"Sanatorium miłości 4." Mariola Baruk i Piotr Hubert Langfort udawali parę? Kuracjuszka z New Jersey w rozmowie z nami odniosła się do zarzutów na ten temat

Mariola Baruk i Piotr Hubert Langfort byli jednymi z ulubionych uczestników ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili ich rozwijającą się relację i nieustannie im kibicowali. Okazuje się jednak, że mimo ogólnej sympatii do tej dwójki seniorów, pojawiały się głosy, że ich relacja była udawana. W rozmowie z Telemagazynem, Mariola Baruk postanowiła odnieść się do tych zarzutów. Co powiedziała przebojowa seniorka?

Multimedia

"Sanatorium miłości 4" - Mariola z Ney Jersey

Mariola Baruk była jedną z najbarwniejszych postaci w 4. edycji "Sanatorium miłości". Seniorka, która na co dzień mieszka w stanie New Jersey w USA, dzięki przebojowości i otwartości, szybko stała się jedną z ulubienic telewidzów. W trakcie trwania programu, widzowie czujnie śledzili losy kuracjuszki, która mocno się zbliżyła do Piotra Huberta wybranego na Króla Turnusu "Sanatorium miłości 4".

Monika, Andrzej i Piotr Hubert wystąpili w "Jaka to melodia?"! Zobaczcie, jak zaprezentowali się na planie muzycznego showZobacz więcej

W maju br. Piotr Hubert w rozmowie z Telemagazynem poinformował, że utrzymuje on stały kontakt ze swoją wybranką z "Sanatorium miłości". Z kolei w czerwcowej rozmowie z naszym serwisem, Mariola Baruk również potwierdziła, że ich relacja pomimo zakończenia programu przetrwała.

Mariola i Piotr Hubert nie byli jednak jedyną parą, która zrodziła się na planie 4. edycji "Sanatorium miłości". Warto przypomnieć również Annę i Piotra, których zaręczyny mogliśmy oglądać w finale programu, a którzy rozstali się w niezbyt przyjaznych okolicznościach. W "Sanatorium miłości 4" uczucie połączyło także Natalię i Marka, którzy również postanowili się zaręczyć, tyle że już po zakończeniu programu.

Tak wyglądała kiedyś Mariola Baruk! Seniorka pokazała nam niesamowite zdjęcia ze swojej młodościZobacz więcej

Mariola Baruk i Piotr Hubert Langfort udawali parę? Kuracjuszka dementuje plotki na jej temat

W jednej z ostatnich Telemagazynu ze słynną "Lucy", kuracjuszka postanowiła odnieść się do zarzutów, jakoby ona i Piotr Hubert mieli udawać parę w "Sanatorium miłości". Seniorka stwierdziła, że w ich przypadku nie ma mowy o tym, że ona i Hubert cokolwiek udają. Co ciekawe, przy okazji stwierdziła, że jej zdaniem niektórzy z kuracjuszy 4. edycji programu mogli się ze sobą związać tylko po to, aby zyskać popularność, a nie ze względu na uczucia.

W "Sanatorium miłości" nie udawaliśmy pary. Uważam, że niektórzy udają parę, choć faktycznie nią nie są. Myślę, że to przez parcie na szkło - wyznała w rozmowie naszym serwisem Mariola Baruk.

Myślicie, że kuracjuszka może mieć rację?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Mariola Baruk mierzy się z hejtem w sieci. Zdradza też, co tak naprawdę łączy ją i Annę Ziembę [TYLKO U NAS]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Denis (gość)

  Przecież to jest już staruszka 65-letnia. Pomarszczony dekolt .Zima się zbliża ,czas swetry dziergać .

  23.07.2022 14:49
 • Tygrys (gość)

  Elle, szybko będziesz stara, to wtedy pogadamy...

  22.07.2022 09:30
 • Andrzej (gość)

  Kogo to interesuje Twoje zdanie czy opinie.Kolezanki się wyciszyły a tu zaczynasz opowieści dziwnej treści.

  21.07.2022 18:33
 • Ala (gość)

  Nie rób z siebie takiej akuratnej.W Polsce chciałaś znaleźć mężczyznę,wstyd.Wszystkie rozumy pozjadalaś i dalej Nikt cię nie chce.

  21.07.2022 07:40
 • Elle (gość)

  Żałosne to zakochiwanie się przed kamerami...i to w wieku emerytalnym .

  20.07.2022 22:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×