"Sanatorium miłości 4". Natalia i Marek zaręczyli się! Tylko nam opowiedzieli o miłości, programie i ślubnych planach! Publikujemy zdjęcia z zaręczyn seniorów

Czwarta edycja "Sanatorium miłości" to już historia, ale życie seniorów wciąż budzi emocje. Natalia i Marek z "Sanatorium miłości 4" zostali parą i jako pierwsi możemy poinformować, że zakochani seniorzy niedawno się zaręczyli. W wywiadzie dla serwisu Telemagazyn.pl opowiedzieli o łączącym ich uczuciu i udziale w programie. Tylko u nas możecie zobaczyć zdjęcia z zaręczyn seniorów!

Multimedia

"Sanatorium miłości" - program, który łączy ludzi

Za nami kolejna edycja "Sanatorium miłości" - programu, który łączy ludzi po 60. roku życia. W czwartej odsłonie hitu TVP wrzało od emocji! Na planie rodziły się przyjaźnie i zauroczenia. Seniorzy schodzili się i rozchodzili. W finałowym odcinku zobaczyliśmy nawet zaręczyny, ale dziś już wiadomo, że uczucie Anny i Piotra nie przetrwało próby czasu. W stałym kontakcie pozostają natomiast Piotr Hubert i Mariola B. Dzieli ich odległość, ale rzadko zdarza się im dzień bez telefonu.

Tych zdjęć mogliście nie widzieć! Seniorzy opowiadają o kulisach programu. Ile zarobili?Zobacz więcej

Ich miłość narodziła się na planie "Sanatorium miłości"

64-letnia Natalia z Głogowa i 66-letni Marek z Gdyni odnaleźli w programie TVP miłość swojego życia! Zakochani seniorzy w rozmowie z Telemagazyn.pl postanowili uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieli o swoim związku. Zacznijmy jednak od początku, czyli momentu, w którym zgłosili się do "Sanatorium miłości".

Jaka była reakcja Waszych bliskich na wieść o udziale w tak popularnym programie?
Natalia: Wspierali mnie. Przyznam szczerze, że w ostatnim momencie to chciałam już zrezygnować, ale wtedy moje dzieci mocno mnie dopingowały: "Mama, dostałaś się, przeszłaś casting, dlaczego nie chcesz spróbować?". Co ciekawe, do zgłoszenia namówiła mnie koleżanka, która już po emisji wszystkich odcinków okazała się najgorszym wrogiem. Tak niestety w życiu bywa...

Marek: Moje dzieci również cieszyły się, że dostałem się do takiego programu. Do zgłoszenia zachęcali mnie przyjaciele z warsztatu rowerowego. Podobnie jak Natalia, miałem moment zawahania, stres był duży i myślałem o tym, żeby zrezygnować. Wspierali mnie wtedy przyjaciele: "Daj spokój Marek, skończysz pracę i jedziesz od razu na wczasy. 28 sierpnia złożyłem wniosek o emeryturę, a 2 września byłem już w Polanicy".

Stresowała Was obecność kamer?

Natalia: Tylko na początku. Podziwiam ekipę programu, to fantastyczni, pracowici i cierpliwi ludzie, a Marta Manowska jest bardzo sympatyczna, ciepła, a jak trzeba, to pazurek też potrafi pokazać (śmiech). Raz mnie nawet z nią pomylono. Pamiętam, że jak mnie Marta zobaczyła, to powiedziała: "O, to ja będę tak wyglądać za parę lat".

Marek: Marta potrafi się z ludźmi zawsze dogadać. Ma dar docierania, otwierania ludzi, umiejętnie ciągnie za język. Zresztą Natalia ma coś w sobie z naszej wspaniałej prowadzącej...

Natalia: Jeszcze przed programem miałam spore grono fanów na Facebooku. Obcy ludzie potrafią do mnie dzwonić w różnych sprawach - bo mają kłopoty, chcą się tym podzielić. Lubię rozmawiać, jestem otwarta.

Wśród nich są pewnie adoratorzy....

Natalia: Jest taki pan, który co sobotę składa mi życzenia w radomskim radiu. To jest takie miłe! Mam wielu adoratorów, ale oni wiedzą, że dziś jestem już w szczęśliwym związku. Mam przepiękne życzenia od nich, oni życzą nam szczęścia. "W końcu trafiłaś" - piszą i miło się to czyta.

Panie Marku, co pan na to?

Marek: Prawdę mówiąc, na początku to mnie szlag trafiał (śmiech), ale teraz się jestem już spokojny - to kwestia zaufania.

Natalia: Ja mu powiedziałam, że ma mnie być pewny!

Kiedyś mieszkał tu Dionizy Złotopolski z rodziną. Dziś słynny dworek wygląda zupełnie inaczejZobacz więcej

Widzieliście już wszystkie odcinki "Sanatorium miłości"?

Marek: Oglądaliśmy razem wszystkie odcinki. Montaż takiego programu to nie jest prosta sprawa. W telewizji zobaczyliśmy zaledwie urywek tego, co tam przeżyliśmy. Z materiału, który został z nami nagrany, spokojnie jeszcze dziesięć odcinków mogłoby powstać. Tylu zadań, aktywności nie pokazano - niestety, czas antenowy nie jest z gumy.

Internauci żywo dyskutowali na temat tego, co się działo w programie. Doświadczyliście hejtu?

Natalia: Ja poszłam na pierwszy ogień. Rozmowa z Martą, sprawa z sukienką... Powiem tak: nie spodziewałam się, że strój może wywołać takie poruszenie. Ta piękna, cielista sukienka to podarunek od mojego fana z Warszawy. Dobrze się w niej czułam i to chyba najważniejsze. W nosie mam, co ludzie powiedzą. Na hejt odpowiadam w ten sposób: "Dobrze, że nie jestem idealna, bo byście nie mieli kogo krytykować. Niestety, ludzie głupoty czasami wygadują. Uważają, że my idziemy się lansować do programu za wielkie pieniądze. To nieprawda. Pieniądze są symboliczne, ale przygoda i wspomnienia na całe życie.

Z kim udało Wam się zaprzyjaźnić?

Natalia: Ekipa była wspaniała! Integrowaliśmy się mimo różnic charakterów czy poglądów, bo przecież każdy ma swoje wady i zalety. Zawsze udaje nam się łagodzić niesnaski. Mamy swoją grupę whatsappową i jesteśmy w stałym kontakcie po programie.

Marek: Trzeba szukać kompromisów, tego co na łączy, nie dzieli. Najlepszy kontakt mam z Romanem i z dużym Andrzejem. Mariola z Berlina również mocno nam kibicuje.

A co z Piotrem? Na początku w programie byliście w komitywie, potem się poróżniliście?

Natalia: Piotr to jest Piotr. Jak nie chciałam z nim być, to mnie zablokował (śmiech).

Marek: Poszło o kobietę, mieliśmy zaplanowaną randkę, ale wyjaśniliśmy sobie tę sprawę i kwestię z Anią - doszliśmy do wniosku, że faktycznie, jeśli ona czuje chemię do Piotra, to bez sensu ciągnąć to dalej. Bardzo dobrze, że tak się stało...

Tak mieszka Mariola z New Jersey! Seniorka pokazała nam swoją przepiękna posiadłość w USAZobacz więcej

"Sanatorium miłości 4": Natalia i Marek zaręczyli się

No właśnie, rozmawiamy wspólnie, dlatego ośmielę się zapytać - co Was łączy?

Marek: Ja odnalazłem w programie miłość. Łączy nas wszystko.

Natalia: To już coś więcej...

Okazuje się, że Marek i Natalia są już zaręczeni! Drugą część naszego wywiadu z seniorami znajdziesz w galerii. Tylko nam zakochani seniorzy pokazali romantyczne zdjęcia z zaręczyn w Rewie.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Kazek (gość)

  Marku taką prostaczké sobie wybrałeś,to u nas są sto razy lepsze kobiety.Trzeba było takiego programu,żal mi ciebie.

  10.06.2022 17:58
 • Beza (gość)

  Może tak więcej dyskrecji nad zaręczynami,ślubem, innymi planami.To będzie lepsze dla obojga.

  07.06.2022 17:02
 • 40 latek (gość)

  A mnie takie starocie i antyki nie interesują .Cały czas mi ta glupota wskakuje.Co mnie to obchodzi .

  03.06.2022 20:45
 • Aldona (gość)

  Czy to jest już mamy prawdziwy targ w sanatorium miłości. Czy nie można inaczej prowadzić dialogu między sobą.Wypruwacie z siebie flaki z olejem a później są tego skutki w różnych komentarzach.Poziom dyskusji w sanatorium miłości sięgnął już dawno dna a ludzie komentujacy różnie komentują i mają prawo pisać , różnie reagować, oceniać.Żenada i wstyd już nigdy nie będę oglądać tego cyrku .Nawet aktorzy i prawdziwe gwiazdy są krytykowane słusznie i nie słusznie .Miejcie pretensje sami do siebie, niestety coś za coś a w życiu nie ma dymu bez ognia.

  03.06.2022 08:27
 • Nati (gość)

  Do pani Wioli…. Jeżeli chodzi o drugiego męża proszę pani pani zapyta tego męża gdzie on mieszka czy u swoich dzieci?!

  02.06.2022 19:08
 • Nati (gość)

  Do pani Małgorzaty…. Niech pani uważa co pani pisze bo ja pani nic absolutnie nie jestem winna i to są rzeczy karane co pani pisze na mój temat we Wrocławiu nie wiążą mnie jakiekolwiek interesy!!!

  02.06.2022 19:07
 • Ja (gość)

  Jacy Wy wszyscy puści jesteście…. Szkoda mi tych komentujących ….zanim cokolwiek napiszecie to należałoby poznać osobę

  02.06.2022 00:38
 • Leszek (gość)

  Zastanawiam się dlaczego Pani Natali nie dostała bukietu którzy to mężczyźni robili dla swoich wybranek. Dobrze że Pan Andrzej załagodził te sytuację i miał w zanadrzu bukiet który wręczył Pani Natalii..a teraz taka miłość. To tylko moje spostrzeżenie a nie ocena.

  31.05.2022 21:49
 • Wiola (gość)

  Jakim forum 👀👀?

  31.05.2022 18:47
 • Wiola (gość)

  Najważniejsze żeby ten uczestnik sanatorium miłości miał pieniądze i żeby mu starczyło ,bo ta kobieta całe życie tylko się bawi.O czym informuje ll mąż na forum. Aż żal tego chudego pana.

  31.05.2022 18:05
 • Jagida (gość)

  Natalia to piękna kobieta

  31.05.2022 16:54
 • Ryszard (gość)

  Będzie kasa będzie miłość.Tylkontrzeba używać rozumu.

  31.05.2022 11:03
 • Oj (gość)

  Marku, Marku, Marku...

  31.05.2022 04:32
 • Małgorzata (gość)

  Ta pani jest bezwzględna ,znana nam we Wrocławiu i nie tylko,czekam na rozliczenie.Gdybym miała tyle za uszami uciekalabym przed ludźmi którym wyrządziłam wiele świństw .Pani nie ma ani wstydu ani żadnych skrupułów wobec ludzi w interesach jak ównież wobec własnej rodziny, którą ustawicznie opluwa.

  30.05.2022 23:00
 • Gustaw gość (gość)

  Od samego początku, ludzie piszą co widzą jedni delikatnej ,drudzy dosadnie ale wszyscy daje do zrozumienia że to Manowska robi najgorszą robotę ,przyprawia rogi tym biednym ludziom którzy pod wpływem jej płaczu, źle zadawanych pytań, otwierają się i mówię szczerze o sobie ,a ta później montuje najgorsze wypowiedzi tych osób, jak można tych biednych ludzi tak traktować cały czas o tym wszyscy komentujący piszą i zwracają uwagę a ona swoje czy o to w tym programie chodź później jezt złość na komentujących niepotrzebna to co Natalia i jeszcze któreś wygadywaly na własne matkę przeszło oczekiwania ,to nie jest w porządku to są jej odczucia prawda może być zupełnie inna .Nie wolno nikomu wchodzić w nasze buty , Ci ludzie podpisuje papiery sami na siebie, dlaczego Manowska to robi im i nam skąd w tej kobiecie tyle kasy do uczestników o to nam widzom chodzi .To są niedopuszczalne standardy ,żeby była większa oglądalności jak można za kilka srebrników sprzedać ojca ,matkę żonę. W każdym coś ciężkiego siedzi ale to nie powinno być nagłośniane a to jest od samego początku a w 4 edycji to poszła po tych ludziach po całości słodka falszywa Martusia ,łezki w oczkach a nóż w plecy .raz jeszcze podkreślam że wszyscy komentujący na to zwracają uwagę każdy człowiek jest piękny nawet ten bez wykształcenia tylko trzeba to dobrze pokazać w naszych oczach pierwszy odcinek 4 edycji to była kompromitacja tych ludzi stąd tyle kasy, pokażcie na Boga życie w sanatorium a nie orgie ploty wylewanie łez. Skoro mają się poznać, niech to robią z klasą, wdziękiem a nie tak nachalnie wskakuja do czyjegoś, serca czy łóżka bez zaproszenia o to nam chodzi ,seks i miłość w tym programie to są osobiste sprawy.

  30.05.2022 20:28
 • Andrzej (gość)

  Ta pani ma tak zawsze, pamiętam z Jugosławii w Suboticy.Rozpoznalem i tak trzymaj.

  30.05.2022 12:17
 • Szkoda chłopa (gość)

  Szkoda chłopa na tę prostą, kłótliwa i uwielbiająca siebie babę Pan Marek przejrzy na oczy,mam nadzieję

  29.05.2022 23:07
 • Kazimierz (gość)

  A jaki związek ma atak na Anne z informacją o zaręczynach?

  29.05.2022 18:05
 • Pola (gość)

  Loniu. Masz rację,styl ubierania szczególnie wieczorowe stroje tej pani był dwuznaczne,niesmaczne i niestosowne do jej wieku.

  29.05.2022 18:01
 • Krzysztof (gość)

  Oj zaczyna się dym, cały świat będzie wiedział jakie wszystkie inne są be a ona cudowna, Siebie wychwala z kilku kont. Przynajmniej mamy spokój na portalach randkowych.

  29.05.2022 14:04
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×