"Sanatorium miłości 3". Pogrzeb Władysława Szustorowskiego. Halina Jaksa pokazała zdjęcia z ceremonii!

Ta wiadomość była szokiem dla wszystkich fanów programu "Sanatorium miłości". 9 kwietnia 2021 roku zmarł Władysław Szustorowski, uczestnik programu "Sanatorium miłości 3". Pogrzeb Władysława Szustorowskiego odbył się 28 maja, a zdjęcia z ceremonii pokazała inna gwiazda programu, Halina Jaksa.

Multimedia

POGRZEB WŁADYSŁAWA Z "SANATORIUM MIŁOŚCI 3" - HALINA JAKSA PUBLIKUJE ZDJĘCIA

Władysław Szustorowski był jednym z uczestników programu "Sanatorium miłości 3". Widzowie polubili pana Władysława od pierwszego odcinka show; cenili go za spokój, opanowanie oraz niezwykłą klasę, jaką prezentował. W pamięci wszystkich z pewnością jest sytuacja, gdy zauroczył się Jadwigą Schwebs-Kostkiewicz, a kobieta "dała mu kosza" w mało elegancki sposób, podczas ćwiczeń teatralnych, przy pozostałych uczestnikach programu. Co prawda później przeprosiła za tę sytuację, ale widzowie byli oburzeni zachowaniem seniorki, twierdząc, że mogła bardziej elegancko dać panu Władysławowi do zrozumienia, że nie jest w jej typie.

Znane są przyczyny śmierci Władysława Szustorowskiego? Senior w ostatnich dniach był w śpiączce!Zobacz więcej

Władysław Szustorowski w programie "Sanatorium miłości 3" nie znalazł miłości, ale znalazł ogromną sympatię widzów. Dlatego wszyscy byli w ogromnym szoku, gdy okazało się, że pan Władysław zmarł. Na ekranie prezentował się bardzo dobrze, wyglądał na zdrowego, jednak w ostatnich dniach swojego życia mocno chorował, o czym w "Pytaniu na śniadanie" opowiedział inny uczestnik programu, Andrzej.

Pogrzeb Władysława Szustorowskiego odbył się 28 maja 2021 roku. W ostatnim pożegnaniu pana Władysława uczestniczyli inni kuracjusze z "Sanatorium miłości 3", Krystyna, Janina, Jadwiga, Andrzej, Zbigniew, Anna oraz Halina Jaksa, która opublikowała zdjęcia z ceremonii.

Władysław Szustorowski nie żyje! Uczestnika programu żegna produkcja i widzowieZobacz więcej

Co ciekawe, nie wszystkim fanom programu te fotografie przypadły do gustu! Część z widzów jest zniesmaczona i uważa to za promowanie samych siebie! Inni widzowie z kolei nie widzą niczego złego w takich fotografiach (pisownia oryginalna):

A te radosne uśmiechy przy wieńcu są nie na miejscu.

Bez przesady Pani Dorotko! Zdjęcie z wieńcem NIE jest zrobione na cmentarzu, tylko na parkingu!!!

Co nie zmienia postaci rzeczy, że przed chwilą był pogrzeb, kogoś, o którym mówią, że to wielka strata przyjaciela. Nie twierdzę, że na cmentarzu nie można się śmiać, ale nie w takich okolicznościach.... Smutne te promowanie się...

Z siedmiu osób nie śmieją się dwie.

Wstyd tak się afiszować przy zwłokach

Głupoty Pan wypisuje! Jest to ostatnia pamiątka i jak najbardziej na miejscu.

proszę zobaczyć zdjęcia z ostatniego pożegnania papieża Jana Pawła II. Tam również każdy pozował obok zwłok, bo trumna była otwarta.

Ostatnie pożegnanie a tu uśmiechy i lans????

Wszystko pięknie tylko miny takie raczej niezbyt smutne.hm

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ala (gość)

  To nie jest pogrzebowe zdjecie to jest lansowanie,przerazajace

  31.05.2021 21:22
 • Danuta (gość)

  Wstyd pozować do zdjęć jak na wyborach miss żenada więcej szacunku

  31.05.2021 13:58
 • Anna (gość)

  Nooo, niezbyt to wyszło proszę państwa starszeństwa, niezbyt....

  31.05.2021 13:30
 • Jola (gość)

  Jak zwykle Halina sie reklamuje.Co ona chce przez to osiagnac. Chyba tylko zeby jakis chlop sie nia zainteresowal. Ale nie na pogrzebie. To nie scianka zeby pozowac.

  31.05.2021 06:20
 • Jola (gość)

  Jak zwykle Halina sie reklamuje.Co ona chce przez to osiagnac. Chyba tylko zeby jakis chlop sie nia zainteresowal. Ale nie na pogrzebie. To nie scianka zeby pozowac.

  31.05.2021 06:20
 • J (gość)

  Śmierć to smutek żal a ci dorośli ludzie czuli się jak na weselu Niedopomyślenia jednym słowem wstyt

  30.05.2021 16:22
 • Aga (gość)

  Porażka,kto by pomyślał że wydawało by się sympatyczni ludzie w podeszłym wieku a zachowanie jakby gówniarskie 😡

  29.05.2021 23:18
 • King (gość)

  Żenada Państwo celebryci, to nie ta uroczystość, w której powinniście brać udział, brak poszanowania chwili, wstyd, kreowanie siebie, a gdzie żal i smutek,

  29.05.2021 17:35
 • sanatoriu (gość)

  Jednym słowem ŻENADA !!! Fotki sobie robić jak na weselu, po odejściu człowieka, ostatnie pożegnanie, a "ekipa" niczym z komedii Barei. WSTYD !!!

  29.05.2021 16:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×