"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska zdradziła, z jakimi kuracjuszami utrzymuje kontakt po zakończeniu programu. Te imiona mogą być zaskoczeniem?

Monika Zajączkowska była jedną z ulubienic telewidzów ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Szczecinianka podobnie jak inni uczestnicy hitu TVP postanowiła nie rezygnować z przyjaźni, jakie udało jej się nawiązać w programie. W jednym z najnowszych wywiadów wyznała, z którymi uczestnikami utrzymuje kontakt. Okazuje się, że jest to całkiem spora grupa.

Multimedia

Monika Zajączkowska z "Sanatorium miłości 4"

Monika Zajączkowska była jedną z ulubionych kuracjuszek widzów "Sanatorium miłości 4". Jej klasa, spokój oraz sposób bycia zostały docenione przez fanów "Sanatorium miłości", którzy do dzisiaj zgodnie oceniają Monikę, jako jedną z najciekawszych uczestniczek programu.

Chociaż 65-latka ze Szczecina nie znalazła miłości w programie, to jak się później okazało, z czasem mocno rozwinęła się jej znajomość z Andrzejem Sikorskim i teraz wszystko wskazuje na to, że seniorzy są ze sobą bardzo blisko. Jakiś czas temu para wystąpiła gościnnie w "Pytaniu na śniadanie", a ostatnio wraz z Piotrem Hubertem Langfortem, wystąpili w odcinku specjalnym programu "Jaka to melodia?".

Piotr Hubert Langfort i Mariola Baruk razem zamieszkają? Senior uchylił rąbka tajemnicy!Zobacz więcej

Monika Zajączkowska zdradziła, z kim utrzymuje kontakt po zakończeniu programu

W najnowszym wywiadzie, jaki Monika Zajączkowska udzieliła serwisowi "Pomponik", postanowiła opowiedzieć m.in. o relacjach jakie nawiązały się podczas 4. edycji "Sanatorium miłości".

Gdy została zapytana o to, z którymi z kuracjuszy nadal utrzymuje kontakt, to bez wahania wskazała na Andrzeja Sikorskiego. Choć większość fanów mogła się spodziewać po niej takiej odpowiedzi, to okazuje się, że poza byłym piłkarzem, kuracjuszka utrzymuje również regularny kontakt z Piotrem Hubertem Langfortem, Zofią Klawinowską oraz z Romanem z Gdańska!

Na pewno jest to Piotr Hubert, na pewno jest też Roman i Zosieńka, która wysyła mi często zdjęcia ze swoich eskapad. To jest bardzo fajne - stwierdziła Monika Zajączkowska w rozmowie z "Pomponikiem".

Zaskoczeni?

Zobacz galerię

Andrzej Sikorski zdradza szczegóły na temat związku Anny i Piotra. Co wiadomo na temat ich rozstania?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Grace (gość)

  Poziom tych pań i panów poznaliśmy na wylot.Ta edycja to dla niektórych uczestników był PARADAYSem.

  01.08.2022 15:23
 • Teresa (gość)

  Miała Pani szczęście przebywać w towarzystwie z naszą Zosią.To bardzo dobry człowiek i normalna kobieta.Pani Moniko gratulujemy powodzenia i dalszych sukcesów z Łomży.Niestety zawiść i zazdrość niektórych pań nie ma granic i nigdy nie powinny się znaleźć w waszym towarzystwie.

  01.08.2022 07:27
 • Poul (gość)

  Jestem zaskoczony złymi opiniami o Monice,znam ją ze Szczecina i uważam że źle się stało że przebywała kilka tygodni z towarzystwem kobiet szczególnie dwóch o niskim intelekcie.Kto decydował o wyborze takich" dam "do wzięcia.Do tej pory robi mi niedobrze po wypowiedziach tych bohaterek.

  31.07.2022 21:46
 • Dominik (gość)

  Moniko jesteś najiteligentniejsza i najatrakcyjniejsza kobietą z grupy.Te Niemieckie niankosprzataczki Cię bardzo oczerniają i nie znoszą wręcz btwoich sukcesów,są wściekłe na ciebie.Ich kompleksy były widoczne w sanatorium miłości w zachowaniach ,bezguściu pod każdym względem.Uwazaj bo są zdolne do wszystkiego

  31.07.2022 21:20
 • Janeczka (gość)

  Wilh masz racje pisząc bo kto obgaduje ten nie utrzymuję kontaktu. A co do sprzątania Pani Monika też w Niemczech pracuje.

  23.07.2022 10:37
 • Wilh (gość)

  Monia miałaś rację to nie było towarzystwo kobiet dla ciebie, one cały czas sieją ferment ,obgadują i niech nadal sprzątają u Niemców.

  23.07.2022 07:24
 • Zniesmaczony (gość)

  Jak się rozwala grupę i robi krecią robotę. To nic dziwnego ze koleżanki nie utrzymuję kontaktu. Ta Pani zrobi wszystko byle by pisali i niej. Zmienna jak kameleon.

  23.07.2022 07:09
 • Jan (gość)

  Najfajniejsze Panie one nigdy się nie kompromitowały.

  22.07.2022 21:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×