"Sanatorium miłości 3". Zdzisław Wasiak został celnie trafiony strzałą Amora. Relacja seniora rozkwita!

Zdzisław Wasiak to król turnusu 3. edycji popularnego programu "Sanatorium miłości". Energiczny i sympatyczny kuracjusz skradł serca publiczności, ale nie zdołał skraść serca koleżanek z turnusu. Los się do niego uśmiechnął po programie, a Amor celnie trafił strzałą. Dziś Zdzisław Wasiak jest szczęśliwie zakochany i jego relacja rozkwita! Co ciekawe - jego partnerka niegdyś odrzuciła jego zaloty.

Multimedia

Sielanka Zdzisława Wasiaka. Senior wciąż zakochany!

Zdzisław Wasiak za sprawą programu "Sanatorium miłości" zdobył liczne grono fanów. Widzowie docenili jego spokojne, szczere i bezkonfliktowe podejście do życia oraz to, że mężczyzna naprawdę poszukiwał w życiu miłości, nie chwilowej sławy.

Przewrotny los

W programie Wasiak zbliżył się do innej kuracjuszki - Jadwigi Schwebs-Kostkiewicz. Ich relacja jednak nie przetrwała próby czasu - mimo to, zainteresowani pozostali w serdecznych relacjach. Potwierdzili to między innymi publikując wspólne zdjęcie, które Jadwiga podpisała krótko: przyjaźń trwa!

Poznali się w programie, ale ich miłość nadal kwitnie! Spójrzcie tylko na te zdjęciaZobacz więcej

Internauci nie przegapili również faktu, że sympatyczny kuracjusz znalazł miłość. Wasiak związał się z kobietą, która niegdyś odrzuciła jego zaręczyny.

Po programie, niespodziewanie, adresatka moich oświadczyn, podobnie jak wielu moich znajomych i nieznajomych, również spojrzała na mnie inaczej. Zaczęliśmy się na nowo spotykać, na nowo się ze sobą oswajać i poznawać - wyznał wówczas Zdzisław.

Sielanka zakochanych trwa dalej, co widać po profilu Zdzisława. Zakochani regularnie raczą fanów selfie z codziennych przygód. Zobacz, co słychać u jednego z najbardziej lubianych kuracjuszy "Sanatorium miłości"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Bardzo sympatyczny człowiek. Życzę szczęścia.Niech ta miłość trwa do końca życia i jeszcze jeden dzień.

  20.02.2022 06:24
 • Gosc (gość)

  Sympatyczny Pan.

  19.02.2022 10:32
 • Empatyczna (gość)

  To ,że sam był widziany nie musi czegoś oznaczać

  02.02.2022 17:43
 • Ktoś (gość)

  Ale w Kudowie latem pan Zdzisław spacerował samotnie.

  01.02.2022 08:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×