"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski pochwalił się wnuczkiem! To mała kopia dziadka! Rozczulające zdjęcie!

Andrzej Sikorski to jeden z najbardziej charyzmatycznych bohaterów programu "Sanatorium miłości 4". Były piłkarz zdobył ogromną sympatię widzów, którzy do dzisiaj śledzą poczynania pana Andrzeja. Teraz uczestnik "Sanatorium miłości 4" pochwalił się swoim wnukiem!

Multimedia

Andrzej Sikorski z "Sanatorium miłości" pochwalił się wnuczkiem! To mała kopia dziadka!

Jeżeli oglądaliście "Sanatorium miłości 4", to z pewnością doskonale wiecie, kim jest Andrzej Sikorski. 65-latek z Warszawy wciąż jest pełen energii. Zresztą nic dziwnego, bowiem to człowiek piłki nożnej. Swoją sportową przygodę zaczął w wieku dziesięciu lat w rodzinnym klubie Warmia Olsztyn.

Potem grał w Gwardii Warszawa i Legii – gdzie jest członkiem Galerii Sław. Wystąpił też w kadrze Polski. Po trzech operacjach kolana, przeszedł na piłkarską emeryturę, ale przez jakiś czas grał jeszcze w drugoligowych zespołach w Szwecji i Niemczech. Po skończonej karierze próbował sił jako biznesmen, zrozumiał jednak, że nie ma do tego talentu i wrócił do piłki. Obecnie jest trenerem w szkółce Barcelony w Warszawie.

Natalia i Marek opowiedzieli o swoich zaręczynach. Mężczyzna kupił za duży pierścionek!Zobacz więcej

Jakiś czas temu Andrzej Sikorski pochwalił się swoją córką, Aleksandrą, która miłość do sportu odziedziczyła po ojcu, bowiem była utytułowaną siatkarką. Ponadto, Andrzej Sikorski ma również syna, Macieja.

Teraz Andrzej Sikorski postanowił pochwalić się swoim wnukiem! Chłopczyk o imieniu William wygląda niczym mała kopia dziadka! Zresztą, zobaczcie sami to rozczulające zdjęcie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×