"Sanatorium Miłości 4". Nieoczekiwany zwrot akcji! Widzowie usprawiedliwiają zachowanie Piotra. To wszystko wina Natalii?

Wciąż nie milkną echa po emisji 2. odcinku 4. edycji "Sanatorium Miłości", obfitującego w wiele kontrowersyjnych sytuacji. Prowodyrem jednej z nich był Piotr, którego zachowanie na randce z Natalią wywołało burzę wśród fanów programu. Jednak gdy emocje po odcinku już opadły, internauci postanowili usprawiedliwić zachowanie seniora, piętnując tym samym postawę Natalii.

Multimedia

"Sanatorium miłości 4" odcinek 2. co się wydarzyło?

Wydarzenia w 2. odcinku "Sanatorium miłości 4" wzbudziły wśród widzów ogromne emocje. Za ich sprawą pojawili się pierwsi antybohaterowie najnowszego sezonu "Sanatorium miłości". Zostały nimi m.in. Mariola z New Jersey i Anna, które w niewybrednych słowach wyraziły się o Romanie z Gdańska. Burzę wśród widzów wywołała również randka Piotra i Natalii. Internauci zarzucali mieszkańcowi Piaseczna zbyt szybkie próby zbliżenia się do Natalii.

Ja nie lubię takiego uzurpowania sobie prawa do mnie, takiej nachalności. Nie czuję na razie chemii, takie 50 na 50 - podsumowała wówczas spotkanie Natalia.

Kontrowersyjne zachowanie uczestnika programu. Na seniora lecą gromy!Zobacz więcej

"Sanatorium miłości 4" - to wina Natalii?

Choć wielu fanów programu stanęło po stronie seniorki z Głogowa, która mogła czuć się niekomfortowo przez odważne zachowanie Piotra, to równie duża część internautów stanęła w obronie uczestnika programu. Uważają oni, że w zachowaniu mężczyzny nie było nic niestosownego, ponieważ Natalia wcześniej sama wysyłała mu silne sygnały o zainteresowaniu jego osobą. Na początku odcinka doszło nawet do ich pierwszego pocałunku. Ich zdaniem Piotr po zdystansowaniu się od niego seniorki, miał prawo poczuć się zdezorientowany. Na oficjalnych profilach programu na Facebooku i Instagramie możemy przeczytać:

Natalia najpierw prowokuje, pozwala się obciskiwać, a potem się wycofuje. Piotr miał prawo poczuć się zdezorientowany.

Uważam, że nic złego się nie działo.

Jestem tego samego zdania . Wpierw się z nim całowała, a później pogoniła. - czytamy na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Uważacie, że zachowanie Piotra było adekwatne do sytuacji? A może jednak Natalia miała pełne prawo poczuć się niekomfortowo?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Tonia (gość)

  Ns pierwszym spotkaniu mizna isc do lozka jak sie ma ochote a pizniej być razem długi czas

  03.04.2022 07:26
 • Iza (gość)

  Boże ci xa prymitywy tu komentarzyki pisza ciemnots i zacofanie

  03.04.2022 07:23
 • Ewa (gość)

  Wulgarny sposób, siebie warci.

  02.04.2022 13:21
 • Viktoria (gość)

  No zabrakło tu podstawowej klasy, szczególne tej starszej pani Natalii, ale widoczne wywodzi sie z takiego środowiska i jest jej dobrze. Niech sobie gwiazdorzy w ten prymitywny " odpustowy" sposób. Mnie się to nie podoba i też nie musze oglądać tego programu. Zawsze miałam szacunek do ludzi starszych, ale teraz już chyba nie.

  01.04.2022 20:50
 • Wojtek (gość)

  Co to za kobieta która prowokuje Piotra i szuka niewiadomo jakich doznań i od kogo.

  01.04.2022 18:05
 • W Bozena (gość)

  W pewnym wieku trzeba mieć wyczucie ,co wypada zwłaszcza publicznie powodzenia.

  01.04.2022 13:44
 • GRA (gość)

  Ta kobieta i tak zostanie sama. Ma w sobie coś, co odpycha. Zauważyła zainteresowanie ze strony Piotra i teraz jej się wydaje, że może sobie w panach poprzebierać. Suma sumarum, żaden z nich jej nie wybierze.

  01.04.2022 09:41
 • Janinaz (gość)

  Jest takie powiedzenie Dajcie kurze grzęde ,a jeszcze wyżej wejdę ,czy to było ładne, brak szacunku dla siebie nawzajem mężczyzna powinien zdobywać kobietę, zabiegać a nie pchać łapy i jęzor na pierwszym spotkaniu ,takie prostackie. Brak klasy.

  31.03.2022 16:32
 • Wojtek Jedno (gość)

  Jedno warte drugiego ,żadnej klasy z żadnej strony ,na pierwszej randce obowiązuje pewną etykieta ,kultura obycia ,zapoznanie się a nie macanie kury przez koguta ,obsciskuwanie na oczach całej Polski nie wypada, trzeba mieć szacunek i godność dla siebie Natalio, takie to infantylne ale jesteś prosta dziewucha skąd Ty masz wiedzieć. Piotr się zerwał z łańcucha i co ? Trochę klasy pisze do całego towarzystwa zachowujecie się jak niwyzyte ogiery.

  31.03.2022 16:25
 • Amor (gość)

  W końcu przyjechali na amory. Niech się amorują. Mnie nic do tego. Nie ważne jak się zaczyna ale.......... Kończ pan tę farsę wstydu oszczędź.

  31.03.2022 10:54
 • No problem (gość)

  Ja nie widzę żadnego problemu.

  31.03.2022 10:48
 • Marcin (gość)

  Widocznie tak robi w życiu,

  31.03.2022 06:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×