„Sanatorium miłości 5”. Co łączy Asię Dyrkacz i męża Ilony Felicjańskiej? Paul Montana wyjawił prawdę!

„Sanatorium miłości” to wielki telewizyjny przebój. Na antenie Telewizji Polskiej oglądać właśnie możemy 5. edycję programu, a tymczasem okazuje się, że jedna z uczestniczek show ma bardzo ciekawą przeszłość. Co łączy Joannę Dyrkacz i męża Ilony Felicjańskiej? Paul Montana wyjawił prawdę!

Multimedia

Co łączy Asię Dyrkacz i męża Ilony Felicjańskiej? Paul Montana wyjawił prawdę!

Joanna Dyrkacz to jedna z uczestniczek programu „Sanatorium miłości 5”. Seniorka obecnie mieszka w Warszawie, jednak wcześniej przed 40 lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych.

Początki w Ameryce, bez znajomości języka, były bardzo trudne. Podejmowała się wtedy wielu różnych prac: była między innymi modelką, współzałożycielką Teatru Chopina oraz właścicielką agencji pośrednictwa pracy. Stworzyła ponadto fundację pomagającą osobom z uzależnieniami. Przez pierwsze dwadzieścia lat mieszkała w Chicago, drugie dwadzieścia w Nowym Jorku.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się sensacyjne doniesienia, jakoby Asia Dyrkacz miała... romans z mężem Ilony Felicjańskiej, Paulem Montaną! Okazuje się, że Joanna Dyrkacz bardzo dobrze zna zarówno Ilonę Felicjańską, a także Paula Montanę. Nawet była... świadkiem na ich ślubie w Londynie!

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz olśniła na gali seniorów! Trudno było oderwać od niej wzrok!Zobacz więcej

Teraz prawdę na temat znajomości z Asią Dyrkacz wyznał Paul Montana, który był bardzo zaskoczony plotkami o rzekomym romansie. Mężczyzna w rozmowie z Fakt.pl wyznał:

Oglądam Joasię w "Sanatorium miłości" i jej bardzo kibicuję. (...) Znamy się z Joasią bliżej ok. 6 lat. Zaczęło się to towarzysko przez wspólnych znajomych, a później coraz bardziej się kolegowaliśmy, aż zaczęliśmy się przyjaźnić. Byłem u niej nawet w Nowym Jorku, jak tam mieszkała, a ona w Londynie na moim ślubie z Iloną, gdzie była świadkową. To jedna z najbliższych mi osób obecnie. (...) Jak zrobili nam zdjęcia i ogłosili, że jesteśmy parą, to mieliśmy z tego wielki ubaw. Znamy się za dobrze i za długo, byśmy byli razem. Asia jest dla mnie jak siostra.

Co o tym myślicie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Wiesia i Wiesio Ra (gość)

  Robię z nas głupków wszystko ustawione pod TV a my się nakrecamy jaku to program rozrywkowy mają rozrywkę ale z głupiego widza , któremu wszystko można wcisnąć .To powinno być zdjęte z anteny 5 edycji wystarczy wciskać nam coś co robią pod siebie i znajomych castingi wygrywają osoby które jedne drugich znają polecają a emeryt nie ma szans .

  02.02.2023 18:58
 • Losia (gość)

  Cyrki kto to te castingi wygrywa?zniesmaczenie bo tam w programie nikt nie mówi prawdy ,każdy lze jak na spowiedzi😂😂😂😂a potem lansują się aż rzygać można,otwierasz lodówkę a tam jedna i ta sama twarz,parcie na starość odwala

  02.02.2023 15:03
 • Ktos (gość)

  No łączy ich coś uratowała im dupe kiedy siedzieli w pierdlu w Ameryce wplacila kaucję aby wyszli i było mniej wstyd a leczy ich jak widać i słychać co się czyta o Asi wóda i seks ona sobie poradziła ale Ilona z nim nie .Towarzystwo siebie warte .

  02.02.2023 09:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×