"Sanatorium miłości 3". Władysław Szustorowski nie żyje! Uczestnika programu żegna produkcja i widzowie. Marta Manowska napisała piękne słowa!

Poranek 10 kwietnia zaskoczył wszystkich widzów "Sanatorium miłości" niezwykle smutnymi wieściami: produkcja programu podała, że poprzedniego dnia zmarł jeden z uczestników trzeciej edycji, Władysław Szustorowski.

Multimedia

Śmierć Władysława Szustorowskiego

Władysław Szustorowski był jednym z najbardziej lubianych uczestników 3. edycji programu "Sanatorium miłości". Jak poinformowali twórcy programu, za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych, mężczyzna zmarł 9 kwietnia 2021 roku.

Książę Filip nie żyje! Mąż królowej Elżbiety II miał 99 lat!Zobacz więcej

Osoby tworzące program wyraziły swój żal, smutek i współczucie dla rodziny we wpisie informującym o śmierci Władysława Szustorowskiego. W komentarzach znalazło się mnóstwo głosów fanów programu przedstawiających podobne odczucia. W szczególny sposób mężczyznę wspomniała i pożegnała Marta Manowska, prowadząca programu "Sanatorium miłości".

Władysław Szustorowski dał się poznać w programie jako niezwykle ciepły, kulturalny, uprzejmy człowiek. Był również zapalonym żeglarzem. Udało mi się własnoręcznie zbudować prywatny jacht! Uwielbiał głębokie rozmowy na różne tematy oraz spędzanie czasu z ciekawymi osobami. Niewątpliwie będzie go brakować wielu ludziom.

Zmarł Paweł Czajor. Grał w wielu serialowych przebojach!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mirasall (gość)

    Niech odpoczywa w spokoju ale ten teatr nad grobem uczestników serialu dla poklasku jest nie smaczny...zwykli emeryci a mają się za gwiazdy... żałosne....!!!!

    30.05.2021 16:27
  • Sylwunia (gość)

    Fajny serdeczny człowiek żal strasznie smutno Spoczywaj w pokoju

    13.04.2021 22:42
  • Kika (gość)

    😥😥😥

    12.04.2021 23:32
  • Kika (gość)

    😥😥😥

    12.04.2021 23:32
  • Kika (gość)

    😥😥😥

    12.04.2021 23:32
  • Kika (gość)

    😥😥😥

    12.04.2021 23:31
  • Kika (gość)

    😥😥😥

    12.04.2021 23:31
  • Iwona (gość)

    Niech odpoczywa w Spokoju.Amen

    12.04.2021 19:47
  • Danusia (gość)

    Dobry Jezu A nasz Panie daj mu wiecznie spoczywanie .

    12.04.2021 09:32
  • Iga (gość)

    Przykre. Władek był bardzo mądrym poukładanym panem. Fajnie że mógł pod koniec życia przeżyć przygodę w Sanatorium M. Odpoczywaj w pokoju

    11.04.2021 18:25
  • Iga (gość)

    Przykre. Władek był bardzo mądrym poukładanym panem. Fajnie że mógł pod koniec życia przeżyć przygodę w Sanatorium M. Odpoczywaj w pokoju

    11.04.2021 18:22
  • sara (gość)

    najfajniejszy gość z klasą w tym programie...żal...

    11.04.2021 17:22
  • Ewa (gość)

    To był człowiek z klasą.!!!

    11.04.2021 16:11
  • Iwona (gość)

    Chyba był tam na górze potrzebny pan Jezus otacza się dobrymi ludźmi

    11.04.2021 09:44
  • ElzbietaCi (gość)

    Ciepły miły inteligentny.Niech SPOCZYWA W SPOKOJU 🕯️🕯️🌹

    11.04.2021 08:22
  • Olentyna (gość)

    Prawdziwy dżentelmen, człowiek z klasą i przepiękny radiowy głos.

    11.04.2021 01:28
  • Olentyna (gość)

    Prawdziwy dżentelmen, człowiek z klasą i przepiękny radiowy głos.

    11.04.2021 01:28
  • Basia (gosc) (gość)

    Wladziu, byłeś dobrym, subtelnym, przystojnym facetem w tym programie, takich ludzi juz się nie spotyka, tak szybko odeszłes ns drugą stronę, bardzo żałuję ze ciebie juz nie ma wśród zywych, szczere kondolencje przekazuję na ręce twojej córki i rodziny, ty nie umarłeś a odeszłes na drugi brzeg!!!

    10.04.2021 22:01
  • Rash (gość)

    Odszedł dobry człowiek. Teraz będzie pływał żaglówką w niebie i to jedyna pociecha.

    10.04.2021 21:02
  • Ula (gość)

    Wielka szkoda za wcześnie Panie Władysławie.Super gosc kulturalny inteligentny dobry człowiek. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.Wyrazy. współczucia dla rodziny