"Sanatorium miłości 4". Piotr najpierw zbliżył się do Anny, a teraz się od niej dystansuje? Widzowie nie wróżą tej parze przyszłości!

Przed nami dwa nowe odcinki programu "Sanatorium miłości 4", co oznacza, że zobaczymy, w jakim kierunku pójdzie znajomość Piotra i Anny. Seniorzy bardzo zbliżyli się do siebie, ale widzowie mają wątpliwości odnośnie do intencji mężczyzny. Komentarze w sieci są bezlitosne i jednoznaczne - Internauci nie wróżą tej parze przyszłości!

Multimedia

Piotr z "Sanatorium miłości 4" zbliżył się do Anny, ale później się od niej dystansuje? Widzowie nie wróżą tej parze przyszłości!

Program "Sanatorium miłości 4" w pełni. Przed nami 7. i 8. odcinek randkowego show dla seniorów, w których z całą pewnością zobaczymy, w jaką stronę skierowała się relacja Piotra i Anny.

Dla wielu ten związek był sporym zaskoczeniem, tym bardziej, że Piotr od początku programu swoje uczucia kierował w stronę Natalii, z którą chciał... nawet zamieszkać w jednym pokoju! Jednak gdy Natalia odrzuciła zaloty seniora, ten niemalże natychmiastowo znalazł nowy obiekt westchnień, którym stała się Anna. W jednym z ostatnich odcinków widzowie mieli okazję zobaczyć, jak Piotr wręcza Annie kwiaty i proponuje jej związek, na który kobieta się zgodziła.

Mamy mnóstwo zdjęć z nowych odcinków. Co zdradzają? Andrzej w końcu pójdzie na randkę!Zobacz więcej

Następnie seniorzy, po cichaczu, planowani spędzić razem noc w namiocie. Czy rzeczywiście w namiocie doszło do czegoś więcej? Tego przekonamy się już wkrótce, ale udostępniony przez Telewizję Polską fragment programu daje sporo do myślenia.

Jak kiedyś wyglądał Andrzej z Warszawy? Fryzura robi wrażenie! Zobacz więcej

Internauci, którzy obejrzeli to wideo, zwrócili uwagę na dystans, z jakim Piotr traktuje Annę. Czyżby stracił nią zainteresowanie? Widzowie "Sanatorium miłości" nie dają tej parze dużych szans! Komentarze mówią same za siebie (pisownia oryginalna):

Co nagle to po diable. Tak kiedyś mówili. Nic o sobie nie wiedzą, nie znają swoich marzeń, poglądów. To zamało na trwałe uczucie. Zobaczymy.

Mam dziwne przeczucie że nic z tego nie będzie.Obym się myliła.Temu Panu nie wierzę.

Jak bączek z kwiatka na kwiatek...

Ale to stuczne ten gest Pana Piotra, nie zablisko,mówi wszystko na ten temat ,miłość beż wzajemnosci nic z tego nie będzie

Ciekawe,czy to wszystko jest prawdziwe,...wydaje sie takie sztuczne,nie wierze temu panu,moze sie myle,oby sie poszczescilo tej patrze💓💓

Mówi do niej że stajesz mi się coraz bliższa.tylko jak podeszła i się przytuliła to ja zauważyłam jakbym ją odpychał może to moje takie odczucie. Jest różnica między zakochaniem a kochaniem. Zobaczę co dalej wydarzy nie chcę krakać

nie widze ich razem,cos tam nie gra.

Dobry bajer nie ufam temu facetowi, skończy się sanatorium miłości, I rozejdą się. Ania taka naiwna.

Myślicie, że widzowie mają rację?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Antonina (gość)

    Dla mnie Andrzej i Zofia to para z poczuciem humoru,wdziękiem i klasą..pozostałe tworzące się pary...jak naiwni małolaci.Moze im z tym dobrze,ale takie momentami niesmaczne.

    03.05.2022 13:37
  • Ola (gość)

    Piotr bawidamek a ona fałszywa kobieta 😂😂😂😂😂

    03.05.2022 09:24
  • Wiki (gość)

    Piotr skacze z kwiatka na kwiatek a Anka naiwna jak mała dziewczynka....Nic z tego nie będzie 😕😏🙂

    03.05.2022 09:21
  • Ixs (gość)

    Xal czytać tych durnych komentarzykow pisanych przez półgłówków

    03.05.2022 05:03
  • Gość (gość)

    Racja ta para nie pasuje do siebie ten bawidamek doszedł do celu A teraz rzuci Anke bo co chciał to dostał ta Anka naiwna kobieta osmieszyla się przed całą Polska dobrze jej jak jest głupia to niech teraz się wstydzi

    02.05.2022 21:04
  • Cecylka (gość)

    Pani Anno, na Pani miejscu nie angażowałabym się w ten związek. Ten Pan sam nie wie czego chce. A może wie, wbrew pozorom?! Nie podoba mi się on, nie pod względem fizycznym, ale charakteru. Przepraszam, że tak bezpośrednio. Życzę powodzenia

    02.05.2022 13:26
  • aneta (gość)

    facet od płuca granatem oderwany ale jakie mniemanie o sobie pasuje do tego diabelka pustego co ma pustkę we łbie i myśli jaka ona piękna

    02.05.2022 11:26
  • Alucja (gość)

    Stara głupawa baba. On się lansuje, chce by dużo o nim mówiono, pisano to go rajcuje. Wybrał najbrzydsza i najbardziej chamska. A co do miłości i deklaracji, to był by się uśmiał.

    02.05.2022 08:37
  • JustynaTA (gość)

    Takich Piotrusiow w sanatoriach pełno, czym się zachwycać że Cię wykorzystał i ośmieszył na pół Polski ja bym się wstydziła rodziny i sąsiadów ,na co te babcie w tych sanatoriach liczą, płacą za tych pidstarzalych lowelalasow aby się z facetem pokazać a oni wykorzystują każdą z nas ,przrobilam temat nie dalam się złapać na miłość swoim portfelem .

    01.05.2022 14:08
  • Jaś (gość)

    Pani Mariola ze Szczecina jest tam jedyną osobą której bym zaufał i polubił. Kobieta taka jak ona powinna być osobą delikatną. Żaden z męskich uczestników na nią nie zasługuje. PAJACE.

    01.05.2022 10:56
  • .... (gość)

    Jak to w sanatorium ,na siłę w myśl zasady " turnus mija a ja niczyja"

    01.05.2022 09:31
  • widz (gość)

    On jest obłędny patrzy aby tylko wykorzystać i sprawdzić kobiete ale tak naprawdę nie widze w nim nic innego ... jak by mu wszystkie panie po kolei uległy to pewnie brzydkko mówic przeleciał by kazda z nich....nic w nim szarmanckiego

    01.05.2022 09:00
  • Ja-ki (gość)

    Anna jest ordynarna a Piotr bawidamek.

    01.05.2022 08:05
  • Fiiuu (gość)

    Przecież to wyreżyserowane oświadczyny,a nie żadna miłość. No może tylko taka "sanatoryjna" - turnus mija ,a ja niczyja " 😁🤪 Ten facet jest nie godny wiary , jakiś taki śliski 🧐

    01.05.2022 00:54
  • Ja (gość)

    Może świadomość, że kamery patrzą...

    30.04.2022 23:11
  • Box (gość)

    Żenada i pośmiewisko tak jak Iwona i Gerard

    30.04.2022 21:53
  • Obserwator (gość)

    Te panie są w podeszłym wieku każdą na coś choruje a nie szanują się tylko zbyle z nieznajomym bliższe relacje w Dani taki jest pogram wczasy zdrowotne tylko z przyjemnością się ogląda ma inne zasady podejrzewam że p Manowska na tej zasadzie tylko zrobiła to po swojemu i wyszło wulgarnie byle kasa była!!!

    30.04.2022 20:41
  • Zenek (gość)

    Chłopie coś ty zrobił oddałeś Natalke temu staremu z tymi ślepiami i wzioles cygankę i to mało kulturna pomarszczony pysk to z twoim gustem coś złe Wałcz

    30.04.2022 20:09
  • Ro (gość)

    Chłopie nie jesteś urodliwy ale taka paskudna cygankę wybrałeś to coś z tobą jest nie tak stara paskuda no i kultura na dwuje.wravsk do Natalki ta fajna a nie ta pomarszczona cyganka

    30.04.2022 20:02
  • Dana (gość)

    Głowa siwieje ,d..a szaleje,ktoś to kiedyś powiedział i to prawda.Piotr tego przykładem.Ania zachowuje się poniżej wszelkiego poziomu.Obmawia , obraża się ,nie umie przegrywać.Taka mała Ania , której wydaje się ,że jest "najpiękniejsza w klasie".

    30.04.2022 19:52
NowszeStarsze