"Sanatorium miłości 4". Piotr i Anna są razem po programie? To zdjęcie jest tego potwierdzeniem!

Wielki finał "Sanatorium miłości 4" coraz bliżej. To oznacza, że widzowie będą mogli w końcu poznać dalsze losy uczestników programu. Wielu z fanów "Sanatorium miłości" zastanawia się, czy relacja Piotra i Anny przetrwała. Są razem po programie? Znamy odpowiedź!

Multimedia

Piotr i Anna są razem po "Sanatorium miłości 4"? To zdjęcie jest tego potwierdzeniem!

Związek Piotra Sieroczniewicza i Anny Ziemby jest od początku szeroko komentowany przez fanów programu "Sanatorium miłości 4". Wielu widzów nie wierzy w szczerość uczuć seniora, który na początku programu dał się poznać jako swoisty bawidamek. Tym bardziej, że na starcie "Sanatorium miłości 4" Piotr bardzo był zainteresowany Natalią, która szybka dała mu kosza.

Później na celowniku Piotra pojawiła się Anna i wygląda na to, że to jest to! Patrząc na seniorów, którzy w programie bardzo się do siebie zbliżyli, a nawet spędzili wspólnie noc w namiocie, widać, że doskonale się dogadują oraz czują ze sobą. Chociaż nie brakuje też scen zazdrości, szczególnie, gdy w otoczeniu Piotra pojawia się Natalia...

Piotr nie może oderwać się od Anny na najnowszych zdjęciach! Ich relacja przetrwała po programie?Zobacz więcej

Wielu widzów zastanawia się, czy relacja Piotra i Anny przetrwała po "Sanatorium miłości 4". W sieci pojawiały się sprzeczne informacje, a pikanterii dodawał fakt, że po zakończeniu show Anna spotkała się... z piłkarzem Andrzejem i wyglądało na to, że randkują!

Teraz jednak w sieci pojawiło się zdjęcie, które zdaje się zdradzać dalsze losy Piotra i Anny! Okazało się, że Piotr i Ania w kwietniu 2022 roku, czyli długie miesiące po zakończeniu realizacji programu, wspólnie spotkali się z Jadwigą Schwebs-Kostkiewicz z "Sanatorium miłości 3"! To może oznaczać, że relacja Piotra i Anny wciąż trwa, a seniorzy w związku czują się doskonale!

Gratulujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gosia (gość)

    Aniu pięknie wyglądasz, powodzenia.

    13.05.2022 06:11
  • Walek (gość)

    Lepiej..... głupio pomyśleć a następnie ....mądrze ocenić i wpisać !

    12.05.2022 23:30
  • Gość (gość)

    Nie lubisz senatorium miłości oglądaj chłopaki do wzięcia to chit czy kit

    11.05.2022 21:52
  • Gość (gość)

    Nie lubisz senatorium miłości oglądaj chłopaki do wzięcia to chit czy kit

    11.05.2022 21:52
  • Gość (gość)

    Nie lubisz senatorium miłości oglądaj chłopaki do wzięcia to chit czy kit

    11.05.2022 21:52
  • Gość (gość)

    Nie lubisz senatorium miłości oglądaj chłopaki do wzięcia to chit czy kit

    11.05.2022 21:52
  • Gość (gość)

    Nie lubisz senatorium miłości oglądaj chłopaki do wzięcia to chit czy kit

    11.05.2022 21:51
  • Gość (gość)

    Nie lubisz senatorium miłości oglądaj chłopaki do wzięcia to chit czy kit

    11.05.2022 21:51
  • Gość (gość)

    Nie lubisz senatorium miłości oglądaj chłopaki do wzięcia to chit czy kit

    11.05.2022 21:51
  • Franek (gość)

    Już mamy naprawdę dość tego towarzystwa.

    11.05.2022 20:21
  • Iwona (gość)

    Bodzcie szczęśliwi,tylko nie zostawiaj partnerki w chorobie.Bo to boli przyjaciel jest jak czterolistna koniczyna trudno ja znaleźć.

    11.05.2022 15:42
  • krystyna (gość)

    Nie wszystko jest na sprzedaż szczególnie jak gadają o seksie

    11.05.2022 14:00
  • S-S (gość)

    ... bzykanko Piotrusia już było ?

    11.05.2022 12:36
  • Irena (gość)

    Bardziej mnie interesuje jakie są kryteria wyboru seniorów do tego programu, ponieważ noe zauważyłam wśrod nich osób z niepełnosprawnościami ! Tylko na ulicach widac chorych, o kulach z laskami lub jeżdżacych na wózkach a TVP 1 dyskwalifikuje takie osoby . A p. Manowska nie kibicuje milosci osób z niepełnosprawnosciami??? Wyklucza ich z programu???? Czyli do sanatorium jeżdżą ludzie zdrowi ???

    11.05.2022 07:52
  • Irena (gość)

    Bardziej mnie interesuje jakie są kryteria wyboru seniorów do tego programu, ponieważ noe zauważyłam wśrod nich osób z niepełnosprawnościami ! Tylko na ulicach widac chorych, o kulach z laskami lub jeżdżacych na wózkach a TVP 1 dyskwalifikuje takie osoby . A p. Manowska nie kibicuje milosci osób z niepełnosprawnosciami??? Wyklucza ich z programu???? Czyli do sanatorium jeżdżą ludzie zdrowi ???

    11.05.2022 07:51
  • Wojtek (gość)

    Tyle mnie to obchodzi co nic ,do czego mi ta wiadomość potrzebna, czym mam zachwycać, są czy nie są jak ktoś lubi taki magiel ja nie dziś są jutro nie gdyby mieli jakieś osiągnięcia w swojej dziedzinie to może bym poczytal dajcie nam spokój takim głupim wpisem.

    11.05.2022 06:28