobieta Krystyna ładnie się wypowiada lecz udaje damę Janina to dobra konkurentka popisywaczka Jadwiga to chłopczyca udająca najmądrzejsza Halina to chodząca radość i bardzo czuła Teresa to kontrol opanowanie szukająca szczerej czułości Wiesław to wygodnis pokazujący wysokie aspiracje Edward to niezły charakterek rządzić Andrzej to otwartość wrażliwy na złe traktowanie innych Wszystko na ten temat. 🖐️

    22.02.2021 00:57
  • Gosc (gość)

    Nie wiem dlaczego wiekszosc pan z tego sanatorium taki ostry makijaz robi. Strasznie je to postarza. Nie moge na to patrzec.

    22.02.2021 00:56
  • ZeeBi (gość)

    A ja to bym im kupił bym wszystkim Panią po SNYKERSIE aby przestały gwiazdożyć, bo gdy by były na normalnym turnusie to z pewnością by się inaczej zachowywały.?????????

    22.02.2021 00:01
  • Ktosik (gość)

    Zdzisław i Krystyna wogole do siebie nie pasują. Zdzisław harleyowiec ale super facet a Krysia prawdziwa elegancka dama miła ale zbyt sztywna dla Zdzisława.wizerunkowo są zupełnie inni. Ona potrzebuje b eleganckiego takiego jak ona sama.

    21.02.2021 23:50
  • Zauroczona (gość)

    Zdzichu - jestem mężatką i zawsze myślałam że gdybym została sama to już na żadnego faceta bym nie spojrzała. I teraz wiem że się myliłam. Jesteś fantastycznym facetem. Miły kulturalny trochę niesmialy. Mało mówisz a to znaczy ze dużo myślisz i to jest w facetach podniecajace.

    21.02.2021 23:30
  • K (gość)

    Jafl

    Jadziazdzisiu

    21.02.2021 23:03
  • Tereska (gość)

    To ludzie wyciszenie,samotni..potrzebują ciepła,zrozumienia i bliskich kontaktów z płcią przeciwną ,a nie wyciskaczy łez i przepytywania z życia prywatnego. Same smutasy.

    21.02.2021 22:18
  • Tereska (gość)

    Pokazują jakieś spięcia ,intrygi,humorki .kto chce to oglądać to proponuję : trudne sprawy,albo dlaczego ja

    21.02.2021 22:08
  • Zosia (gość)

    Panie Zdzislawie żadna z Pan nie pasuje do Pana bo żadna nie dorasta Panu do pięt. Życzę serdecznie aby poznał Pan urocza podobnie jak.pan kobietę ale nie w tym programie. Jestem pewna ze po programie będzie Pan miał wiele wiebicielek zabiegajacych o Pana względy. Życzę powodzenia!

    21.02.2021 22:07
  • Tereska (gość)

    A wogole to nudne te odcinki. Dziecinada . Gdzie oni mają się poznać? W samolocie,czy na slizgawce? Dobrze,ze to się już kończy.nudy !!!

    21.02.2021 22:04
  • Joanna (gość)

    Jak zwykle tylko jedynka w trakcie sezonu zmienia godzinę emisji! Tak głupie pomysły ma tylko państwowa telewizja

    21.02.2021 21:57
  • Tereska (gość)

    A ja myślę,ze Jadzia jest za bardzo rozrywkowa by pasować do spokojnego Zdzisława. Ona tu przyszła się zabawić. Poza tym zaczyna mi się nie podobać,ze robią gwiazdę z Jadwigi. Wszystko jest tylko o niej i koło niej. A gdzie inni ?

    21.02.2021 21:56
  • Asia (gość)

    Jak można mówić, że Krystyna pasuje do Zdzisława. To są zupełnie dwa różne charaktery. Do niego najbardziej jednak pasuje Jadzia. Z drugiej strony nie rozumiem zachwytu nad urodą Krystyny. Uważam że zdecydowanie Teresa jest ładniejsza, bardziej kobieca. Z Krysi jest niestety taki blond kołek z fryzurą na Piasta Kolodzieja.

    21.02.2021 21:36
  • Ala (gość)

    Skończcie wreszcie z tym gniotem !!! Kto wymyśla takie kretyństwo???

    21.02.2021 18:37
  • Malgosia (gość)

    Super pasują do siebie król i królowa to.. Halina i. Edward

    21.02.2021 17:44
  • Malgosia (gość)

    Super pasują do siebie król i królowa to. Krystyna i. Edward

    21.02.2021 17:42
NowszeStarsze