"Sanatorium miłości 4". Tak mieszka Król Turnusu! Piotr Hubert pokazał nam swój przytulny dom w Siemianowicach Śląskich. Publikujemy zdjęcia [TYLKO U NAS]

Piotr Hubert Langfort, był jednym z ulubionych uczestników 4. edycji "Sanatorium miłości". Kuracjusz, który został okrzyknięty tegorocznym Królem Turnusu, szybko zaskarbił sobie sympatię widzów, którzy docenili w nim wrodzoną skromność i szczerość. Król Turnusu postanowił nam pokazać, jak urządził się w swoim domu w Siemianowicach Śląskich. Pokazał także swój ogród oraz zachwycający widok z tarasu. Zobaczcie, jak mieszka Król Turnusu "Sanatorium miłości 4"!

Multimedia

Piotr Hubert z "Sanatorium miłości 4"

Piotr Hubert Langfort to jeden z ulubieńców ostatniej edycji programu "Sanatorium miłości". Kuracjusz z Siemianowic Śląskich z miejsca zdobył sympatię widzów, którzy docenili jego autentyczność i wrodzoną skromność. Piotr Hubert został również doceniony przez pozostałych uczestników programu, którzy zapewnili mu tytuł Króla Turnusu 4. edycji programu "Sanatorium miłości".

Monika ze Szczecina pokazała nam swoje mieszkanie! Wiejskie klimaty i pastelowe koloryZobacz więcej

W trakcie trwania programu, Piotr Hubert dobrał się w parę z Mariolą Baruk z New Jersey. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili rozwijającą się znajomość kuracjuszy. Wielu z nich twierdziło, że naprawdę się kochają. Jak się okazuje się, że ich relacja przetrwała po programie i ma się naprawdę dobrze.

Tych zdjęć mogliście nie widzieć! Seniorzy opowiadają o kulisach programu. Ile zarobili?Zobacz więcej

Król Turnusu "Sanatorium miłości 4" pochwalił się swoim przestronnym domem! Jego ogród to istna oaza spokoju

Piotr Hubert z tegorocznej edycji "Sanatorium miłości" postanowił pokazać nam swój dom w Siemianowicach Śląskich. Jeszcze przed wejściem do jego środka, uwagę przykuwa ogromny i przepiękny ogród, na którego utrzymanie z pewnością potrzeba wiele pracy. Sam dom natomiast jest niezwykle przestronny, ale i przytulny zarazem. Nie brakuje w nim również pamiątek z udziału w "Sanatorium miłości". Jednak największe wrażenie robi widok z tarasu, który dosłownie zapiera dech w piersiach!

Zdjęcia domu Piotra Huberta Langforta znajdziecie w naszej galerii.

TAK MIESZKA KRÓL TURNUSU "SANATORIUM MIŁOŚCI 4"!

Zobacz galerię

Natalia i Marek zaręczyli się! Tylko nam opowiedzieli o miłości i ślubnych planach. Mamy zdjęcia z zaręczyn!Zobacz więcej

"Sanatorium miłości" o programie i castingach do 5. edycji

"Sanatorium miłości" to jeden z najpopularniejszych formatów Telewizji Polskiej. W programie, którego gospodynią jest znana i lubiana Marta Manowska, bierze udział dwunastu seniorów – kobiet i mężczyzn, którzy przyjeżdżają do tytułowego sanatorium z Polski i zza granicy. Mają różne życiowe doświadczenia, czasami bardzo trudne i bolesne. Łączy ich jedno. Są samotni, poszukują ciekawych przygód, emocji i nowych znajomości, przyjaźni, a nawet miłości.​

Castingi do 5. edycji "Sanatorium miłości" wciąż trwają - TVP czeka na zgłoszenia do 12 sierpnia 2022 roku.​ Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę i poznać wspaniałych ludzi – wyślij zgłoszenie zawierające wymagane informacje (imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, miejsce zamieszkania, wykształcenie, zainteresowania, kilka fotografii) na adres e-mail: sanatoriummilosci@tvp.pl. Więcej informacji na profilach „Sanatorium miłości TVP” i „Bądźmy Razem. TVP”,​

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Jannna (gość)

    Taki nijaki trudno określić coś pod kameleona , zimy , ciepły, kolorowy wygląda na spokojnego choć trudny w życiu trzeba samej cierpliwość do takich mężczyzn dobrze ze nie dał się wykorzystać Natali którą tylko leci na kasę oferując swoje wdzięk tu się przeliczyła może przyjaźń przetwa ale do miłości tomu daleko .

    25.06.2022 02:53
  • Mm (gość)

    Straszny ten dom, trudno określić jaka epoka, wieje chłód, brrr

    11.06.2022 18:42
  • Hanka (gość)

    Alicja, też im tego życzę bo wygląda że jest coś między nimi, ale "za wielką wodą ty, za wielką wodą ja"... Ale to już nie nasza sprawa..

    29.05.2022 06:17
  • Alicja (gość)

    Mam ogromny szacunek dla tego pana Huberta, bardzo kibicuje mu z Amerykanka . Wręcz idealnie do siebie pasują. On spokojny, męski ona piękna i szalona. Powinni s porobią. Wywrozylam im miłość do końca ich dni.

    28.05.2022 18:21
  • Alicja (gość)

    Mam ogromny szacunek dla tego pana Huberta, bardzo kibicuje mu z Amerykanka . Wręcz idealnie do siebie pasują. On spokojny, męski ona piękna i szalona. Powinni s porobią. Wywrozylam im miłość do końca ich dni.

    28.05.2022 18:21
  • Maria (gość)

    Śmieszne jest to w tym programie że bierze się ludzi bogatych seniorów z zagranicy u nas piękniejsze kobiety z klasą wykształcone wdowy nie mogą znaleźć przyjaciela. I to dlatego jest chory program. Tylko kasa się liczy. Za darmo cudny pobyt w sanatorium zabiegi spa a emeryci 2lata czekają by się rehabilitować. No dziwny ten kraj Nawet po ciężkich urazach wypadkach nie można się dostać do sanatorium tylko prywatnie bo trzeba 2lata czekać. Chory kraj a tu połowa dziwolągów za frico się dostała....

    27.05.2022 18:09
  • Janek (gość)

    Biedacy których stać wyjechać do sanatorium za własne pieniądze biorą udział w programie (darmowe wczasy ,lekarze i zabiegi) i pieniądze za udział ,wstyd ,kto przeprowadza casting?

    27.05.2022 08:02
  • Ech--Do Ewy (gość)

    Ewa, jeśli odpisujesz na mój komentarz pod sobą to nie mam nic wspólnego z Państwem i nie znam Ich osobiście, nie chciałam zrobić zamieszania... Napisałam tylko o swoim przypadku bo tak mi się trochę jakoś skojarzyło, ale prawdopodobnie nie mam racji. Pisalam jak u mnie, nie u innych. Przecież są piękne przyjaźnie damsko-meskie bez zadnych komplikacji i niedomówień. Tego Im życzę i też zazdroszczę. (PS. Myślę że Mariola nie odpisuje na komentarze na forum ;) )

    23.05.2022 14:29
  • Ewa (gość)

    Rozumiem że piszesz MARIOLKO Ty, jesteś wspaniałą, rozważną,mądrą kobietą więc czas pokaże wszystko,nic na siłę,Pan przystojny, fajny ale udziwniony troszeczkę, wybrał tylko Ciebie i to świadczy o waszej dojrzałości,elegancji w tej przyjaźni.Zyczę Wam dużo mądrości, cierpliwości i szczęścia pomimo wszystko.

    23.05.2022 14:15
  • Ech (gość)

    "Hmmm" pisze o fajnej przyjaźni, jeśli to jest obustronnie i "czysty układ" to rzeczywiście pięknie. Ale nie wiem czy nie jest jak u mnie, ja się zgodziłam na "przyjaźń" żeby całkiem nie stracić kontaktu, z mojej strony jest dużo więcej, ze strony "przyjaciela" nie, dziwny nasz układ, taki trochę jednostronny, boli mnie to, ale jednocześnie nie zrezygnuję. Ale nie zaśmiecam tematu, nie wiem dlaczego piszę to wszystko o sobie w poniedziałek rano na stronie Telemagazynu

    23.05.2022 09:06
  • Hmmm (gość)

    A ja się dziwię że wszyscy jakoś tak od razu życzą wielkiej miłości i wyprowadzki na drugi koniec świata (kogokolwiek). Jeśli jest (będzie) między nimi fajna przyjaźń, znajomośc, relacja, to też piekne. Nie wszystko musi być od razu zero jedynkowe i najczęściej nie jest...

    23.05.2022 07:53
  • Lilka (gość)

    Nie wiem jak to jest między nim a Mariola, ale przecież nie muszę wiedzieć. Ważne że wiedzą oni i wystarczy.

    23.05.2022 07:46
  • Magda (gość)

    Pan z pięknym domem i inteligencją.Najbardziej podobał się pani Natalce tylko ona jemu nie.Zycze dużo szczęścia Marioli i Hubertowi.

    23.05.2022 07:03
  • Grażyna (gość)

    Pokazał się zarozumiały zadufany w sobie człowiek może być trudny w współżyciu..Kreuje się na cichego ,skromnego ale pozory mylą.

    22.05.2022 14:48
  • Grażyna (gość)

    Pokazał się zarozumiały zadufany w sobie człowiek może być trudny w współżyciu..Kreuje się na cichego ,skromnego ale pozory mylą.

    22.05.2022 14:48
  • Szansa (gość)

    Myślę, że przy bliższym poznaniu, bardzo ciepły, wrażliwy człowiek, sjromny artysta, który w życiu lekko nie miał, tak ,zapracował albo spotykał nie właściwych ludzi, a został ,,królem,,? ... po to żeby w życiu dostać jeszcze szansę na dobre chwile

    22.05.2022 13:20
  • Ola (gość)

    Dom jak dom. Czym tu się szczycić.

    22.05.2022 13:10
  • Grażyna (gość)

    Dom z zewnątrz niepozorny wewnątrz styl retro angielski ,szkocki ,irlandzki ciemny i chłodny mały zamek.Ogrod miłe miejsce na łonie natury.

    22.05.2022 12:49
  • Wiesia (gość)

    Wszystkim paniom w grupie się podobał, wybrał najpiekniejszą.Piekna para.Gratuluje i życzę dużo przyjaźni, miłości.

    22.05.2022 12:18
  • Olion (gość)

    Kurwa król turnusu jebany syf