"Sanatorium miłości". Anna z Olsztyna kiedyś. W młodości kuracjuszka wyglądała jak hollywoodzka gwiazda! Zobacz wyjątkowe zdjęcia [TYLKO U NAS]

Ania z Olsztyna to przebojowa kuracjuszka, którą poznaliśmy w 4. edycji programu "Sanatorium miłości". Zapadła w pamięć widzom między innymi ze względu na zaręczyny z Piotrem, które gorzko się skończyły. Choć widzom może się zdawać, że całkiem dobrze znają seniorkę, skrywa ona parę tajemnic! Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała kuracjuszka. Takiej Anny z Olsztyna nie widzieliście!

Multimedia

Pani Ania z Olsztyna kiedyś i dziś. Zobaczcie, jaką burzę loków miała w młodości!

Choć ostatni, czwarty sezon programu "Sanatorium miłości" już dawno się skończył, sympatyczni kuracjusze wciąż są żywi w pamięci widzów. Nic dziwnego - wśród uczestników były same barwne ptaki o wspaniałych osobowościach, które skrywały tysiące ciekawych historii i doświadczeń, gromadzonych przez dekady życia.

Poznaj wszystkich uczestników programu "Sanatorium miłości" - tylko u nas!

Anna i Mariola podbijają razem USA! Publikujemy wyjątkowe zdjęcia z podróży seniorekZobacz więcej

Metamorfoza Anny z Olsztyna z "Sanatorium miłości"

Wśród uczestników 4. edycji "Sanatorium miłości" jest pani Ania z Olsztyna. Ta energetyczna, niezwykle towarzyska osoba ceni dobrą zabawę i lubi aktywnie spędzać czas wolny. Przez wiele lat pracowała jako sekretarka medyczna w szpitalu, gdzie łączyła obowiązki biurowe z pielęgniarskimi. Niedawno jednak przeszła na emeryturę i postawiła na samorealizację, której przez wiele lat jej brakowało. Pani Ania tańczy, kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja i pasjonuje się także modą. Ostatnio wyobraźnię fanów rozpala podejrzenie, że Annie z Olsztyna oświadczył się kuracjusz Piotr!

Seniorzy w "śniadaniówce" pokusili się o szczerość! Mariola i Piotr Hubert zdradzili, co planują!Zobacz więcej

Czujni widzowie z pewnością wyłapali moment, w którym pani Anna z Olsztyna wspomina o swoich romskich korzeniach. Patrząc na panią Annę z Olsztyna w programie, gdzie widzimy ją jako słoneczną blondynkę, niektórym pewnie trudno to pojąć. Tymczasem naturalnym kolorem włosów pani Anny z Olsztyna z programu "Sanatorium miłości" jest.... kruczoczarny! Tylko dla redakcji Telemagazyn.pl pani Anna zgodziła się udostępnić zdjęcia ze swojej młodości. Zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła pani Anna z programu, którą widzowie poznali jako złotowłosą blondynkę!

Sprawdź naszą galerię i zobacz niepublikowane dotąd prywatne zdjęcia Anny z Olsztyna!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Tom (gość)

    Anna to piękna kobieta, miała powodzenie.Odrzucila Andrzeja , zeschlego Marka i zrobiła błąd z Peterem.Anno jesteś najlepsza.

    15.10.2022 17:20
  • Asia (gość)

    Fałszywe babsko.Szkalowała w programie swoich kolegów.Mariola super.

    09.10.2022 23:43
  • Jola (gość)

    Gdyby nie piękna koleżanka Mariola byłaby bardzo biedna Olsztynianka.Obmówily na początku tą dziwnie gadającą i chwaląca się babkę co całowała się z Andrzejem i zabłysły na zawsze plotkami i też mówiły prawdę o pozostałych członkach sanatorium miłości.Anna miała powodzenie ale nie chciała ani Andrzeja ani suchego Marka.Zycze jej super faceta w Ameryce.

    09.10.2022 14:57
  • Edek (gość)

    Kobiety sanatorium miłości się bardzo obmawiaja nawzajem,.Jedna o drugiej mówi wyjątkowo źle.Sa fałszywe i zazdrosne o wszystko .A jakie prostaczki czemu tak się obrabiają? Najbardziej obrabiają służącą grupy.

    09.10.2022 14:49
  • Aleksander (gość)

    One wszystkie były nie do życia, wiecznie poszukujące kobiety facetów z dobrą emeryturą.Nabotoksowane,usta napompowane i puste jak można było takie wybrać z portali randkowych.Obmawiaja się i nienawidzą.Anne znam od 40 lat , ma niezłe serce i krótki rozu.ek.

    09.10.2022 08:10
  • Kropeczka (gość)

    Bardzo ładna fajna kobietka ale wy jesteście zazdrośni jak ktoś nosi się fajnie to zaraz obgadujecie

    19.04.2022 19:18
  • Kropeczka (gość)

    Bardzo ładna fajna kobietka ale wy jesteście zazdrośni jak ktoś nosi się fajnie to zaraz obgadujecie

    19.04.2022 19:18
  • Jolka (gość)

    Jej partner zachowuje się jak spuszczony z łańcucha,zresztą nie on jeden.Przyjmowanie oświadczyn po kilku dniach znajomości to szczyt glupoty

    19.04.2022 08:43
  • Jolka (gość)

    Jej partner zachowuje się jak spuszczony z łańcucha,zresztą nie on jeden.Przyjmowanie oświadczyn po kilku dniach znajomości to szczyt glupoty

    19.04.2022 08:43
  • Lusi (gość)

    Ludzie jak można pisać i oceniac osoby występujące jak znacie ich tylko z ekranu telewizora , może raptem z 3godz. To wy jesteście Plotkarzami!!

    19.04.2022 08:39
  • Lusi (gość)

    Ludzie jak można pisać i oceniac osoby występujące jak znacie ich tylko z ekranu telewizora , może raptem z 3godz. To wy jesteście Plotkarzami!!

    19.04.2022 08:39
  • Lusi (gość)

    Ludzie jak można pisać i oceniac osoby występujące jak znacie ich tylko z ekranu telewizora , może raptem z 3godz. To wy jesteście Plotkarzami!!

    19.04.2022 08:39
  • Lusi (gość)

    Ludzie jak można pisać i oceniac osoby występujące jak znacie ich tylko z ekranu telewizora , może raptem z 3godz. To wy jesteście Plotkarzami!!

    19.04.2022 08:38
  • Lusi (gość)

    Ludzie jak można pisać i oceniac osoby występujące jak znacie ich tylko z ekranu telewizora , może raptem z 3godz. To wy jesteście Plotkarzami!!

    19.04.2022 08:38
  • Jan (gość)

    Nie ufaj temu meźczyżnie ,

    18.04.2022 23:28
  • Alina (gość)

    To kobieta bez klasy,wiadomo po co tam poszła ,tylko ze troche prezencji trzeba posiadac i rozumu tez .Tym razem to nic ciekawego,p Monika i Zosia sa moimi faworytkami.

    18.04.2022 10:33
  • Spring (gość)

    Jak można wartościować człowieka pod względem jego urody ,wykształcenia czy też posiadania majątku.Smutne ,ze tak się dzieje w katolicki ej Polsce,.

    17.04.2022 20:58
  • Gosia (gość)

    Ania jest bardzo dobrą koleżanką, mówi co myśli i jest sprawiedliwa w ocenach,to ładna dziewczyna.Kibicuje jej

    16.04.2022 19:16
  • Zbigniew (gość)

    A mnie się podoba,nie jest zrobiona,twarz nie wyprasowana tak jak u innych w sanatorium miłości.

    15.04.2022 14:05
  • Basia (gość)

    A jakie to czynności pielęgniarskie wykonywała będąc sekretarką😏