„Sanatorium miłości 5”. Niezwykła sesja kuracjuszy wymagała od nich przełamania bariery wstydu i kompleksów. Efekty zaskoczyły nawet ich samych!

W ostatnim odcinku „Sanatorium miłości 5” widzowie nie tylko towarzyszyli kuracjuszom na balu, ale również podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej. Zanim bowiem seniorzy mogli wskoczyć w szałowe kreacje, musieli... wyskoczyć z ubrań! Przełamanie bariery strachu i wstydu zaowocowało pięknymi kadrami, które dowodzą, że piękno nie ma wieku. W galerii publikujemy efekty tej niezwykłej sesji zdjęciowej!

Multimedia

Sesja kuracjuszy 5. edycji „Sanatorium miłości”

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy - nie inaczej było z 5. edycją „Sanatorium miłości”. W finałowym odcinku widzieliśmy i piękny bal, i oszałamiające kreacje seniorów oraz dowiedzieliśmy się, kto został Królem i Królową Turnusu. Zanim to jednak nastąpiło, kuracjuszy czekało jeszcze jedno wyzwanie zaplanowane przez Martę Manowską.

Ula i Zdzisław zakończyli program jako para! Kto został Królem i Królową Turnusu?Zobacz więcej

Sesja kuracjuszy „Sanatorium miłości 5”

Zanim jednak przyszedł czas na bal, uczestnicy wzięli udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, którą były półakty. Otuleni prześcieradłem, bo zasadniczo roznegliżowani seniorzy musieli przełamać swój wstyd oraz bariery. To udało się bardziej, niż słowa mogłyby to wyrazić! Kuracjusze zaprezentowali się w pełni przed obiektywem, a efekty przeszły ich najśmielsze oczekiwania. W swoim żywiole oczywiście była Asia, która dawniej była zawodową modelką.

Gdy przyjechała do USA, nie znała języka. Publikujemy wyjątkowy wywiad z kuracjuszkąZobacz więcej

Przed obiektywem doskonale czuł się także Krzysztof oraz Darek, który również dawał z siebie wszystko i zapowiadał, że chętnie zdjąłby nawet slipy! Pewne problemy z pozowaniem miała Ewa, dla której nagość jest krępująca.

Kiedyś byłam młoda i piękna. Teraz zostało tylko i... - powiedziała ze śmiechem Ewa.

Takich problemów nie miała Iwona, która była zachwycona możliwością zapozowania oraz m.in. Bożena i Anita.

Zobacz zdjęcia kuracjuszy 5. edycji! Tak wyglądała sesja zdjęciowa z finału

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Zimą z wiosna (gość)

  Martw się lepiej o swoja dupe i nie dogaduj nie ublizac nikomu Ty też pewnie masz pilota to czemu nie używasz tylko każda z innym nikt Cię o zdanie nie prosił.

  19.03.2023 16:51
 • Zenia (gość)

  Jest pilot mozna nie ogladac ale taki durny troll jeden z drugim nie rozumie ze jak z bicza trzasnal przyjdzie starosc .A generalnie STAROSC to stan umyslu .Ten mlody ktory tak pastwi sie mentalnie jest bardziej do tylu z umyslm .Tylko w Polsce nie szanije sie starosci niepelnosprawnosci innosci WSTYD WSTYD

  19.03.2023 15:43
 • Ono i one (gość)

  Stare to jest dobre wino i skrzypce a nie stara baba czy facet .Stara baba może być ładna jesli nie nadużywa botoksu i brxydkiego makijażu który nosi na oczach stare zaschniete kreski i zlepione rzęsy jak damy z programu .

  17.03.2023 12:43
 • Ono (gość)

  Piękno nie ma wieku ale ma wstyd , rozum i jakieś zasady które należy zachować. Co pięknego jest w starości tylko gruby portfel i tutaj to widzimy .

  17.03.2023 04:04
 • :) (gość)

  Dla tych staruch by miały co wspominać do końca życia, i dla widzów by także mieli co wspominać, to na ostatni odcinek produkcja powinna przygotować coś extra - zamknąć wszystkie staruchy w celi i wpuścić do tej celi kilku wygłodniałych kanibali...tak by koniec dla wielu był naprawdę zapamiętany.

  14.03.2023 18:50
 • Roman (gość)

  Że staroci wykreowali sztuczne twarze.Z najbrzydszej wychodzi gwiazda ze spalonego teatru.

  14.03.2023 17:47
 • Metoda (gość)

  A czemu pyza nie pozuje z grupą było by ciekawiej i większa oglądalność .

  14.03.2023 15:02
 • Beta (gość)

  Ileż w Polakach jest jadu, złośliwości...... Brak słów..

  10.03.2023 15:54
 • Ana (gość)

  W każdym wieku można pozować! Przepiękne zdjęcia.

  10.03.2023 15:53
 • Matka (gość)

  Szkoda , powinni na golasa chodzić byla by większą oglądalność i jeszcze ciekawie co jeszcze wymyślą tym starcom aby im słupki podskoczyky .

  10.03.2023 15:08
 • Malar (gość)

  Starzy ludzie wyretuszowane twarze.Co to ma być.I od nowa pokazują kolejnych starców którzy nie umieją żyć, szukają doznań i pokładów.

  10.03.2023 12:29
 • fredek (gość)

  powinni z nimi pornole krencic

  10.03.2023 11:12
 • Reth (gość)

  Kto wymyśla takie brednie?

  10.03.2023 09:32
 • No Co (gość)

  Stare ale jare .

  10.03.2023 06:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×