"Sanatorium miłości 3". Znane są przyczyny śmierci Władysława Szustorowskiego? Senior w ostatnich dniach był w śpiączce!

Ta informacja zmroziła wszystkich fanów programu "Sanatorium miłości 3". 9 kwietnia 2021 roku zmarł Władysław Szustorowski, jeden z najbardziej lubianych kuracjuszy 3. sezonu randkowego show TVP dla seniorów. Teraz o ostatnich dniach seniora opowiedział jego sanatoryjny współlokator, Andrzej.

Multimedia

Władysław Szustorowski nie żyje. Tej informacji nie spodziewał się absolutnie żaden fan programu "Sanatorium miłości". Władysław był jednym z najbardziej lubianych seniorów z ostatniej edycji randkowego show TVP; człowiek z klasą, przyjazny - robił wszystko, aby być w porządku wobec wszystkich innych kuracjuszy.

Telewizja Polska nie zdradziła przyczyny śmierci Władysława, jednak teraz w "Pytaniu na śniadanie" o ostatnich dniach Władysława opowiedział jego programowy współlokator, Andrzej. Władysław Szustorowski ciężko zachorował i swoje ostatnie dni spędził w szpitalu. Był w śpiączce, z której już się nie wybudził. Andrzej ujawnił, że córka Władysława wysłała wiadomość do wszystkich znajomych swojego ojca, aby do niego nie dzwonili, ponieważ jej tato jest w śpiączce.

Władysław Szustorowski nie żyje! Uczestnika programu żegna produkcja i widzowieZobacz więcej

Rodzina nie ujawnia, na co chorował Władysław i trzeba uszanować ich wolę. Władysława Szustorowskiego będzie brakować wszystkim fanom programu "Sanatorium miłości", gdzie dał się poznać jako osoba ciepła, przyjazna i bezkonfliktowa. Coraz mniej jest niestety takich ludzi...

Władysław Szustorowski miał 72 lata i pochodził z Warszawy. Był zapalonym żeglarzem, inteligentnym i spokojny rozmówcą o niskim męskim głosie i dużej kulturze osobistej. Absolwent Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa na Politechnice Warszawskiej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ewcia (gość)

  Maniek jak ci nie wstyd oczerniać Pana Władysława po jego śmierci kiedy nie może się bronić pewnie sam wspomagasz się wiagra do Pana Władysława ci daleko to był wspaniały człowiek kulturalny i ciepły a ty to zwykle zero

  14.04.2021 14:13
 • jamina (gość)

  MANIEK?Nie chcesz być staruchem???To weź sznura i na góra!!!Powodzenia.......

  14.04.2021 13:21
 • Krysia (gość)

  Takie brednie wypisujecie ze czyta nie można Każdy jak dożyję to bedzie stary Nie jeden chciał by być taki jak on Niech spoczywa w pokoju A pan Bóg niech weźmie jego dusze

  14.04.2021 12:59
 • atam (gość)

  I po co chłopu było to całe sanatorium..

  14.04.2021 11:08
 • Maniek ty kurwo (gość)

  Jak Zdechniesz też się będziemy z ciebie smiac. Ty kurwo.

  14.04.2021 09:30
 • J (gość)

  Jak można tak pisać po śmierci. Co czuję teraz jego córka czytając te głupoty ludzie które wypisujecie zastanówcie się!!! O jakiś wiagrach itd!! Po co szedł do programu a może chciał jeszcze coś przeżyć w swoim życiu i przeżył napewno lepiej od niejednej tu osoby która go oczernia!!! Na tym forum!!

  13.04.2021 22:56
 • Tosia (gość)

  Obrzydliwe są te komentarze, jak mozna pisac takie rzeczy ze zażył wiagrę , nazywać tak wartościowego człowieka staruchem itp. Kompletny brak szacunku do ludzi. Maniek pamietaj, że zło do ludzi wraca, oby ktoś ciebie tak nie ocenił.

  13.04.2021 22:42
 • Tolek (gość)

  Co ty bredzisz?,chyba sam nazywasz wiagre,a śmierć człowieka to nic śmiesznego,a ty też nie bedziesz wiecznie młody.Szybciej się zestarzejesz niż ci się zdaje.🐑

  13.04.2021 22:27
 • Maniek (gość)

  Za dużo viagry staruch zażył i tyle.Za to odpowiada naczelną stręczycielka RP Manowska

  13.04.2021 20:47
 • do "atam" (gość)

  Co miał się nudzić w domu? Co przeżył, to jego.

  13.04.2021 17:00
 • atam (gość)

  I po co chłopu było to całe sanatorium.....

  13.04.2021 11:32
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×