"Sanatorium miłości". Duże zmiany w 3. edycji programu TVP! Stacja planowała to od samego początku!

"Sanatorium miłości" jest hitem i 3. edycja na pewno powstanie. Widzów oraz nowych kuracjuszy show TVP czekają jednak duże zmiany. Okazuje się, że stacja planowała to od samego początku! O co chodzi?

Multimedia

"Sanatorium miłości" - 3. edycja w nowym miejscu

W marcu br. zakończyła się 2. edycja "Sanatorium miłości". Stacja TVP potwierdziła już, że kolejna edycja programu o seniorach powstanie. Nowe odcinki zadebiutują na antenie najpewniej w styczniu 2021 roku. Widzów i przyszłych seniorów czekają jednak duże zmiany. Chodzi o nową lokalizację.

Będzie 3. seria! TVP szuka uczestników do nowej edycji! Jak się zgłosić?Zobacz więcej

Po dwóch edycjach TVP rozstaje się z Ustroniem i sanatorium Równica. 3. edycja "Sanatorium miłości" powstanie w nowym miejscu. Jak się okazuje, stacja planowała to od samego początku.

Formuła programu jest taka, że telewizja od początku zastrzegła, że jeśli będzie trzecia edycja, to odbędzie się ona w innym miejscu. Podejrzewam, że popularność tego programu musi być budowana także zmianą lokalizacji. Wiedzieliśmy o tym i dlatego chcieliśmy w tej drugiej edycji zaistnieć jak najszerzej — zdradził Przemysław Korcz, burmistrz Ustronia w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim.

Nie wiadomo jeszcze, gdzie zostanie zrealizowana 3. edycja "Sanatorium miłości". Spekuluje się, że tym razem może być to jedna z nadmorskich miejscowości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Agnieszka (gość)

    A kiedy będzie ta trzecia edycja programu Sanatorium miłości?

    10.04.2020 08:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×