"Sanatorium miłości". Iwona i Gerard pokazali film z zaręczyn. Widać, że zabawa była przednia!

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" niedawno się zaręczyli. Seniorzy zamieścili właśnie w sieci nagranie z uroczystości. Jak wyglądały ich zaręczyny, a także impreza urodzinowa Gerarda, którą zorganizowano na zamku w Niepołomicach? Zobacz wideo!

Multimedia

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" pokazali film z zaręczyn

Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz zaręczyli się w lipcu br. na zamku w Niepołomicach. Zakochanym w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli najbliżsi oraz przyjaciele i koledzy z programu. Pojawiła się także Marta Manowska, która nie kryła wzruszenia.

Sympatyczna seniorka nie spodziewała się, że jej ukochany oświadczy jej się podczas imprezy urodzinowej. Przypominamy, że Gerard świętował tego dnia 80. urodziny. -W pewnym momencie wstał i zaprosił mnie do wspólnego życia. Popłakałam się, to były dla mnie ogromne emocje. Pierścionek bardzo mi się podoba, jest trafiony w punkt. Muszę przyznać, że mamy z Gerardem podobny gust. Ja cenię prostotę i elegancję, a taki właśnie jest ten pierścionek zaręczynowy - wyznała seniorka w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim.

Nie od razu zapałali do siebie uczuciem. Tak wyglądały początki Iwony i Gerarda w programie Zobacz więcej

Narzeczeni opublikowali w sieci nagrania z uroczystości. -*Od momentu wejścia na dziedziniec zamku poczuliśmy piękną rodzinną atmosferę. Na zaproszonych gości czekało wiele niespodzianek. Kulminacyjnym momentem okazały się zaręczyny Iwony i Gerarda.

Zobaczcie film z zaręczyn Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości". 80. urodziny seniora były pełne niespodzianek!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×