„Sanatorium miłości". Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz olśniła na gali seniorów! Trudno było oderwać od niej wzrok!

Za nami I Gala Złotego Wieku. Wydarzenie okazało się doskonałą okazją do spotkania uczestników różnych edycji programów „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”. Spojrzenia wszystkich jednak były skierowane na jedną osobę; Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz absolutnie olśniła! Zobaczcie sami!

Multimedia

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz olśniła na gali seniorów! Trudno było oderwać od niej wzrok!

„Sanatorium miłości” i „The Voice Senior” to programy, które podbiły polską telewizję. Widzowie pokochali oglądać seniorów w telewizji i zaczęli kibicować ich miłosnym podbojom. Okazało się, że osoby 60+ są wprost stworzone, aby być gwiazdami TV!

I Gala Złotego Wieku za nami. Uczestnicy różnych edycji obydwu przebojowych programów TVP mieli okazję spotkać się na imprezie w Warszawie, gdzie zarówno zabawili się w rytm muzyki na parkiecie, jak i zaprezentowali się podczas pokazu mody. Na wydarzeniu pojawili się m.in. Krystyna Wolfart, Piotr Hubert Langfort, Asia Dyrkacz, Andrzej Sikorski, Zofia Klawinowska, Violetta Rudaniecka, Roman Zagórski, Marek Szir, Wiesława Kwiatek, Stanisława Kowalska, Janina Szulc, Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, Małgorzata Sabina Zommer, Joanna Tunney czy Halina Jaksa.

Seniorzy w pięknych kreacjach przejęli parkiet! Mamy zdjęcia z imprezy gwiazd „Sanatorium miłości” Zobacz więcej

Taki skład może robić wrażenie! Wszyscy uczestnicy wyglądali niezwykle elegancko i szykownie, ale trzeba głośno powiedzieć jedno: najjaśniej błyszczała Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz! Gwiazda „Sanatorium miłości 3” zdecydowała olśniła i trudno było oderwać od niej wzrok!

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz krótko opowiedziała nam o imprezie:

To było cudowne spotkanie. Na balu Złotego Wieku byli uczestnicy z 5. edycji „Sanatorium miłości”. Nawiązaliśmy znajomości i przyjaźnie, bawiliśmy się przy muzyce ze znaną DJ Wiką. To był wspaniały bal na 400 osób - wyznała Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz w rozmowie z Telemagazyn.pl.

Zobaczcie, jak Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz wyglądała na imprezie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Mmm (gość)

  Jadzia kobiety z grupy Huberta są wściekłe na nas, krytykują gdzie tylko można.

  08.02.2023 12:46
 • Halina (gość)

  Jadwiga przylepa super wyglądacie.

  05.02.2023 12:26
 • Rom (gość)

  Zazdrosnice z grupy dlaczego nie polubicie fotki?

  03.02.2023 21:27
 • Aura (gość)

  Jadwiga z gwiazdą wieczoru pięknie i rozkosznie wyglądacie .Och te spojrzenia.Niech żyje bal i piękne singielki z sanatorium miłości bo pozostali faceci nie dla nas /.sznur samochodów/

  03.02.2023 14:33
 • Ateno (gość)

  Nie fantazjuj że byłaś na tym balu. Chyba że w obsłudze czy na kuchni.

  02.02.2023 20:08
 • Atena (gość)

  Dziewczyny uważajcie na starych singli z sanatorium miłości bo to największe hytrusy z tego gatunku,sam spad zjechał na nasz bal.Szukają naiwnych lasek.Wysmiałysmy ich.

  02.02.2023 19:20
 • Juurrek (gość)

  Tele magazyn powinien zrobić konkurs na intelekt z tego towarzystwa sanatoryjnego a nie na kto jak ocenił kiecka czy czym?bo Pani Jadzia jak sobie przypominam te jej rozmowy z tym Panem z długimi włosami to w tym konkursie by nie przodowala.W takim wieku gdy jest się oczytany to zaraz to słychać i widać.Tam są tacy ludzie i to o nich warto mówić.

  02.02.2023 17:35
 • Przyjaciółka (gość)

  Jadzia się bawi durnymi facetami.Sami się proszą o lekceważenie.Jest KOBIETĄ wolną i nikt jej nie rządzi nie rozkazuje ale też nie poluje u chytrusow na starą portmonetkę NIC NIE MUSI.!!!

  02.02.2023 13:41
 • Carina (gość)

  Liczy się szacunek i dobre serce a nie wybieranie bo co

  02.02.2023 11:50
 • Ale ona jemu nie pasuje p Jadzia szuka faceta z kosmosu to wszystko już minelo (gość)

  P Jadzia jemu nie pasuje P Jadzia szuka kosmos tylko już nie te lata

  02.02.2023 11:44
 • Ania (gość)

  Jadzia ani Krystyna nie łapią byle czego a jedyne ciacho Hubercik to widać że jej pasuje.Bawcie się.

  02.02.2023 10:41
 • MEN (gość)

  Na końskie zaloty Jadzi napewno nabrał się nie jeden biada temu kto w to coś jest wpatrzony ale każdy może spróbować a co zobaczy i dodwiadczy zapamięta na długo dobra lekcja dla naiwnych zachwycać się naprawdę nie ma czym ,? Ktoś miał rację jeśli oglądałeś ja w programie to widziałeś jak daleko ta operetka potrafi sie posunąć .

  02.02.2023 09:52
 • Uuu (gość)

  Ale Jadzia podpadła Facetowi. Odrzuciła zaloty i ten tak teraz przeżywa czy co ?

  02.02.2023 09:19
 • Do Obecnej (gość)

  Jadzia jest atrakcyjna a ubrała się może właśnie na polowanie :))). Tak serio to rzeczywiście stylówa koszmarek.

  02.02.2023 09:17
 • Ania (gość)

  Andrzej litości w tych okularach,stary flirciarz, śmiechu warte.

  02.02.2023 09:16
 • Jaga (gość)

  Faceci są jednak tacy sami,patrzyw nią jak w obraz.Stare trupy ośmieszają siebie i swoje kobiety na cały świat.Dlatego krzyczę nie żyją single!

  02.02.2023 08:53
 • Facet (gość)

  Kogo i czym olsniła chyba Ciebie swoim chamstwem i arogancją zachwycahcie się byle kiecką , byle czym jaka u niej ciekawa osobowość intelekt sposób bycia empatia ta kobieta nie ma najmniejszych hamulców aby ośmieszyć i kpić z drugiej osoby człowieka wartość mierzy się nie strojem a czynem co robi czym jest co robi a nie jak tańczy i ośmiesza .pyskata i podła kobieta .

  02.02.2023 08:24
 • Facet (gość)

  Kogo i czym olsniła chyba Ciebie swoim chamstwem i arogancją zachwycahcie się byle kiecką , byle czym jaka u niej ciekawa osobowość intelekt sposób bycia empatia ta kobieta nie ma najmniejszych hamulców aby ośmieszyć i kpić z drugiej osoby człowieka wartość mierzy się nie strojem a czynem co robi czym jest co robi a nie jak tańczy i ośmiesza .pyskata i podła kobieta .

  02.02.2023 08:24
 • Obecna (gość)

  Andrz... ha ha Jadzia wygląda jakby na polowanie jechała.owszem były Panie które były ubrane gustownie ale Jadwiga?

  02.02.2023 07:20
 • Andrz (gość)

  Brawo wyglądałaś z Krystyną najlepiej.

  02.02.2023 06:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×