"Sanatorium miłości 3". Widzowie zachwyceni nowymi uczestnikami! Tylko Edward zdążył już podpaść. Co zrobił nie tak?

Za nami premiera 3. edycji programu "Sanatorium miłości". Poznaliśmy 12 seniorów, którzy postanowili na oczach widzów TVP poszukać swojej drugiej połówki. Po pierwszy odcinku widzowie są nimi zachwyceni. Wątpliwości wzbudza jedynie Edward. Dlaczego?

Multimedia

Widzowie zachwyceni uczestnikami "Sanatorium miłości 3"

W 3. sezonie "Sanatorium miłości" do uzdrowiska w Polanicy - Zdroju przyjechała dwunastka pełnych werwy seniorów, którzy żyją pełnią życia, mają pasje, są ciekawi świata, ale brakuje im miłości. To rozwodnicy lub osoby, którym ukochanych zabrała śmierć. Ich siła i wola walki o nową miłość od razu zachwyciła widzów.

Turnus w Polanicy-Zdroju czas zacząć! Teresa i Krystyna oczarowały panów. Będzie zacięta walka o ich serca?Zobacz więcej

Pierwszy odcinek nowej serii to początek znajomości seniorów. Pierwsze uściski dłoni, rozmowy i opowieści o sobie. Widzowie mieli okazję usłyszeć fragmenty życiorysu każdego z bohaterów, a to pozwoliło im już wyrobić sobie o nich zdanie. Okazuje się, że seniorzy w większości wzbudzili bardzo pozytywne uczucia. W sieci można przeczytać mnóstwo pochlebnych na ich temat komentarzy. Wątpliwości wzbudza jedynie Edward, który dał się zapamiętać kilkoma niewybrednymi stwierdzeniami na temat kobiet.

Czuję, że z Panem byłym policjantem Edkiem może być ciekawie.

Panie bardzo sympatyczne, Panowie... ogólnie tez Ok, tylko Edward... pierwsze wrażenie niestety negatywne ale być może coś się zmieni.

Kobiety bardzo atrakcyjne 🙂 Panowie też interesujący, choć pan Edward zapowiada się na denerwującą postać 🙂 Ale może to tylko takie pierwsze wrażenie 🙂

Edek chyba będzie takim Ryszardem tej edycji 😂

Przypomnijmy, że w czasie podróży do uzdrowiska Edward powiedział: "U mnie kobieta miałaby proste życie: ma mnie tylko kochać i słuchać, nic więcej". Stwierdził także, że kobieta powinna być szczupła. Kiedy Wiesław odpowiedział, że przecież "kochanego ciała nigdy za dużo, Edward zripostował: "Ciała tak, ale nie słoniny!*". To nie spodobało się wielu oglądającym "Sanatorium miłości" paniom. Czy w kolejnych odcinkach senior zyska większą sympatię widzów? Przekonamy się wkrótce!

Kolejni seniorzy szukają miłości! Kim są uczestnicy nowej edycji randkowego programu TVP?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Adam z Katowic (gość)

  Uwielbiam Jadwigę, jest piękna, ciepła, miła.

  24.01.2021 21:26
 • Lena (gość)

  Z nim nawet pies by nie wytrzymał

  11.01.2021 21:45
 • Ania (gość)

  Program fajny. Niestety przez Pana Edwarda tej edycji nie będziemy oglądać. Mały kurdupel, żadnej urody a mniemanie o sobie ogromne. Odeślijcie tego pana do domu i niech nie psuje krwi.

  11.01.2021 12:01
 • Ja (gość)

  Nie udali im się panowie w tej edycji. Zaufania w sobie starzy samcy

  10.01.2021 14:39
 • K.m (gość)

  Jak chce pan ładną, zgrabną i inteligentną panią swego serca to proponuje kup se pan psa skrzyżuj go z kotem i powstanie inteligentna ślicznotka.

  05.01.2021 16:54
 • też coś (gość)

  Niech ten osobnik pocałuje się w nos.Taki sobie chłopek roztropek i zero klasy.

  04.01.2021 15:14
 • abigail (gość)

  Ładna, zgrabna i inteligentna. Ma kochać i słuchać. Obawiam się, że pan Edward takiej nie znajdzie. Ze swoją aparycją i podejściem do życia odstraszy każdą, która osiada choć jedną z tych cech.

  04.01.2021 11:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×