"Sanatorium miłości 4". Monika, Andrzej i Piotr Hubert wystąpili w "Jaka to melodia?"! Zobaczcie, jak zaprezentowali się na planie muzycznego show

Podczas 4. edycji "Sanatorium miłości" Monika Zajączkowska, Andrzej Sikorski i Piotr Hubert Langfort zyskali miano jednych z ulubieńców telewidzów. Pomimo zakończenia słynnego show dla seniorów, kuracjusze nadal pojawiają się w telewizji. Ostatnio byli gośćmi w programie "Jaka to melodia?". Jak zaprezentowali się tam bohaterowie "Sanatorium miłości"?

Multimedia

"Sanatorium miłości 4" - Monika, Andrzej i Piotr Hubert

Andrzeja Sikorskiego i Monikę Zajączkowską mogliśmy poznać za sprawą ich udziału w ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Od razu było widać, że między przebojowym byłym piłkarzem, a pełną klasy Moniką zaiskrzyło, choć oboje podchodzili do siebie z dystansem. Pozwolili swojej znajomości rozwijać się w naturalny sposób. Choć nie zakończyli oni programu oficjalnie jako para, to ich relacja po jego zakończeniu nieustannie się rozwija. Ostatnio nawet pojechali razem na wspólne wakacje!.

Z kolei Piotr Hubert, wybrany na tegorocznego króla turnusu, również mógł się cieszyć ogromną sympatią telewidzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzili jego rozwijającą się relację z Mariolą Baruk, którą pieszczotliwie nazywał "Lucy". W jego przypadku relacja z sanatoryjną wybranką również przetrwała zakończenie programu, a para w sierpniu br. planuje kolejne spotkanie!

Pomimo tego, że 4. edycja "Sanatorium miłości" już dawno dobiegła końca, to jedni z ulubionych kuracjuszy telewidzów nadal pojawiają się w telewizji. Można było ich zobaczyć m.in. jako gości w "Pytaniu na śniadanie". Z kolei Monika Zajączkowska ma niebawem pojawić się w nowym programie TVP. Okazuje się jednak, że to nie koniec, jeśli chodzi o ich obecność w świecie telewizji.

Mariola Baruk i Piotr Hubert Langfort udawali parę? Kuracjuszka w rozmowie z nami odniosła się do zarzutów na ten tematZobacz więcej

Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski wystąpili w "Jaka to melodia?"!

Już niedługo telewidzowie będą mogli oglądać seniorów w kolejnym telewizyjnym show. Monika Zajączkowska, Andrzej Sikorski i Piotr Hubert Langfort wystąpili bowiem "Jaka to melodia?". Choć data premiery odcinka z ich udziałem nie jest jeszcze znana, to już teraz można zobaczyć, jak kuracjusze zaprezentowali się na scenie słynnego muzycznego show.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie jak wyglądał udział Moniki, Andrzeja i Piotra Huberta w "Jaka to melodia?"!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Andrzej Kowalski starał się o względy Zofii Klawinowskiej. Królowa Turnusu wyznała, czemu odrzuciła mężczyznę!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Wielbiciel. (gość)

  Moniko to Ty jesteś NAJITELIGENTNIEJSZÁ kobietą w lV edycji i zasłużyłaś na wszelkie wyróżnienia.

  23.07.2022 07:36
 • Gerard (gość)

  Gaja masz rację,ale jak się nie ma nic już do stracenia,to mamy zaręczyny.A jeleń zamknięty jest w sidłach jak bigbraderze.

  22.07.2022 09:24
 • Thomas (gość)

  Moniko najważniejsza jest wolność człowieka.Jestes bardzo atrakcyjną kobietą , na odległość wyróżniasz się od pozostałych uczestniczek.Andrzej to nie ta klasa pan .

  22.07.2022 06:08
 • Gaja (gość)

  Nie róbcie z nich par na siłę to nie ten wiek każdy ma poukładane swoje życie w tym wieku tam gdzie mieszka , pracuje to nie jest takie wszystko proste zostawić wszystko i przenieść się na drugi koniec Polski to nie miłość tylko chwilowe zauroczenie które niedługo No nie a brać na siebie obowiązek za drugiego człowieka w tym wieku to bardzo trudna sprawa choroby atakują znienacka to są obcy sobie ludzie nikt nie będzie się opiekował obcym sobie c człowiekiem poznanym przelotne życie to nie bajka jak się razem zamieszka zacznie się widzieć swoje i jego wady czar i urok szybko prysnie zaczną się wymówki i nuesnacki szkoda każdego a dzielić wspólne łoże w tym wieku to bajka i mit róbcie wszystko z głową rodzina to rzecz święta na niej można polegać a poznany obcy człowiek to chwilowe zauroczenie nie ma obowiązku żadnego wobec nas to trudny bagaż na starość można się przeliczyć i dużo stracić może nie być do kąt wracać dzieci mogą się odsunąć od rodzica .

  21.07.2022 17:59
 • Alexis (gość)

  Piękna z Was para.Duzo szczęścia, jesteście wyjątkowi.

  21.07.2022 16:59
 • Goja (gość)

  A ja myślę że media pokręcaja te ich znajomości. Kolegują się i tyle. Życzę im by obcy ludzie nie wtrącali się do ich życia

  21.07.2022 14:30
 • Neksy (gość)

  Monika i Hubert to najinteligentniejsi ludzie.

  21.07.2022 07:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×