"Sanatorium miłości 3". Widzowie mają dość Andrzeja. Senior jest najbardziej kłótliwym uczestnikiem programu?

64-letni Andrzej podpadł widzom. W sieci pojawia się coraz więcej krytycznych komentarzy na jego temat. Wygląda na to, że widzowie programu "Sanatorium miłości" mają go już dość. Skąd tyle niechęci wobec niego?

Multimedia

Andrzej z 3. edycji "Sanatorium miłości" wzbudza sporo emocji. To wielki romantyk i wulkan energii - kocha ludzi i sport, niemal codziennie pokonuje dystans 60 basenów! Senior ma w sobie mnóstwo uroku osobistego, uwielbia opowiadać o swoim barwnym życiu, ale zawsze chce, żeby to jego było na wierzchu. Tak, jak w 7. odcinku, kiedy próbował przekonać grupę do swoich racji, w kwestii układu choreograficznego.

Wczoraj rano z Tereską ćwiczyłem taniec przygotowany przez Jadzię i doszliśmy do jednego wniosku. Ja podszedłem do niej i powiedziałem tak: Słuchaj Jadziu, może spróbujemy tak. Odpowiedź od niej padła: Tobie Marcin Hakiel kazał prowadzić grupę, czy mi? Zastanowiłem się, co robi? A co, ona jest od prowadzenia? Nie robiłem tego, żeby jej odebrać tę rolę - tłumaczył prowadzącej Andrzej.

Jest nas dwanaście osób, wszystkim pasuje, a jednej osobie nie pasuje jak zwykle - usłyszał jednak w odpowiedzi od Zbyszka.

Widzowie już wiedzą, kto zostanie Królem i Królową Turnusu! Komu kibicują internauci?Zobacz więcej

Widzowie mają dość Andrzeja?

Andrzej stara się wyjaśniać na bieżąco wszystkie nieporozumienia, ale na jego zachowanie w "Sanatorium miłości" skarży się coraz więcej widzów. Niektórzy twierdzą, że kuracjusz jest osobą narcystyczną i raczej nie znajdzie miłości w programie.

Wszystko wie najlepiej i dlatego te kobiety odchodzą.

Zakochany w sobie po same uszy. Niezły aktor

Elegancki, lubi błyszczeć i grać pierwsze skrzypce, dominować. Trudny partner w życiu.

A co Ty sądzisz o zachowaniu Andrzeja?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mirka (gość)

    Andrzej mi się podoba. Bardzo

    05.03.2021 16:23
  • Bunia (gość)

    Andrzej zakochany w sobie narcyz

    24.02.2021 15:38
  • Jola (gość)

    Fajne kobietki w tej edycji ale najbardziej podoba mi się Janeczka . Bard zo mądra zachowawcza i rozsądna a do tego super zgrabna wysportowsns i Ładns

    23.02.2021 22:25
  • Iga (gość)

    Fajna edycja,pan Władysław i Zdzisław są kulturalnymi panami. Ale ogólnie fajna grupa. Panie też fajne.

    22.02.2021 22:07
  • Prawie seniorka (gość)

    Też jestem. Już prawie jestem seniorką i wstyd mi za to rozkapryszone towarzystwo. Porażka.Halinka trzymaj tak dalej jesteś super normalną babką i myślę że żaden z tych pamów nie jezt C iebie godzien.

    22.02.2021 17:41
  • Ela (gość)

    Z tego towarzystwa to tylko H alinka jest godna uwagi ,super babka,poprostu jest sobą nie gwiazdorzy. Tak wogóle to najgorszy skład od poczatku edycji programu.Rozkapryszone dinozauryn

    22.02.2021 17:32
  • Rolnik, kawaler do wziecia szuka zony w sanatorium milosci (gość)

    Pan Andrzej jest najatrakcyjniejszym kandydatem dla Pań ze wszystkich edycji i chyba jakies bezmozgowe pajace pisza,ze komus podpadl. Zbynio boidupka wie o tym i probowal go zdyskredytowac, oslabic jego pozycje

    21.02.2021 20:16
  • Magda (gość)

    A ja Pana Andrzeja darzę sympatią, jest sobą i nie ugina się , nie opowiada bzdur z własnego życia, o co zabiega prowadząca

    21.02.2021 16:24
  • Ev (gość)

    Ile ludzi tyle opinii. Każdemu z nich można coś zarzucić.

    21.02.2021 10:05
  • Andrzej (gość)

    Andrzej super facet!!! A ci ktorzy o nim zle gadaja po prostu czuja sie zakompleksieni i mu zazdroszcza!! Andrzej to klasa,inteligencja i kultura ...😊

    20.02.2021 18:56
  • Becia (gość)

    Andrzej mega kulturalny facet .Żadna z pan nie jest w jego typie . Nie ma tu kobiety dla niego Dajcie mu spokój Dla mnie super gość

    19.02.2021 21:20
  • profesja (gość)

    Jak zwykle trzeba tak śpiewać jak większość! Jeśli tylko ktoś ma swoje zdanie, zaraz zostanie zlinczowany. A M Manowska tu zrobiła strasznie brzydka robotę! Jak można, przecież ona nie ma prawa oceniać, wyciągać wniosków, sugerować opinii!!! Andrzej dopiero teraz powinien wyciągnąć wnioski z braku profesjonalizmu M.M.!!! Fajny facet, któremu została przypisana latka i z pewnością teraz już się tego nie zmieni! Paskudne zachowanie prowadzącej i jej opinie i sugestie.

    19.02.2021 19:09
  • Gosc (gość)

    Tak trafiają z profilem psychologicznym że lansują zawsze chłopów którzy nie szanują kobiet deklarują uwodzą żeby zwrócić na siebie uwagę bo niczym innym nie umieją a prowadząca jeszcze w tym pomaga haha Andrzej bardzo porządny Prawdziwy FACET

    19.02.2021 18:33
  • Lucia (gość)

    A skąd się wziął ten Zbyszek? O masakra, okropny😱

    19.02.2021 16:58
  • Alexandra (gość)

    Poza Władysławem i harlejowcem zupełnie ci pozostali faceci są nie do życia a szczególnie ten Zbyszek to już zupełnie bez jąder, taki prostak zadufany w sobie, histeryk.

    19.02.2021 16:55
  • Iga (gość)

    Nagonka na Andrzeja bo dystansuje pozostalych panów i nie adoruje pań bo żadna nie jest w jego typie, w moim tez one nie są. Oprócz tego to kulturalny gosc , wie czego chce. Extra facet i przestancie go atakować.

    19.02.2021 16:16
  • Pyrus (gość)

    To palant

    19.02.2021 15:37
  • kol. (gość)

    Andrzej inteligenty i porywczy. Wszystko musi być ,tak jak tam sobie wymyśli. Jak pokrzyżujesz plany to jest stracony.Nie dziwię się,że kobiety go omijają.

    19.02.2021 14:56
  • Gość (gość)

    Jak masz swoje racje i jesteś choć trochę lepd,y od innych to zaraz określą Cię jako kłótliwego, w naszym społeczenstwie lepiej się nie wychylać, stać w drugim szeregu i biernie obserwować. Co do programu wszyscy mają jakiś swój urok.

    19.02.2021 14:55
  • Sptawiedliwa (gość)

    Andrzej jest przystojnym facetem i ma jakieś swoje oczekiwania od partnerki, a tu żadna mu się nie podoba, więc zaczęli go wszyscy atakować, Manowska dała przyzwolenie i sama go gnoiła imputując mu samo zło. Biedak jakoś to wytrzymał, ja bym uciekła. A Manowska jest sztuczna i na siłę przesłodzona. Jak ktoś jest lepszy w środowisku to zaraz jest atakowany.

    19.02.2021 14:25
NowszeStarsze