"Sanatorium miłości 3". Znane są przyczyny śmierci Władysława Szustorowskiego? Senior w ostatnich dniach był w śpiączce!

Ta informacja zmroziła wszystkich fanów programu "Sanatorium miłości 3". 9 kwietnia 2021 roku zmarł Władysław Szustorowski, jeden z najbardziej lubianych kuracjuszy 3. sezonu randkowego show TVP dla seniorów. Teraz o ostatnich dniach seniora opowiedział jego sanatoryjny współlokator, Andrzej.

Multimedia

Władysław Szustorowski nie żyje. Tej informacji nie spodziewał się absolutnie żaden fan programu "Sanatorium miłości". Władysław był jednym z najbardziej lubianych seniorów z ostatniej edycji randkowego show TVP; człowiek z klasą, przyjazny - robił wszystko, aby być w porządku wobec wszystkich innych kuracjuszy.

Telewizja Polska nie zdradziła przyczyny śmierci Władysława, jednak teraz w "Pytaniu na śniadanie" o ostatnich dniach Władysława opowiedział jego programowy współlokator, Andrzej. Władysław Szustorowski ciężko zachorował i swoje ostatnie dni spędził w szpitalu. Był w śpiączce, z której już się nie wybudził. Andrzej ujawnił, że córka Władysława wysłała wiadomość do wszystkich znajomych swojego ojca, aby do niego nie dzwonili, ponieważ jej tato jest w śpiączce.

Władysław Szustorowski nie żyje! Uczestnika programu żegna produkcja i widzowieZobacz więcej

Rodzina nie ujawnia, na co chorował Władysław i trzeba uszanować ich wolę. Władysława Szustorowskiego będzie brakować wszystkim fanom programu "Sanatorium miłości", gdzie dał się poznać jako osoba ciepła, przyjazna i bezkonfliktowa. Coraz mniej jest niestety takich ludzi...

Władysław Szustorowski miał 72 lata i pochodził z Warszawy. Był zapalonym żeglarzem, inteligentnym i spokojny rozmówcą o niskim męskim głosie i dużej kulturze osobistej. Absolwent Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa na Politechnice Warszawskiej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    R.I.P. Pan Wladyslaw o pięknym cieplym glosie, czlowiek z klasą, spokojny i inteligentny. Pozostal smutek. Żegnaj 😢

    16.04.2021 22:26
  • Anna (gość)

    R.I.P. Pan Wladyslaw o pięknym cieplym glosie, czlowiek z klasą, spokojny i inteligentny. Pozostal smutek. Żegnaj 😢

    16.04.2021 22:25
  • Ewka (gość)

    Ludzie opamiętajcie sie każdy ma rodzinę kazdemu ktoś umiera jak można robić takie rzeczy w obliczu czyjejś tragedi.

    16.04.2021 11:37
  • Polak Europa (gość)

    Ludzie jesteście Huje wszyscy piszący

    15.04.2021 23:24
  • Polak Europa (gość)

    Ludzie jesteście Huje wszyscy piszący

    15.04.2021 23:22
  • Krysia (gość)

    Co ten człowiek wam za winił niech spoczywa w spokoju

    15.04.2021 22:59
  • Minister (gość)

    Anry- wiesz co to karma ,?To energia która wysłana do kogoś (zła lub dobra ) zawsze wraca

    15.04.2021 17:09
  • Anry (gość)

    Maniek!! żeby ci zdechło to co najbardziej kochasz

    15.04.2021 11:51
  • starka (gość)

    Wspaniały, wspaniały, wspaniały....Odpoczywaj w pokoju człowieku, dołączyłeś do wielkiej rzeszy ludzi którzy ostatnio odchodzą z tego świata.

    15.04.2021 11:11
  • anka (gość)

    Ciężko zachorował, ale nie wiadomo na co.

    15.04.2021 10:56
  • TW5 (gość)

    Wspaniały dżentelmen tak bardzo pragnęłam Cię poznac niestety odeszles. Żegnaj i płyn do swojej żony. Kondycję dla rodziny.

    15.04.2021 07:16
  • Aga (gość)

    Wspaniały człowiek, bardzo dobry, inteligentny, kulturalny,..Spoczywaj w pokoju Panie Władku...

    14.04.2021 23:48
  • Ela (gość)

    Dobrze, że przeżył taką przygodę w Sanatorium miłości. Fantastyczny facet z klasą, kulturalny.

    14.04.2021 23:17
  • Ss (gość)

    Odpoczywaj w pokój 🖤🤚

    14.04.2021 22:20
  • Katetina (gość)

    Wspaniały spokojny i z mega klasa pozytywnie do życia nastawiony szukajacy milosci ...trzeba mieć mega odwagę zgłosić się do takiego programu...bradzo przykre i kondolencje dla rodziny. Jest mi bardzo przykro 😢

    14.04.2021 20:53
  • Wiki🍀🌹🍀 (gość)

    To jest bardzo przykre czytać takie bzdury o kimś kogo tak naprawdę nikt dobrze nie znał ale w programie dał się poznać z pozytywnej strony a ty Maniek co nazywasz pana Władysława staruchem jesteś złym człowiekiem bo sprawiasz przykrość swoim rodzicom a ty możesz tej starości nie dożyć

    14.04.2021 18:09
  • Mery. (gość)

    Jak tobie debilu Mańku nie wstyd , pisać takie bzdury o porządnym człowieku, jesteś bez honoru i ambicji.

    14.04.2021 15:41
  • Gosc (gość)

    Wyrazy wspolczucia dla rodziny❤.To byl pan o bardzo wysokim stopniu inteligencji❤.Czlowiek z klasa❤.Takich ludzi jest coraz mniej.Niech odpoczywa w pokoju i czlowiek❤❤❤

    14.04.2021 15:02
  • Ewcia (gość)

    Maniek jak ci nie wstyd oczerniać Pana Władysława po jego śmierci kiedy nie może się bronić pewnie sam wspomagasz się wiagra do Pana Władysława ci daleko to był wspaniały człowiek kulturalny i ciepły a ty to zwykle zero

    14.04.2021 14:13
  • jamina (gość)

    MANIEK?Nie chcesz być staruchem???To weź sznura i na góra!!!Powodzenia.......

    14.04.2021 13:21
NowszeStarsze