"Sanatorium miłości 3". Zbigniew i Janina jednak są razem? Kamera przyłapała ich na czułym pocałunku!

Czy Zbigniew i Janina z 3. edycji "Sanatorium miłości" dali sobie jednak szansę? To pytanie zadaje sobie mnóstwo fanów programu TVP. Oficjalnie uczestnicy turnusu w Polanicy Zdroju nie znaleźli miłości, ale zachowanie seniorów podczas finałowego balu wiele zdradza. Kamera przyłapała Janinę i Zbigniewa na czułym pocałunku!

Multimedia

"Sanatorium miłości 3" już się zakończyło, ale w sieci nadal trwa gorąca dyskusja dotycząca wszystkich uczestników programu. Oficjalnie ta edycja zakończyła bez większych sukcesów, jeśli chodzi o miłosne podboje seniorów i seniorek - widzowie mają więc powody do rozczarowania. Niektórzy liczą, że relacja Zdzisława i Jadwigi, którzy wyjeżdżając z Polanicy Zdroju jak Król i Królowa Turnusu, usiedli obok siebie i złapali się za ręce, jeszcze nabierze rozpędu.

Krystyna jak nastolatka w finale programu! Fani zachwyceni "Jak Helena Vondráčková"Zobacz więcej

Ciekawość internautów budzi również zachowanie Zbigniewa z Opola, który sporo czasu spędzał z Janiną z Gdańska. Senior zranił tym, co prawda uczucia Anny, ale czego nie robi się dla miłości?

Zbigniew i Janina w finale "Sanatorium miłości 3" zatańczyli razem zmysłowe tango, kuracjusz nie odstępował później przyjaciółki na krok. Razem usiedli przy stole, a czujne oko kamery uchwyciło nawet moment, w którym Zbigniew obdarował Janinkę całusem. To właśnie na nią oddał głos w finale programu, ale żadna deklaracja nie padła.

Czy Zbigniew i Janina zostali jednak parą? Warto przypomnieć, że w lutym w wywiadzie dla magazynu "Rewia" Zbigniew przyznał, że jest zakochany.

Okazało się, że wziąłem udział w programie życia. Dotąd myślałem, że szybko to można się zakochać w melodramatach. (...) Moje serce jest już zajęte.

Uczestnicy otrzymują wynagrodzenie za udział w programie? Jak zgłosić się do nowej edycji?Zobacz więcej

Nie ma pewności, czy to właśnie z Janiną udało mu się stworzyć związek, ale w programie zdecydowanie mieli się ku sobie. Kto wie, może nie chcieli afiszować się ze swoim kiełkującym uczuciem w finałowym odcinku?

Chociaż nie są moimi ulubieńcami, to uważam, że bardzo pasują do siebie

Super para. Serce nie sługa. Była ta chemia i oczywiście wspólne zainteresowanie czyli biegi - piszą internauci w komentarzach.

Zgadzacie się z nimi?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Dana (gość)

    Suer ze janina i zbyszek sa razem Oni do siebie pasuja Ania egoistka -„” placzaca Matka Boska” zarozumiala niech sobie zyje sama bo ona z nikim sie nie zgodzi zadufana w sbie Aniu do twojego charakteru nikt sie ni dostosuje zycze powodzenia

    27.03.2021 00:33
  • zezol (gość)

    Taka naiwność w tym wieku.... rety

    13.03.2021 13:21
  • bumbum (gość)

    Halina wciąż płacze i płacze za koleżanką, koleżanka też tak przezywa? Oczy nasmołowane do granic przyzwoitości, takie właśnie wygrały, żeby było smieszniej to OBIE naraz. chachacha

    12.03.2021 11:27
  • senio (gość)

    Zadnych par nie bylo i nie będzie, poprzednio jakiś układ, bo jaka znów miłość.A pół miliona lekko poszło na ten kabaret, wszystko z naszych podatków. Manowska juz śpi na forsie, ciagnie z tego badziewia ile sie da.

    12.03.2021 11:24
  • emer (gość)

    Bardzo pozytywnie po 10 tysięcy przytulili, pozytywnie zabalowali za darmo przez miesiąc , a kraj tonie w długach, jeszcze troche to torba i na żebry, jak w "Chłopach " Reymonta.

    12.03.2021 11:21
  • Wojti (gość)

    Bardzo pozytywny program

    12.03.2021 02:25
  • Dns (gość)

    Na bezrybiu i rak ryba, wszyscy grali, marne to było

    11.03.2021 19:48
  • Dsns (gość)

    Na bezrybiu i rąk ryba😀

    11.03.2021 19:45
  • Ewa (gość)

    Sądzę, że warto by popracować nad doborem osób do wzięcia udziału w programie. Ten zespół był wyjątkowo niedobrany, nie myślę tylko o twrzeniu par. Ludzie muszą lubić się , uzupełniać pod względem zainteresowań,, poczucia humoru , kteatywnosci itd. Wtedy oglądałoby się lepiej, mniej rezyserowania, sztucznych, nieszczerych wypowiedzi przed kamerą.

    11.03.2021 14:23
  • Kristi (gość)

    Większość męźczyzn w Sanatorium Miłości nie nadaje się na partnera. Nie chodzi o wygląd, ale osobowość, np: pan Edek bez źadnych wartości prostak i chamski erotomana fujjj.

    11.03.2021 12:27
  • Kristi (gość)

    Większość męźczyzn w Sanatorium Miłości nie nadaje się na partnera. Nie chodzi o wygląd, ale osobowość, np: pan Edek bez źadnych wartości prostak i chamski erotomana fujjj.

    11.03.2021 12:27
  • Kristi (gość)

    Większość męźczyzn w Sanatorium Miłości nie nadaje się na partnera. Nie chodzi o wygląd, ale osobowość, np: pan Edek bez źadnych wartości prostak i chamski erotomana fujjj.

    11.03.2021 12:26
  • megane (gość)

    Ada, chyba Wiesław. Ten informatyk zrobił sobie darmowe wakacje, szuka pewnie młodej, ale wiedział jak było poprzednimi razami.Starał się dotrzymywać towarzystwa Halinie, a to już duży plus.

    11.03.2021 11:57
  • Tuktuk (gość)

    Ada o gustach się nie dyskutuje. To co podoba się Tobie to nie znaczy że ma się podobać komuś.

    11.03.2021 11:01
  • Ada (gość)

    Ogladalam z przyjemnością.Jestem żdziwiona niektórymi komentarzami .Szczególnie "wkurzają mnie nieeleganckie określenia nieuków.Zastanawiam się tylko w jakim celu przyjechał Wacław? Dlaczego żadną z Pań go nie zainteresowala. Np.p.Teresa czy P.Krystyna.Obie urodziwe , eleganckie i elokwentne.Zyczę im powodzenia.

    11.03.2021 10:52
  • zez (gość)

    I gdzie te pary ja się pytam, wybawili sie za nasze pieniadze ,będzie trochę plotek i wszystko ucichnie wracając na stare tory. A ile kasy poszło na ten badziew?

    11.03.2021 09:37
  • Gosc (gość)

    Nie mow kobieto zwykly chlopina a co ona gwiazda najlepiej milioner. I jesze dobry SEX to ya Jadzia ma w glowie czuc na odleglosc jak w piprzednim sanatorium szukala forsiastego i taki co mize ale widocznie wystarczyl majatek dobrze ze czowaja tam dzieci tylko bzykanie babie w ubie im trzeba 29 Latkow a nie staruchow Sory ale taka prawda ksiazat SzUKAJA 🤕

    11.03.2021 09:23
  • Grzegorz (gość)

    Sam jestem już w tym wieku i wolny więc mnie ten program interesuje, byłem 14razy w sanatorium i trochę prawdy w programie jest i do następnej serii .

    11.03.2021 08:46
  • Młody (gość)

    Samotność jest gorsza od grypy, chociaż czasami wystarczy podnieść kołdrę o popatrzeć że ktoś leży kolo mnie itd

    11.03.2021 08:23
  • Jolanta (gość)

    Ty jesteś stary pryk🙄 każdemu wolno kochać😍

    10.03.2021 23:19
NowszeStarsze