"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska kontynuuje telewizyjną karierę! Pojawi się w nowym programie TVP "Polska mnie cieszy"!

"Sanatorium miłości" to program, który potrafi otworzyć drzwi do show-biznesu. Nie wszyscy chcą z tego skorzystać, ale historia już pokazała, że polska telewizja pragnie przebojowych seniorów. Teraz okazało się, że swoją telewizyjną karierę kontynuować zamierza Monika Zajączkowska! Seniorka pojawi się w nowym programie TVP!

Multimedia

Monika Zajączkowska z "Sanatorium miłości 4" kontynuuje telewizyjną karierę! Pojawi się w nowym programie TVP!

Monika Zajączkowska zachwyciła widzów programu "Sanatorium miłości 4". Jej klasa, spokój oraz sposób bycia zostały docenione przez fanów "Sanatorium miłości", którzy do dzisiaj zgodnie oceniają Monikę, jako jedną z najciekawszych uczestniczek programu.

Chociaż 65-latka ze Szczecina nie znalazła miłości w programie, to później okazało się, że po programie mocno rozwinęła się jej znajomość z Andrzejem Sikorskim i teraz wszystko wskazuje na to, że seniorzy są bardzo blisko.

Monika Zajączkowska opowiada o swojej relacji z Andrzejem. Wszyscy byli w szoku, gdy Piotr oświadczył się Annie?Zobacz więcej

Widać, że przygoda z "Sanatorium miłości" spodobała się Monice ze Szczecina, bowiem seniorka właśnie zdradziła, że jest na nagraniach do nowego programu TVP! Tym razem jednak nie będzie to żaden reality show, a program pt. "Polska mnie cieszy", który w sierpniu zawita na antenie TVP 3.

Program "Polska mnie cieszy" jest realizowany przez TVP razem z Polską Organizacją Turystyczną. Monika Zajączkowska będzie jedną z prowadzących program! W rozmowie z ekipą TVP 3, która odwiedziła twórców programu w Busku-Zdroju, powiedziała:

Jest przepięknie. Dzisiaj zrobiłam sobie spacer poranny po parku zdrojowym, no po prostu wdychałam tą atmosferę! Relaksowałam się wśród róż i innych pięknych kwiatów - zdradziła Monika Zajączkowska.

Roman z Gdańska jest zakochany! Opowiedział o swojej wybrance!Zobacz więcej

Twórcy programu zapewniają, że zamierzają pokazywać nieoczywiste miejsca turystyczne. Będzie to doskonała alternatywa dla kurortów, które są oblegane przez masy.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Maria (gość)

    Można? Można. Bez wielkich deklaracji, zamieszania, z klasą. Tak trzymać. Cieszą mnie takie wiadomości.

    15.07.2022 16:13
  • Krzysiek (gość)

    Wyjątkowo podoba mi się ta Pani.Jak jedyna delikatna,taktowna, ubrana z gustem i ma wielką kulturę osobistą. To była jedyna kobieta z klasą spośród 6 kobiet lV sanatorium miłości.Pozdrawiam z Warszawy

    15.07.2022 14:37
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×