"Sanatorium miłości 3". Romantyczny pocałunek Zdzisława i Jadwigi! Halinka zaprosi Wieśka na randkę? Zobaczcie zwiastun nowego odcinka!

Przed nami 9. odcinek programu "Sanatorium miłości 3". Pomiędzy Zdzisławem a Jadwigą robi się coraz bardziej gorąco! W końcu dojdzie do romantycznego pocałunku! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 9. odcinku "Sanatorium miłości 3" i zobaczcie zwiastun!

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" odcinek 9. w niedzielę, 28.02.2021 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W 9. odcinku programu "Sanatorium miłości 3" poranek w pokojach mija kuracjuszom pod znakiem rozmów, których przeważającym tematem jest wybór Króla i Królowej sezonu. Ale jest też miejsce na rozważania kobiet o stałych i tymczasowych związkach z mężczyznami. Seniorzy coraz śmielej podchodzą też do porannych odwiedzin u sąsiadów z turnusu, a podczas wspólnej rozmowy kolejna z kobiet zdradza, że chciałaby spędzić z Władysławem poranek i dostać polne kwiaty… Która z kuracjuszek zdobyła się na tak odważne wyznanie w stosunku do mężczyzny?

Zdzisław nie może się zdecydować? W oko wpadły mu Jadwiga i Krystyna! Którą wybierze?Zobacz więcej

Marta po raz ostatni spotyka się z seniorami w Palmiarni i zachęca ich do próby podsumowania mijającego niebawem turnusu. Kuracjuszką odcinka ponownie zostanie uwielbiana przez wszystkich Halinka. Czy tym razem zrewanżuje się Wieśkowi, zapraszając go na randkę? Czy może jednak postanowi spotkać się z kimś, z kim nie miała odwagi do tej pory nawiązać bliższej znajomości?

W tym odcinku wracamy do zachowania Edka, nieakceptowanego tak przez widzów, jak i uczestniczki. Marta postanowi odpowiedzieć Edkowi na postawione podczas intymnej rozmowy pytanie: „dlaczego kobiety mnie odtrącają?”. Ostatnie chwile w sanatorium kuracjusze spędzą na wspólnym zbieraniu grzybów, które będzie pełne humoru i luzu.

Po południu czeka też na nich niespodzianka: podczas treningu tanga odwiedzi swoich „uczniów” Marcin Hakiel, aby podsumować przygotowania do tańca podczas balu. W programie nie mogło także zabraknąć „Flirtu towarzyskiego”, podczas którego seniorzy oddadzą się pikantnym rozmowom! Czy para, która była już razem na romantycznej randce, da się ponieść swobodzie i frywolności karcianej gry słownej?

Krystyna znowu podpadła widzom! Internauci mają jej wiele do zarzucenia!Zobacz więcej

Na koniec zaś odbędą się dwie różnorodne randki. Jedna z nich zmysłowa, taneczna, intymna, w której główną rolę zagra „Operetka”, druga natomiast bardziej szalona i zabawna, a na niej Halinka z jej nieposkromionym temperamentem i mężczyzną, który nie może zrezygnować ze spotkań z nią. Randka Jadwigi i Zdzisława wprawi obydwoje w nastrój intymności i zachęci do szczerych wyznań. Do tego nie zabraknie romantycznych pocałunków! Czy para zdecyduje się na spotkanie po zakończeniu turnusu w „Sanatorium miłości”?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Renka (gość)

    Wszyscy uczestnicy są OK. Każdy z nich ma swoje wady i zalety. Nie jest łatwo poruszać się w obecności kamer. Najprościej jest krytykowć. Dla nich myślę,że to dobra zabawa. Trzymajcie tak dalej!!!

    03.03.2021 09:43
  • Gość (gość)

    Edek jest super nie udaje

    01.03.2021 15:04
  • W (gość)

    Władek klasa facet najleps

    01.03.2021 14:04
  • jk (gość)

    Szkoda mi Zdzislawa powiniem Krysie wybrac Jadzia nie jest odpowiednia dla niego

    28.02.2021 21:48
  • jk (gość)

    Szkoda mi Zdzislawa powiniem Krysie wybrac Jadzia nie jest odpowiednia dla niego

    28.02.2021 21:46
  • Aleksandra (gość)

    Moim faworytem jest Władysław. Od pierwszego odcinka zauważyłam w nim wiele pozytywnych cech. Kulturalny i z wyczuciem człowiek. Prawdziwy dżentelmen, umiejący odnaleźć się w różnych sytuacjach.Zasługujący na prawdziwe uczucie i szacunek, bo w tym wieku jest to ważne.

    28.02.2021 16:53
  • picolo (gość)

    Myślę , że tych edycji już wystarczy, par nie będzie, emeryci bawią się za nasze pieniądze,oglądamy trochę taki cyrk na kołach, gdzie każdy wywleka swoje życie osobiste, płaczom nie ma końca.Manowska cyrkuje, robi miny, klęka...jestem zażenowana oglądając, komu to ma służyć. Pokażcie jak sie tka na krosnach, robi kilimy, maluje, haftuje, starsi ludzie są często utalentowani w tym kierunku, a nie takie bzdety jak w tym sanatorium.

    28.02.2021 13:45
  • Basia gość moim (gość)

    Moim idolem jest Wladzio, to naprawdę jest facet, inteligentny, kulturalny i mądry, takiego bym chciala, ma szacunek dla kobiet, szkoda ze mam męża,, napisala bym do niego, zawsze takich facetow mialam, bo to jest moj tym i mam takie zdanie o sobie, dlatego cale zycie jestem z jednym jedymym od pół wieku obchodzilismy Zlote gody a wrsele bylo na sto par do białego rana, pozdrawiam Pana Władzia

    28.02.2021 10:19
  • trala (gość)

    Przyjechali ludzie z ogromnym bagażem życiowym, obarczeni złymi często wspomnieniami, wcale nie tacy idealni jak tutaj się pokazują. Za rozpady małżeństwa winią swoje połowy, ale nigdy siebie samych.Pokazują siebie często jakimi nie są. Nie wiem komu ten program jest potrzebny, żadnych par nie będzie , tylko publiczne pieniądze wywalone w błoto. A ile plotek... uuuu.....

    27.02.2021 18:29
  • Gość (gość)

    Najgorsza jest ta tancerka z rażącym jak na ten wiek makijazem. To w jaki sposób potraktowała najbardziej kulturalnego ,spokojnego,inteligentnego z przemiły głosem Władysława zasługuje na potępienie.Zero kultury i taktu.

    27.02.2021 17:35
  • Grzegorz (gość)

    Po co każą im się zwiedzać i jest placz

    27.02.2021 16:30
  • Ewa (gość)

    Halinka - prostaczka , Jadwiga obleśna i wulgarna i właściwie żadnej normalnej kobiety . Z mężczyzn jedynie Władysław facet z klasa

    27.02.2021 15:22
  • Aanama (gość)

    Interesujący program. Każdy myśli o sobie że jest lepeszy od kogoś, może nawet zbliżony do ideału. Przyjmijmy wszystkich uczestników takimi jakimi są, że są soba, bawią się, smucą, rozmawiają o innych. Wyrazy uznania dla Pana Władysława który ma dużą klasę, niezależnie co się dookoła dzieje. Jest też cały czas sobą.

    27.02.2021 14:29
  • emma (gość)

    Jadwiga i Halina jak się zaśmieją to wszystkich zagłuszą

    27.02.2021 13:38
  • eech (gość)

    Zdzisław dwulicowy

    27.02.2021 12:51
  • ulala (gość)

    Biedne konisko

    27.02.2021 12:50
  • ulala (gość)

    Biedne konisko

    27.02.2021 12:50
  • Gustaw (gość)

    Do W.r a jeszcze Ci te ręce nie opadły. Nie ryzykuj i nie oglądaj.

    27.02.2021 12:47
  • Gość (gość)

    Widzowie lubią Eska,to bzdura co piszecie.Jest sobą,nie udaje przed kamerami,jak niektórzy.

    27.02.2021 12:00
  • BEATA (gość)

    Dlaczego Teresa nie była na żadnej randce?!!

    27.02.2021 10:44
NowszeStarsze