"Sanatorium miłości". Halina, Wojtek i Basia szaleją razem w ogrodzie! Przypominamy, co działo się na planie odcinka specjalnego

"Sanatorium miłości" to wielki hit Telewizji Polskiej. Wiosną 2022 roku zobaczyliśmy już czwartą edycję randkowego show dla seniorów. Widzów, którzy już tęsknią za programem o seniorach zapraszamy do naszej galerii – znajdziecie tam zdjęcia z planu epilogu. Zobacz, jak Basia, Wojtek i Halina bawili się na planie odcinka specjalnego.

Multimedia

"Sanatorium miłości" to ogromny sukces TVP. Za nami już cztery edycje, a kolejna jest już w drodze!

To opowieść o tym, że starość może mieć inne oblicze, znacznie ciekawsze niż to, które istnieje w powszechnym wyobrażeniu społecznym. Ludzie na emeryturze wciąż mogą spędzać czas na aktywności fizycznej. Nadal czeka na nich wiele zaskoczeń i wzruszeń. Celem programu jest odczarowanie starości. Jesień życia może mieć wiele barw, przynosić radość i być czasem budowania szczerych relacji z innymi ludźmi.

Najpierw zaręczyny, a teraz to! Natalia i Marek bardzo się kochają, ale czeka ich rozłąkaZobacz więcej

"Sanatorium miłości". Zobacz, jak Basia, Wojtek i Halina bawili się na planie specjalnego odcinka

Latem 2020 roku Telewizja Polska wyemitowała specjalny odcinek programu pt. "Sanatorium miłości 2. Epilog", w którym pokazano dalsze losy seniorów z 2. edycji, czyli Haliny, Gerarda, Iwony, Włodka, Władka B., Basi, Wojtka, Bożeny, Steni, Władka P., Wiesi i Adama.

Cieszę się, że po programie nadal mam kontakt z dziewczynami. Zaprzyjaźniłam się z Iwonką, z którą mieszkałam w pokoju. Nie ma dnia abyśmy ze sobą nie rozmawiały. Z Basią, Wiesią, Stenią, a nawet z Gerardem jestem na bieżąco i wiem, co się u nich dzieje. Na przełomie stycznia i lutego znów wyjechałam do sanatorium, tym razem podreperować zdrowie, mniej serce. Nie spodziewałam się, że tak daleko od domu będę aż tak rozpoznawalna. To szalenie sympatyczne. Chodziłam na tańce z koleżankami i byłam taka szczęśliwa. Ten program wzmocnił mnie, otworzył, jestem bardziej bezpośrednia, uwierzyłam w siebie, więcej się uśmiecham do świata i ludzi. Nie ma dla mnie żadnych przeszkód nie do pokonania. Wierzę, że spotka mnie jeszcze wiele dobrego, choć zaszczytu propozycji randki jeszcze nie dostąpiłam - wspominała Halina w rozmowie z Beatą Banasiewicz z AKPY.

Jestem silną, niezależną, wolną kobietą. Taka weszłam do programu i taka jestem po programie. Mężczyźni chyba się mnie boją. Dla mnie w relacji z drugim człowiekiem najważniejsza jest szczerość, uczciwość, opiekuńczość, poczucie humoru. Każdemu dam szansę, ale facet nie może się bać. Często słyszałam: "Jesteś dla mnie za dobra". Trzeba krok po kroku zbliżać się do siebie, oddawać część swojego terytorium, dzielić się swoim światem, aż w końcu wydepczemy tę ścieżkę do siebie. Wierzę w mądrą, dojrzałą miłość. Natomiast po programie moje życie się nie zmieniło. Nie zostałam zasypana listami od adoratorów, poczta kwiatowa nie przyjeżdża - dodała w rozmowie z AKPĄ Basia.

Władysław Balicki ma niezłą intuicję. W 5. edycji pojawi się ktoś z Ukrainy?Zobacz więcej

Aby umilić Wam oczekiwanie na premierę 5. edycji "Sanatorium miłości", w galerii publikujemy zdjęcia ze spotkania bohaterów na planie specjalnego odcinka. Zobaczcie, jak Wojciech Stankiewicz, Barbara Goraj i Halina Bernacka celebrowali wspólne chwile blisko rok od przyjazdu do Ustronia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jagna (gość)

  Cóż.. Program jak program.. Realnie starość to niedobry czas.. Tylko wszyscy udają ze to piękny moment.. Z pewnością NIE!!!!.. Ale niech się cieszą uczestnicy... Chociaż przyjemniej patrzy się na młodość, spontaniczne akcje, i urodę.. Tutaj tego nie ma.. A akcje i pomysły które dostarczają nam seniorzy.. Są jakie są... Nie będę złośliwa i wredna.. Ale wolę młodość..

  09.07.2022 15:34
 • Gosc (gość)

  To.nie.czytaj.kto.ci.karze.dobrze.ze.starsi.ludzie.maja.tyle.radosci.z.zycia.ty.tez.bedziedz.kiedys.stary

  09.07.2022 14:05
 • Do Zombie (gość)

  Przecież nie na przymusu ioglądania.

  08.07.2022 20:59
 • Zombie (gość)

  Rzygać się Wami chce.Sanatorium miłości to najgorszy element kiczu, jesteście beznadziejne żałośni, szczególnie skłóceni uczestnicy lV edycji.

  07.07.2022 08:02
 • Krystyna przyszła emerytka.... (gość)

  Ile ironii w Pani komentarzu .. Ludzie nie siedza z D..tylko ruszają się i spotykają mają do tego prawo i ja to popieram .Zawsze po każdej edycji Ci ludzie są medialni i piszą o nich i nie można tego negowac ...pozdrawiam

  05.07.2022 16:12
 • Janka (gość)

  Czy kogoś to jeszcze interesuje róbta co chceta mamy to tam gdzie król piechotą chodził Ile można tego czytać o tych starych ramolach

  05.07.2022 07:22
 • Lipa faþs (gość)

  Ti

  23.12.2021 07:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×