sanatorium miłości 3

"Sanatorium miłości 3". Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz pokazała, jak mieszka. Wnętrza i prywatna sala baletowa robią wrażenie! [TYLKO U NAS]

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz była jedną z bohaterek 3. edycji programu "Sanatorium miłości". Sympatyczna seniorka była jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek show, która udowodniała, że jej życiem jest taniec. Pokazuje wam zdjęcia domu Jadwigi Schwebs-Kostkiewicz, która pochwaliła się serwisowi Telemagazyn.pl jak mieszka! Wnętrza i prywatna sala baletowa robią wrażenie!

15.09.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Zaskakujące wieści o związku Anny i Zbigniewa. Para miała wspólnie zamieszkać. Nic jednak z tego nie wyjdzie?

Program "Sanatorium miłości" cieszy się sporą popularnością i doczekał już czterech edycji. W każdej z nich narodziła się przynajmniej jedna nowa miłość. Nie inaczej było w 3. edycji - Anna Król i Zbigniew Zamróz zakochali się i zaręczyli, a niedługo planują się również pobrać. Mieli także razem zamieszkać. Okazuje się jednak, że wizja ich wspólnego mieszkania, przynajmniej na ten moment bardzo się oddaliła...

03.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Krystyna Wolfart ma piękny i przestronny dom. Ogród seniorki to istna oaza spokoju!

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie Telewizji Polskiej. Z każdą kolejną edycją randkowego show dla seniorów rośnie jego oglądalność. Obecnie na TVP1 oglądamy 4. edycję "Sanatorium miłości", ale warto wrócić do "Sanatorium miłości 3" i Krystyny Wolfart, która była jedną z najbardziej charakterystycznych bohaterek programu. Zobaczcie, w jak przestronnym i stylowym domu mieszka seniorka!

08.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Andrzej Kuna i Janina Szulc mają się ku sobie? Czułe zdjęcia z wakacji wiele sugerują!

"Sanatorium miłości" to program, który skradł serca widzów. Za nami cztery edycje popularnego show, a fani programu wciąż z zapartym tchem śledzą dalsze poczynania swoich ulubionych seniorów. Wiele wskazuje na to, że właśnie rodzi się uczucie między uczestnikami "Sanatorium miłości 3" - Andrzejem Kuną i Janiną Szulc! Czułe zdjęcia z wakacji wiele sugerują!

07.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości". Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz pochwaliła się zdjęciami z wypadu nad morze z Janeczką i Krystyną. Przyjaźń seniorek kwitnie!

Krystyna, Janina i "Operetka", jak czule nazywano Jadwigę Schwebs-Kostkiewicz, zadały szyku nad morzem! Uczestniczki 3. edycji programu Marty Manowskiej "Sanatorium miłości" pochwaliły się w mediach społecznościowych wspólnym spotkaniem. Przyjaźń między seniorkami kwitnie! Zobacz, jak prezentowały się na wybrzeżu!

01.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 3". Ślub Anny i Zbigniewa coraz bliżej! Para wyjawiła, gdzie zamierzają po nim zamieszkać

Program "Sanatorium miłości" cieszy się sporą popularnością i doczekał już czterech edycji. W każdej z nich narodziła się przynajmniej jedna nowa miłość. Nie inaczej było w 3. edycji - Anna Król i Zbigniew Zamróz zakochali się i zaręczyli, a niedługo planują się również pobrać. W jednym z najnowszych wywiadów, seniorzy opowiedzieli o swoich ślubnych planach.

24.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Kuracjusze spotkali się z Jadwigą Szwebs-Kostkiewicz i Haliną Jaksą. Dlaczego telewizja tego nie pokazała? Monika Zajączkowska wyjaśnia! [TYLKO U NAS]

"Sanatorium miłości 4" już dawno za nami, ale im więcej czasu mija od emisji, tym poznajemy więcej szczegółów i ciekawostek z planu programu TVP! Monika Zajączkowska opowiedziała nam o rzeczach, które nie "weszły" do programu, w tym o spotkaniu z Królowymi Turnusu 3. edycji "Sanatorium miłości"! Dlaczego telewizja tego nie pokazała?

14.06.2022Sanatorium miłości

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×