"Sanatorium miłości". Ile lat mają seniorzy 4. edycji programu? Trudno uwierzyć w te liczby! Prawdziwy wiek kuracjuszy

Prawdziwy wiek kuracjuszy programu "Sanatorium miłości" zawsze budził ciekawość fanów formatu. Ile lat mają kuracjusze z 4. edycji programu Marty Manowskiej? Czy to ich prawdziwy wiek? Wszystko sprawdziliśmy u źródła. Tyle lat mają seniorzy z "Sanatorium miłości 4"! Odpowiedzi znajdziesz w galerii!

Multimedia

"Sanatorium miłości 4" - uczestnicy wzbudzają kontrowersje

"Sanatorium miłości" to program, który ma stałą, wierną widownię. 20 marca 2022 roku na antenie TVP zadebiutowała kolejna odsłona rozrywkowego show o seniorach. Chętnych do udziału w programie nie brakowało - Telewizja Publiczna poinformowała, że ponad 1000 chętnych z Polski i zagranicy zgłosiło się na casting do "Sanatorium miłości 4". Ta liczba robi wrażenie!

Zaręczyny, wielki bal i wodospad łez. "To jeden ze szczęśliwszych, jak nie najszczęśliwszych dni w naszym życiu"Zobacz więcej

W gronie uczestników 4. edycji znaleźli się m.in. doświadczony aktor telewizyjny, fanka spadochroniarstwa z New Jersey oraz były piłkarz Legii Warszawa.

Nowi seniorzy tryskają energią i na każdym kroku udowadniają, że wiek to tylko liczba...

Tutaj rodziły się przyjaźnie i odbywały dysputy. Tak mieszkali seniorzy 4. edycjiZobacz więcej

"Sanatorium miłości 4" wiek uczestników. Ile lat mają seniorzy występujący w programie TVP?

Po emisji premierowego odcinka "Sanatorium miłości" w sieci momentalnie zawrzało. Widzowie wyrażali swoją niechęć do pań z Niemiec i Stanów Zjednoczonych, sporo uwagi poświęcono również wyglądowi seniorów i seniorek.

Podejrzliwi internauci snują domysły:

Czy tylko mi się wydaje, że w programie, który ma pokazywać osoby po 60. występują dużo młodsze osoby? - zastanawia się jedna z internautek.

Trzeba przyznać, że panie z 4. edycji "Sanatorium miłości" zachwycają urodą. Czy każda z nich jest już po 60-tce?

W galerii przygotowaliśmy informacje dotyczące wieku uczestników. Sprawdźcie, ile lat mają seniorzy i seniorki, którzy występują w 4. edycji "Sanatorium miłości".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Tak bohaterowie 4. edycji wyglądali w młodości! Niektórych naprawdę ciężko rozpoznać! Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Rys (gość)

    Wszyscy z przodu muzeum z tylu liceum w głowie siano i słoma można coś odrodzić w sobie ale z szacunkiem dla siebie i s swojej rodziny to co pokazała ta edycja to rozpusta szybkie łóżko ja nikomu w gacie i do portfela nie zaglądam a tu wszystko jasne wolę panie ostateczne ubrane mądre na swój wiek do sekszopu drogie Panie a nie do T V nie wszyscy chętni na wasze usługi.

    07.07.2022 07:05
  • Emerytka (gość)

    Krytykować łatwo.Zazdościcie? Mieli życzenie wystąpić to wystąpili w programie. Uważam że wszyscy bardzo ładnie wyglądali. Podziwiam ich za empatię . Dobry humor i odwagę. 60 plus to piękny wiek . .

    26.05.2022 20:34
  • dziudzia (gość)

    fajna i bardzo wrazliwa i madra jest berlinka

    25.05.2022 01:02
  • Gość (gość)

    Panie z tej edycji wyglądają tak jak powinny wyglądać zadbane kobiety po sześćdziesiątce. Większość kobiet wygląda jak Wiesia z pierwszej edycji, fryzura na pieczarkę i sylwetka, dodawały lat. Halinka z Pabianic ze swoją fryzurką „ idę pod prysznic” też przypominała wyglądem wiele kobiet w tym wieku, które nie inwestują w swój wygląd, wolą dogadzać dzieciom i wnukom. Ten program pokazuje, że wiek 60+ to jeszcze nie koniec świata, można coś ciekawego przeżyć oprócz wędrówek po gabinetach lekarskich i rozmyślania, co mi jeszcze wysiądzie

    16.05.2022 11:47
  • Ewa (gość)

    Wszystkie panie wyglądają na więcej lat jak podajecie. Metryki nikt nie oszuka. Wiek widać nawet bez okularów. Skaczcie z tymi zachwytami. Wszystko już było

    16.05.2022 11:24
  • Wiesia (gość)

    Mimo że mam 43lata program pierwsza klasa sentymentalny

    15.05.2022 22:02
  • Hanna (gość)

    Wszystkie Panie są zadbane,pewne siebie, wartościowe, super, tak trzymać. Pozdrawiam.

    08.05.2022 18:32
  • Kaska (gość)

    Kobiety wyjątkowo piękne szczególnie Mariola z Ameryki, Anna, Monika. Pokazujecie nam młodszym,że po 60-tce można świetnie wyglądać , czuć się i nawet zakochać. Dajecie wiarę, że można! Jesteście super !!!

    19.04.2022 19:52
  • Ola (gość)

    Bardzo podoba mi się Piotr Hubert i to pewnie dlatego wciąż jestem sama ;) Sądzę ,że z Mariola tworzą udana parę.

    19.04.2022 19:00
  • Mała (gość)

    Nie ma co krytykować, trzeba być odważnym żeby tak się pokazać

    18.04.2022 23:45
  • Ja (gość)

    Nie zazdrościmy innym szczęścia.!!! Te źle opinie to od tych którzy nie doświadczyli nigdy miłości! Tylko współczuć!

    18.04.2022 22:30
  • Inka (gość)

    Podziwiam te osoby. Ja nie miałabym tyle odwagi. Wszyscy w tej edycji są fajni. Każdy po 60-tce ma prawo do szczęścia.

    18.04.2022 21:10
  • Aleksander (gość)

    Mnie ta w krótkiej sukni Natalia skojarzyła się z świnką Pigi

    16.04.2022 18:14
  • Piotr (gość)

    Znam się w temacie poprawy urody i widzę panie po dobrych zabiegach chirurgicznych,Tak trzymać.Zapraszamy

    14.04.2022 19:11
  • Ela (gość)

    W tej edycji są najpiękniejsze kobiety. Tak pięknych jeszcze nie było i nie piszcie głupot bo po to jest taki program, żeby pokazać jak można jeszcze z życia korzystać. Wiele osób chciałoby tam być, ale nie mają odwagi lub nie mają co sobą reprezentować. I stąd ta krytyka

    13.04.2022 14:30
  • Ela (gość)

    W tej edycji są najpiękniejsze kobiety. Tak pięknych jeszcze nie było i nie piszcie głupot bo po to jest taki program, żeby pokazać jak można jeszcze z życia korzystać. Wiele osób chciałoby tam być, ale nie mają odwagi lub nie mają co sobą reprezentować. I stąd ta krytyka

    13.04.2022 14:29
  • ania (gość)

    "Jak dbasz tak masz" Geny się dziedziczy szare komórki również!!!

    12.04.2022 20:08
  • Krystyna (gość)

    Faktycznie to żenujące co te baby robią z siebie pośmiewisko zapomniałyo wieku ta z tymi szarfami wstawkami na głowie a może niech rondel na.glowe zalozy smiet me dziwny styl prezentuje śmiechu warte a ta Mariola z Niemiec te grube nogi jak obwarzanki takie wyglupy to niektóre pani i ich zachowania to warte krytyki wydaje się im że są nastolatkami robią wielkie pośmiewisko Ania to tak brzydka jak na baba jaga a dupa trzęsie popisy i śmiech na.cala Polskę najbardziej styl bycia zgodny z wiekiemutrzymuje Monika ma klasę co do panów to też zachowują się jak nastolatki ten dziadzio z.wybaluszonymi oczkami strzela na boki szuka na.sile.milosci a ten siwy facet też ma wymagania i uważa się za coś wyższego.niz jest nic ciekawego rozumiem że można poszaleć mając te 60+ ale nie tak żeby szaleństwo ujawniać na cały kraj

    11.04.2022 18:24
  • Krystyna (gość)

    Faktycznie to żenujące co te baby robią z siebie pośmiewisko zapomniałyo wieku ta z tymi szarfami wstawkami na głowie a może niech rondel na.glowe zalozy smiet me dziwny styl prezentuje śmiechu warte a ta Mariola z Niemiec te grube nogi jak obwarzanki takie wyglupy to niektóre pani i ich zachowania to warte krytyki wydaje się im że są nastolatkami robią wielkie pośmiewisko Ania to tak brzydka jak na baba jaga a dupa trzęsie popisy i śmiech na.cala Polskę najbardziej styl bycia zgodny z wiekiemutrzymuje Monika ma klasę co do panów to też zachowują się jak nastolatki ten dziadzio z.wybaluszonymi oczkami strzela na boki szuka na.sile.milosci a ten siwy facet też ma wymagania i uważa się za coś wyższego.niz jest nic ciekawego rozumiem że można poszaleć mając te 60+ ale nie tak żeby szaleństwo ujawniać na cały kraj

    11.04.2022 18:24
  • ABC (gość)

    Pajacowanie. Czapka bejsbolówka daszkiem do tyłu, tatuaże, spodnie z dziurami... Natury się nie oszuka, a wiek do czegoś jednak zobowiązuje. Jedynie pani ze Szczecina ma klasę, reszta to emeryci o mentalności nastolatków. Przed kim chcą się popisać? Młodość już była, teraz trzeba z godnością dotrzeć do mety, a nie robić z siebie pośmiewisko.

    11.04.2022 14:15
NowszeStarsze