"Sanatorium miłości 3". Zdzisław odzyskał niedoszłą narzeczoną po programie?! Co z jego relacją z Jadwigą?

Zdzisław z trzeciej edycji "Sanatorium miłości" został Królem Turnusu, a w programie rozwijał swoją relację z Jadwigą. Teraz wyznaje, że kobieta, której oświadczył się przed "Sanatorium miłości" i która go odrzuciła, teraz znów się nim zainteresowała! Jest z nią szczęśliwy? Co z jego relacją z Jadwigą?

Multimedia

Zdzisław z "Sanatorium miłości 3" znalazł miłość po programie?

Zdzisław Wasiak to jeden z uczestników "Sanatorium miłości 3", który został nawet okrzyknięty Królem Turnusu. W programie poznał się bliżej z Jadwigą i widzowie byli bardzo ciekawi czy poza Polanicą-Zdrój ich relacja będzie się rozwijać. Niestety mamy złe wiadomości dla fanów tej pary...

Relacja Jadwigi i Zdzisława nie przetrwała? Seniorzy nie mają już ze sobą kontaktu?Zobacz więcej

W rozmowie z "Interią" Zdzisław opowiedział, że w jego życiu jest pewna kobieta - przed programem oświadczył się jej, ale ta odrzuciła zaręczyny. Jednak po "Sanatorium miłości" odzyskał ją - znów się nim zainteresowała i zaczęli się ze sobą spotykać!

Przed udziałem w programie, po staroświecku, oświadczyłem się pewnej pani, ale dostałem kosza. Czarna polewka smakuje gorzko, kiedy powodem jest wielka różnica wieku. (...) Po programie, niespodziewanie, adresatka moich oświadczyn, podobnie jak wielu moich znajomych i nieznajomych, również spojrzała na mnie inaczej. Zaczęliśmy się na nowo spotykać, na nowo się ze sobą oswajać i poznawać - wyznał Król Turnusu.

Senior skomentował też swoją relację z Jadwigą i to, co ich łączy. Wygląda na to, że nic z tego nie będzie!

Wszyscy pragną happy endu, nawet jeśli to dzieje się w nierealnych warunkach ściśle monitorowanego eksperymentu na seniorach. Telenowela leci co tydzień, organizatorzy i widzowie podkręcają temperaturę i naturalnie wszyscy pragną, żeby choć raz było szczęśliwe zakończenie. Tylko że, to co pokazuje kamera i to czego kamera nie pokazuje, to są dwa różne filmy. Nasze drogi się nie rozeszły, bo nigdy nie prowadziły tam, gdzie wiodła kamera - przyznał Zdzisław.

Jurny senior zakochany! Wygadał się w święta w telewizjiZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Halinka (gość)

    Zdzisław to lekkoduch i każda kocha Do tego brzydki Dziwie się Jadzi że go chciała

    18.04.2021 15:33
  • andża (gość)

    Ysia, parcie na szkło to ma Halina, a nie Jadzia o której cicho.

    18.04.2021 14:46
  • Halinka (gość)

    Zdzisław to lekkoduch i każda kocha Do tego brzydki Dziwie się Jadzi że go chciała

    18.04.2021 11:54
  • Ewa (gość)

    Jak stał się sławny, to stał się godnym uczuć kobiety, która go nie chciała. Zastanów się.

    18.04.2021 09:08
  • Elka (gość)

    Zdzichu to casanova, udaje cichą wodę. Wszystkie by chciał i Krysię i Jadzię i nawet Tereskę. Na swoim profilu pokazuje dużo młodszą nową .

    17.04.2021 14:55
  • Ewa (gość)

    Byłeś Zdzislawie od pierwszej chwili dla mnie numerem jeden w tym programie,taki delikatny subtelny ale i łobuziak...super mieszanka... Życzę ci szczęścia w miłości ale takiej prawdziwej z dala od kamer i świata tworzonego na potrzeby tv..odpalaj swojego rumaka i ruszaj z ukochaną w cudowne miejsca które są realne i prawdziwe..zycze Ci szczęścia.. Zazdroszczę wybrance tez bym chciała być ,,plecakiem,,....

    17.04.2021 14:42
  • Ewa (gość)

    Ta cała brzydula Jadzia to nie zasłużyła na żadnego faceta z SMiłości co za ohydna baba niesympatyczna myślała że tu książę do niej przyjedzie . A kto by ją chciał ?

    17.04.2021 13:20
  • Basia (gość)

    Żeby człowieka oceniać trzeba go dobrze poznać , więc nie oceniajcie

    17.04.2021 09:17
  • emerytka (gość)

    Jadwidze brakuje kultury i inteligencji ...mało mówiła tylko ciągle się śmiała i robiła miny...a poza tym ona kocha ale...tylko siebie.

    16.04.2021 23:38
  • Gość (gość)

    Ja jednak jestem zdania że z Jadzia mieli dobre relacje , ale , ale ta druga pani to raczej sporo młodsza od Jadzi i to dlatego z Wladyslaw zmienił zdanie ,gdyby nie było innej pani byłoby dobrze z Jadzią.

    16.04.2021 21:27
  • umtara (gość)

    Adam, przyjrzyj się sobie w lustrze, ładnie tak pisać o bliżnich,? Nie znasz chyba Jadwigi.... no chyba że też dostałeś od niej kosza.

    16.04.2021 14:58
  • Adam (gość)

    To nie jest kobieta dla Zdzisia którego oglądałem w programie. Ten człowiek jest miły sympatyczny, prawdziwy i kulturalny niestety tych cech nie mogę przypisać Jadzi. Ona musi trafić na takiego jak ona sama. A czy są dxisiajbtacy panowie z żelaznymi zimnymi twarzami. Ona ma paskudny charakter. Dwulilicowa . Kobieta o dwóch twarzach. Uroda ! No nie ciekawa ordynarna to jest typ kobiety chłopa panszczyznianego.

    16.04.2021 13:07
  • REX (gość)

    Jadwiga kuta na 4 łapy cwaniaka ..... zakłamana Kobieta

    16.04.2021 11:53
  • kobieta (gość)

    Jadwiga fajna babka jeszcze swego znajdzie, bardzo zle świadczy o osobach które ją hejtują. Nie rozumiem zupełnie dlaczego.A to Halina , a to Władzio...nie po drodze jej było z tymi osobami, co mnie absolutnie nie dziwi. W tym największy jest ambaras żeby dwoje chciało naraz. Przysłowie nic nie traci na aktualności.

    16.04.2021 11:31
  • andzia (gość)

    Powrót tej Pani co to sie kiedyś oświadczał trochę zaskakujący i jak pisze jest spora różnica wieku, więc nie rokuję tej parze.Krystyna była w sam raz , mógł jeszcze spróbować, widać było jak zerka w jego stronę w ostatnich nagraniach, nie wykorzystał tej szansy, a szkoda.Inteligentny facet, z przyjemnością przeczytałam wywiad z nim.

    16.04.2021 11:26
  • Ysia (gość)

    Jadzia to ma parcie na szklo, szczotke sie ozdobi to i tak bedzie szczotka..

    16.04.2021 10:36
  • Hybryda (gość)

    Jadzia to zgrywóska, ale może ta chorobą jej nie pozwala na zaangażowanie się, boi się prawdziwego uczucia, które czasami kończy się rozstaniem, woli bawić się i mieć na dystans innych. Pan Zdzisław to pokazał się z bardzo dobrej strony, taki spokojny, opanowany miły. Nawet młoda kobieta mogłaby być i jego boku na stałe. Życzę powodzenia

    16.04.2021 10:23
  • bogusia (gość)

    Moim zdaniem program ten to dobra zabawa nic pozatym za dei każdy by się chciał zabawic

    16.04.2021 09:00
  • Gosc (gość)

    Jadzia fajna babka ale zadumana w sobie. Nie pasuje do Zdzicha.pozdrawiam zdrówka życzę i powodzenia.

    16.04.2021 08:56
  • Gosv (gość)

    Jadzia jest pyszna musi trochę popracować nad sobą. Zdziczenia do Jadzi nie pasował i to dobrze. Znalazł miłość I to jest ważne dla niego. Zdrówka i szczęścia życzę Panu zdzichowi pomyślności na nowy start życia. Jadzia jak Jadzia może już nie będzie sama poszuka i zmieni się. Pozdrawiam milutko.

    16.04.2021 08:49
NowszeStarsze