"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska kontynuuje telewizyjną karierę! Pojawi się w nowym programie TVP "Polska mnie cieszy"!

"Sanatorium miłości" to program, który potrafi otworzyć drzwi do show-biznesu. Nie wszyscy chcą z tego skorzystać, ale historia już pokazała, że polska telewizja pragnie przebojowych seniorów. Teraz okazało się, że swoją telewizyjną karierę kontynuować zamierza Monika Zajączkowska! Seniorka pojawi się w nowym programie TVP!

Multimedia

Monika Zajączkowska z "Sanatorium miłości 4" kontynuuje telewizyjną karierę! Pojawi się w nowym programie TVP!

Monika Zajączkowska zachwyciła widzów programu "Sanatorium miłości 4". Jej klasa, spokój oraz sposób bycia zostały docenione przez fanów "Sanatorium miłości", którzy do dzisiaj zgodnie oceniają Monikę, jako jedną z najciekawszych uczestniczek programu.

Chociaż 65-latka ze Szczecina nie znalazła miłości w programie, to później okazało się, że po programie mocno rozwinęła się jej znajomość z Andrzejem Sikorskim i teraz wszystko wskazuje na to, że seniorzy są bardzo blisko.

Monika Zajączkowska opowiada o swojej relacji z Andrzejem. Wszyscy byli w szoku, gdy Piotr oświadczył się Annie?Zobacz więcej

Widać, że przygoda z "Sanatorium miłości" spodobała się Monice ze Szczecina, bowiem seniorka właśnie zdradziła, że jest na nagraniach do nowego programu TVP! Tym razem jednak nie będzie to żaden reality show, a program pt. "Polska mnie cieszy", który w sierpniu zawita na antenie TVP 3.

Program "Polska mnie cieszy" jest realizowany przez TVP razem z Polską Organizacją Turystyczną. Monika Zajączkowska będzie jedną z prowadzących program! W rozmowie z ekipą TVP 3, która odwiedziła twórców programu w Busku-Zdroju, powiedziała:

Jest przepięknie. Dzisiaj zrobiłam sobie spacer poranny po parku zdrojowym, no po prostu wdychałam tą atmosferę! Relaksowałam się wśród róż i innych pięknych kwiatów - zdradziła Monika Zajączkowska.

Roman z Gdańska jest zakochany! Opowiedział o swojej wybrance!Zobacz więcej

Twórcy programu zapewniają, że zamierzają pokazywać nieoczywiste miejsca turystyczne. Będzie to doskonała alternatywa dla kurortów, które są oblegane przez masy.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Anja (gość)

    Moniko powodzenia.Zazdrosnice plotkują na watchsap.Oznajmiają na fs jedna naprzeciw drugiej że też są" silne" HA,HA

    07.08.2022 09:59
  • Friend (gość)

    Od friend to nasza Monika

    "Posiadanie klasy nie ma nic wspólnego z torebkami od Prady, ciuchami od Louis Vuitton i sztucznym biustem obnażanym na instagramie. Posiadanie klasy oznacza dyskrecje, dyplomację i empatię dla otaczających Cię ludzi. Klasa to mądrość, pracowitość, wytrwałość i subtelność. Klasa nie ma nic wspólnego z kiczem i szukaniem atencji. Jeśli kobieta ma klasę to ludzie to czują. Nie musi im o tym mówić, przypominać. Klasa nie ma nic wspólnego z jej udawaniem, stwarzaniem pozorów. Jeśli to robisz, to znaczy, że nie masz z nią nic wspólnego. Dama ma klasę, bo to kobieta z zasadami, a nie wypięte dupsko, produkt, który się sprzedaje temu, kto da za nią więcej. Kobieta z klasą nie ma nic wspólnego ze sponsoringiem i cudzymi pieniędzmi. Kobieta z klasą ma TO COŚ wspólnego z własną godnością i zaradnością, a nie brakiem zasad i pójściem na łatwiznę. To coś, czego nie da się kupić za żadne pieniądze i lajki. Na klasę stać tylko nielicznych. "

    06.08.2022 17:32
  • O Monice (gość)

    Świetna kobieta, z klasą, taktem, urodą. Komentarze negatywne dyktuje komuś zazdrość, czy tak?

    05.08.2022 18:29
  • Ula (gość)

    W mojej regionalnej nie było tego programu😞

    05.08.2022 18:25
  • Janka (gość)

    Po co jej daliście ten program tylko zloscicie ludzi z grupy wiedzą jaka jest ibylanieprzyjazna dla nich skoro nie wybrali jej na królową turnusu to chyba o czym s świadczy o jej nieszczerosci i obludzie chyba coś o niej wiedzą a teraz program na Boga za co wam Jurek ii z Makowska niech oglądają tak się nie robi miala swoje minut i kobiecej czas się skończył twraz wszyscy yy są zazdrosni i dobrze że ja w końcu ocenili sama na własne życzenie robi nie ładnie. To zdrada wobec grupy i chęć gwiazdorskie .

    03.08.2022 20:18
  • Wojciech (gość)

    Santo Subito wpadacie w zachwyt nad czym i nad kim to takie polskie taka ona szlachetna dobra ze nie macie pojęcia na ekranie wszystkie miłe a w życiu zołza jak każda baba dajcie spokój widzieć kogoś na ekranie a żyć z nim to dwie różne sprawy ostrożnie z tym zachwytem .Można dobrze udawać te kilka odcinków. Ja w niej nie widzę Anioła.

    01.08.2022 22:19
  • Irek (gość)

    To Stare baby nie do życia, które szukają tylko sponsora.

    29.07.2022 21:29
  • Juljan (gość)

    Nowa gwiazda od siedmiu boleści nie rozumiem ludzie kończą studia robią dyplomy szukają pracy a telewizja zachwyca się starym pudlem co pojęcia nie ma o tematyce wszystk na pokaz co to za talent aby było śmiesznie aby było głupio ludzie to kupią kiedyś programy w TV prowadzili zawodowcy a obecnie to co się na winie żadnego doświadczenia z każdego można zrobić gwiazdę tylko taka gwiazda powinna sama mieć swój rozum i wiedzieć że nie wszystkim to się podoba .

    24.07.2022 15:17
  • Roma (gość)

    Moniko kulturą bijesz o głowę te dwie zazdrosnice w grupie, stąd taka zazdrość i latające informacje.Nie ufaj im.Dostaly szału po twoich propozycjach w tv i kolezenstwie z Andrzejem.

    23.07.2022 07:32
  • Życzliwy (gość)

    Gratulacje Moniko jesteśmy z Tobą i kibicujemy Tobie.Jak zawsze klasa i piękność nasza.

    22.07.2022 06:14
  • Aneta (gość)

    Żal dupy ściska najbardziej koleżankom z grupy,uważaj na nie.

    21.07.2022 11:31
  • Jan (gość)

    Najgorsze są te kobiety które szukają kasy na emeryturę u frajerów,na gwałt potrzebna kasa no bo im uciekło życie.

    21.07.2022 11:29
  • Jan (gość)

    Najgorsze są te kobiety które szukają kasy na emeryturę u frajerów,na gwałt potrzebna kasa no bo im uciekło życie.

    21.07.2022 11:29
  • Andrzej (gość)

    Moniu byłaś najmadrzejsza z tych kobiet po prostu.Ale masz wrogów w grupie,GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA ❤❤❤ ŻYCZĘ SUKCESÓW W NOWYM PROGRAMIE 😍😍❤❤❤🍀🍀

    21.07.2022 07:54
  • Mirella (gość)

    Bardzo trafny wybór. Przyzwoita, spokojna z klasą pod względem zachowania jak ubioru. Kobieta z klasą. Powodzenia życzę

    18.07.2022 16:17
  • Rafal (gość)

    To "koleżanki" z turnusu jeszcze bardziej będą jej zazdrościć.

    16.07.2022 20:53
  • Adam (gość)

    Grupa skłócona bardzo są zazdrosne o siebie co jedna to lepsza.Telefonistka mściwa za swój wyglad więc miesza informacjami i skłóca wszystkich skutecznie od dwóch lat. Byly dwa obozy cioty i nie cioty.Tak określa jedna z uczestniczek.Zazdrosc kobiet to najbrzydsza cecha.

    16.07.2022 15:09
  • Zniesmaczone (gość)

    Ha ha nie ma to jak pisanie sobie miłych komentarzy. Z lewych kont. Bardzo miła bo grupę rozwaliła 4 edycji.

    16.07.2022 07:51
  • Alicja (gość)

    Super pani Moniko.

    15.07.2022 20:21
  • Maria (gość)

    Moniko Ty jako jedyna z całego towarzystwa w sanatorium miłości zasługujesz na prezentowanie nas przyzwoitych kobiet po 60 tce