"Sanatorium miłości". Ile lat mają seniorzy z programu? Trudno uwierzyć w te liczby! Prawdziwy wiek kuracjuszy

Prawdziwy wiek kuracjuszy programu "Sanatorium miłości" zawsze budził ciekawość fanów formatu. Ile lat mają kuracjusze z 4. edycji programu Marty Manowskiej? Czy to ich prawdziwy wiek? Wszystko sprawdziliśmy u źródła. Tyle lat mają seniorzy z "Sanatorium miłości 4"! Odpowiedzi znajdziesz w galerii!

Multimedia

"Sanatorium miłości 4" - uczestnicy wzbudzają kontrowersje

"Sanatorium miłości" to program, który ma stałą, wierną widownię. 20 marca 2022 roku na antenie TVP zadebiutowała kolejna odsłona rozrywkowego show o seniorach. Chętnych do udziału w programie nie brakowało - Telewizja Publiczna poinformowała, że ponad 1000 chętnych z Polski i zagranicy zgłosiło się na casting do "Sanatorium miłości 4". Ta liczba robi wrażenie!

Zaręczyny, wielki bal i wodospad łez. "To jeden ze szczęśliwszych, jak nie najszczęśliwszych dni w naszym życiu"Zobacz więcej

W gronie uczestników 4. edycji znaleźli się m.in. doświadczony aktor telewizyjny, fanka spadochroniarstwa z New Jersey oraz były piłkarz Legii Warszawa.

Tutaj rodziły się przyjaźnie i odbywały dysputy. Tak mieszkali seniorzy 4. edycjiZobacz więcej

"Sanatorium miłości 4" wiek uczestników. Ile lat mają seniorzy występujący w programie TVP?

Po emisji premierowego odcinka "Sanatorium miłości" w sieci momentalnie zawrzało. Widzowie wyrażali swoją niechęć do pań z Niemiec i Stanów Zjednoczonych, sporo uwagi poświęcono również wyglądowi seniorów i seniorek.

Podejrzliwi internauci snuli domysły:

Czy tylko mi się wydaje, że w programie, który ma pokazywać osoby po 60. występują dużo młodsze osoby? - zastanawia się jedna z internautek.

Trzeba przyznać, że panie z 4. edycji "Sanatorium miłości" zachwycają urodą. Czy każda z nich jest już po 60-tce?

W galerii przygotowaliśmy informacje dotyczące wieku uczestników. Sprawdźcie, ile lat mają seniorzy i seniorki, którzy występują w 4. edycji "Sanatorium miłości".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Tak w młodości wyglądali kuracjusze 4. edycji. Niektórych nie sposób rozpoznać! Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Ulka (gość)

    Najmłodziej wygląda Natalia, najstarzej z twarzy Monika i Anna, a Amerykanka z bliska jak pokazana to też mimo że twRz zrobiona wygląda na 60 plus, a z facetów sympatyczny te Roman ale bardzo dziadzio.

    11.04.2022 13:22
  • Igusia (gość)

    Iwona młoda kobieta ale Gerard to dziadziuś do przytulania tylko.

    11.04.2022 09:36
  • Gosiagosc (gość)

    A dziadkom po 70-ce pasuje mieć młode żony i dzieci? Proszę nie krytykować kobiet po 60 niech robią co chcą należy im się trochę szaleństwa nie tylko bawić i pilnować wnuki👍

    10.04.2022 14:35
  • Gosc123 (gość)

    Co komu do tego ,że w wieku 60+ szaleje na parkiecie i ubiera się kolorowo ,a co dzieci wyręczać w wychowaniu wnuków? Absolutnie

    10.04.2022 14:30
  • Joleczka (gość)

    Żenada żenada jak oni się nie wstydzą obgadują się na wzajem już nic w tej telewizji nie ma żenada ja bym do takiego programu nie poszła to idą już chyba za kasę bo za darmo chyba nie

    10.04.2022 13:26
  • Marcin (gość)

    Popatrzcie jakie zrobione niektóre,tylko szyja nie wyprasowana.

    10.04.2022 08:02
  • Ellla (gość)

    Panie wszystkie się źle prezentują, ubrania od patajca, żadna nie potrafi się ładnie ubrać, żadna nie ma dobrej aparycji, prezencji i reputacji co z tego że z zagranicy ,cudze chwalicie swego nie znacie jesli z 1000 osób wybrano takie coś to może lepiej żeby już nie było 5 edycji bo dopiero będzie wstyd ,już jest a będzie jeszcze gorszy ale mnie trzeba zmienić tytuł sanatorium prostoty i głupoty z miłością i szacunkiem i godnością dla siebie i innych ten program nie ma nic wspólnego, Makowska w bardzo złym świetle pokazała uczestników.

    08.04.2022 16:28
  • Mateusz z Wrocławia (gość)

    O matko!!!! Mało co nie zwymiotowałem - jak ta babcia z Głogowa wyskoczyła na parkiet do tańca w sukience mini ( chyba zakosiła swojej wnuczce). OBRZYDLIWA BABCIA, chyba w głowie się pomieszało. Na szczęście moja mama ma klasę nigdy by się tak nie upodliła. Jestem tolerancyjny z racji swojego zawodu, ale ta seniorka mocno przegięła. Starość tez ma swoje prawa, ale swoją godność trzeba zachować do końca swoich dni.

    29.03.2022 22:42
  • s-s (gość)

    ...ruja i poróbstwo

    28.03.2022 11:34
  • Tony (gość)

    Chętnie sam bym się umówił z jedną z tych pań na randkę, mimo że jestem młodszy. Pięknie kobiety!

    28.03.2022 09:32
  • Tony (gość)

    Mają to coś!!! Jednym słowem-piekne kobiety!!!

    28.03.2022 09:28
  • Tony (gość)

    Mimo swego wieku to są jednak sexi laski!!!

    28.03.2022 09:24
  • Viga (gość)

    W obecnych czasach panie po 6o, robią co chcą ,jedne bawią wnuki a inne słuchają męskiego grania, co komu do tego!Kwiestia co i kiedy wyniósł z domu, nikt na emeryturze nie będzie nosił kiejd do kostki, skoro całe życie nosił się ze sportową elegancją !

    27.03.2022 22:53
  • Viga (gość)

    W obecnych czasach panie po 6o, robią co chcą ,jedne bawią wnuki a inne słuchają męskiego grania, co komu do tego!Kwiestia co i kiedy wyniósł z domu, nikt na emeryturze nie będzie nosił kiejd do kostki, skoro całe życie nosił się ze sportową elegancją !

    27.03.2022 22:52
  • Ja (gość)

    Podziwiam odwagę uczestników. Bardzo dobrze że korzystają z życia gdy jeszcze czują się na siłach. Jedyną osobą która jest niesympatyczna jest okropny babsztyl z Olsztyna która krytykuje i obgaduje inne uczestniczki od pierwszego odcinka. Najwyraźniej mięśnie przerosły inteligencję.....

    27.03.2022 22:24
  • magda (gość)

    O Natalii z tego programu to już było głośno kilka lat temu, to jest mamusia którejś aktorki. Już wtedy robiła skandale, chciała koniecznie być aktorką

    26.03.2022 17:27
  • 60 tka (gość)

    To żenada jak dla mnie.....stare pryki się uważają za podlotków i te baby i ci dziadziusiowie!!!!!!!Zero klasy w zachowaniu.....to śmieszne ,że im się wydaje ..........i bardzo żenujące! Teraz ludzie mają straszne parcie na szkło....to chłopaki do wzięcia, jakieś królowe życia pożal się Boże, rolniki.....itd itp....!!!! I toto zaraz strasznie gwiazdorzy 🙈😂🙈😭😂🙈

    26.03.2022 16:28
  • Ataner (gość)

    Atrakcyjna kobieta to niekoniecznie kobieta goła i wieku 60 plus powinno się to wiedzieć

    25.03.2022 17:02
  • Ataner (gość)

    Mam 63 lata ,podobno wyglądam na 50 ale nie nosię krótkich spódniczek i głębokich dekoltów bo to juz było jak byłam mloda ,a mimo tego zwracam na siebie uwagę mężczyzn

    25.03.2022 17:00
  • MONICA (gość)

    WIEK PODEJRZANY SZCZEGOLNIE NATALII ! OSOBY Z ZAGRANICY NIE POWINNI BRAC UDZIAŁU W TAYM PROGRAMIE KATEGORYCZNIE! ROZWODNICY TEZ. TYLKO SAMOTNI !

    25.03.2022 09:39