"Sanatorium miłości 4". Uczestnicy otrzymują wynagrodzenie za udział w programie? Jak zgłosić się do nowej edycji? Ruszyły castingi do 4. edycji randkowego show TVP dla seniorów!

Już w najbliższy poniedziałek, 8 marca, startuje casting do czwartej edycji programu "Sanatorium miłości". Jak zgłosić się do programu? Gdzie wysłać zgłoszenie? Jak zostać kuracjuszem? Sprawdźcie, jak zgłosić się do programu "Sanatorium miłości 4"!

Multimedia

"Sanatorium miłości 4" - jak się zgłosić?

Telewizja Polska zaprasza do wzięcia udziału w castingu do programu "Sanatorium miłości 4" wszystkich Kandydatów i Kandydatki od 60. roku życia, którzy pragną odmienić swoje życie w najpopularniejszym reality-show dla seniorów w Polsce.

Seniorzy, którzy zainteresowani są udziałem w kolejnej edycji programu, mogą do 13 sierpnia 2021 roku wysłać zgłoszenie zawierające wymagane informacje (imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, miejsce zamieszkania, wykształcenie, zainteresowania, kilka fotografii) na adres e-mail: sanatoriummilosci@tvp.pl.

Więcej informacji na profilach „Sanatorium miłości TVP” i „Bądźmy Razem. TVP”, a także w regulaminie.

Szokujące przemiany seniorów! Kto będzie wyglądać najbardziej olśniewająco w dzień balu? Poleją się łzy!Zobacz więcej

"SANATORIUM MIŁOŚCI" - CZY UCZESTNICY OTRZYMUJĄ WYNAGRODZENIE ZA UDZIAŁ W PROGRAMIE?

Wiele osób zawsze zastanawia się, czy uczestnicy otrzymują wynagrodzenie za udział w programie. Tutaj z odpowiedzią przychodzi regulamin audycji telewizyjnej "Sanatorium miłości 4", gdzie czytamy:

Z tytułu udziału w Audycji Uczestnik otrzymuje wynagrodzenie określone w umowie. Wysokość wynagrodzenia jest symboliczna, określona przez Producenta i nie podlega negocjacjom.

Szczegóły dotyczące wynagrodzenia są tajne i indywidualnie uzgadniane z uczestnikami. Jak podaje jednak serwis Pomponik.pl kuracjusze mogą liczyć za każdy odcinek na ok. 1,5 tys. zł netto.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Joga (gość)

    Jesteście wspaniali

    17.03.2021 09:18
  • Maria (gość)

    J

    15.03.2021 17:35
  • Prawds (gość)

    Okazja by coś dorobić i pogwiazdorzyc, to prawda że tylko milicjant tam nic nie udawał.

    14.03.2021 18:00
  • Alicja (gość)

    Świetny program fajni ludzie, ale najlepsza i niepowtarzalna Halinka, oby więcej takich ludzi... Pozdrawiam wszystkich z 3 edycji sanatorium miłości.

    14.03.2021 12:46
  • Grażyna (gość)

    Super program bardzo mi się podobał. Szkoda tylko że uczestnicy nie byli bardziej na luzie. No ale najłatwiej krytykować.

    11.03.2021 11:08
  • Hala (gość)

    Super program, trochę za krótki,ciekawe osobowości.

    11.03.2021 07:38
  • Sprawiedliwy (gość)

    Farsa jakich mało wszyscy mieli coś za uszami ale udawali że są najważniejsi tylko ten były policjant nie musiał nic udawać bo był tylko sobą ha ha

    11.03.2021 07:37
  • Za krotki (gość)

    Świetny program relaksujący na długie jesienno-zimowa wieczory, za krótko trwa. Dobrze byłoby oprzeć na faktycznym przebiegu turnusu w realu, a nie jedynie wszystko wyreżyserowane, sztuczne

    10.03.2021 11:17
  • zeta (gość)

    Alutka, nie wszyscy pchają się na afisze, a jak pragną, to oglądający ich oceniają.I jest ok.

    10.03.2021 10:44
  • inga (gość)

    Wypłaty z naszych podatków są tajne? A to niby dlaczego.Dosyć juz tych tajności w tym kraju. Protestuję.

    10.03.2021 10:41
  • bumcykcyk (gość)

    Jest oglądalność tego cyrku i tylko to się liczy. Uczestnicy pobalują sobie przez miesiąc na koszt społeczeństwa, jeszcze jakieś pieniądze dostaną, popłaczą nad swoim losem, upublicznią intymne sekrety, opowiedzą trochę bajek ze swego życia, zrobią z siebie błaznów.... i kolejna edycja w toku. Pani Manowska pewnie z kasa już nie wie co robić. Cyrk. A służba zdrowia leży.

    10.03.2021 07:00
  • bumcykcyk (gość)

    Jest oglądalność tego cyrku i tylko to się liczy. Uczestnicy pobalują sobie przez miesiąc na koszt społeczeństwa, jeszcze jakieś pieniądze dostaną, popłaczą nad swoim losem, upublicznią intymne sekrety, opowiedzą trochę bajek ze swego życia, zrobią z siebie błaznów.... i kolejna edycja w toku. Pani Manowska pewnie z kasa już nie wie co robić. Cyrk. A służba zdrowia leży.

    10.03.2021 07:00
  • Kazek (gość)

    Jak można na oczach telewidzów obdzierać luzi że swoich najgłębszych tajemnic i robic z tego wielki show. Nie dajmy się sobą manipulować, pozdrawiam

    10.03.2021 06:47
  • Mario (gość)

    Gdyby nie Marta ten program by się rozpadł po pierwszym odcinku! Marta to piękna, wrażliwa kobieta. W takiej grzechem by było się nie zakochać! Zawsze elegancka, szczera, uśmiechnięta i zaangażowana w program do bólu! Z uczestników tylko Terenia przykuwała moją uwagę, kobieta ładna i zadbana. Jej słowa i uwagi bardzo wyważone i szczere. Chętnie bym ją poznał...

    10.03.2021 02:50
  • kiki (gość)

    W zyciu bym nie poszla do takiego programu .........poprostu porazka .

    09.03.2021 19:13
  • Lol (gość)

    Porażka. Powinni za udostępnianie wizerunku brać przynajmniej 1000 zł za odcinek. Robią sobie reklamę kosztem biednych emerytów i nawet im nie płacą. Tragedia.

    09.03.2021 18:45
  • Rysiek z Żarek (gość)

    Dla Sanatorium Miłości należy się Oscar, co za wspaniały, prawdziwy, ludzki program ! Za to Was kocham, tak trzymać !

    09.03.2021 17:45
  • Barbara (gość)

    Halinka cudowna osoba , nie zakłamana szczera ,dobra ,idealna na żonę ,ale żaden z tych męskich bufonów nie nadawał by się dla niej .ci faceci chcieli nie wiadomo kogo ,chyba ze oczekiwali na sex bomby o 20 lat młodsze ,i tak dzieje się naprawdę w sanatoriach

    09.03.2021 16:47
  • Alutka (gość)

    Nie sądzmy , a nie będziemy sądzeni .

    09.03.2021 14:44
  • Gosia (gość)

    Super program p. Halinka super babka nikogo nie udawała porostu taka jest wrażliwa do bólu takich ludzi już niestety coraz mniej życzę jej wszystkiego co najlepsze