"Sanatorium miłości". Jadwiga szaleje na weselu. Sama wkrótce stanie na ślubnym kobiercu? "Też bym chciała"

Jadwiga z "Sanatorium miłości" w weekend bawiła się na weselu. Sympatyczna seniorka złapała nawet welon! Czy sama chciałaby stanąć na ślubnym kobiercu? Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz tego nie wyklucza. Zobaczcie zdjęcia Jadzi z rodzinnej uroczystości.

Multimedia

Jadwiga szaleje na weselu. Wzrok przyciąga kreacja

Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz brała udział w 3. edycji "Sanatorium miłości". Po programie czerpie z życia pełnymi garściami. Jej pasją stała się ostatnio jazda konna. Atrakcyjna seniorka dopiero co szalała w siodle jak prawdziwa kowbojka, a ostatnio bawiła się na weselu.

Jadwiga i Zdzisław znowu są razem? Mężczyzna wciąż jest zainteresowany "Operetką"?Zobacz więcej

Zawodowa tancerka na parkiecie czuła się jak ryba w wodzie. Na tę okazję wybrała czarną, zwiewną kreację i złote szpilki. Trzeba przyznać, że Jadwiga z "Sanatorium miłości" wyglądała tego dnia zjawiskowo. Internauci pochlebnie ocenili jej stylizacje.

Pani Jadwigo, elegancja jak zawsze i taka młodość z Pani bije

Jadziu z Tobą jest wesoło i wesele było wspaniale wszyscy mówili, że Ty i wodzirej byliście czaderscy

Co ciekawe, Jadzia złapała tego wieczoru welon. -Na oczepinach welon powirował nad moją głową... Nie zmarnowałam tej szansy - napisała. Czy przyszedł czas, aby Jadzia stanęła na ślubnym kobiercu? -Też bym chciała - wyznała.

Przypominamy, że Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz była dwukrotnie zamężna. Z pierwszego małżeństwa ma jednego ukochanego syna.

Jak Wam się podoba weselna kreacja Jadzi? Zobacz zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Widziałem zlot motoxykliwy była też Pani Jadwiga widać było jak lubi alkohol. Kobieta na rauszu to. Nie jest piekny widok.

    03.08.2021 13:43
  • Bozena (gość)

    Każdy ma prawo decydować o sobie p... Po co ta krytyka jest sobą i tak powinno pozostać.

    06.07.2021 23:21
  • Młody (gość)

    Lepiej popatrzeć na rozbawiono Jadzie, jak słuchać 👂 glupkowatego fjuta szkodnika. Polski , tuska kundla. Merkiel , popo słusznego pożytecznego pacholka unji i moskwy

    06.07.2021 14:42
  • Młody (gość)

    Jadzi coś ktoś wsadzi, kobieta rozrywkowa, głowa siwieje, dupa szaleje

    06.07.2021 14:37
  • Po Budka (gość)

    Popo 2 glepszych stała ♾ się bardziej otwarta i energiczna, myślę że gumka też się popo luzowala

    06.07.2021 14:33
  • Alicze7 (gość)

    Masakra. Staram się zawsze pozytywnie oceniać ludzi , ale ta osoba wyjątkowo żle zapusala się w mojej pamięci. Wspominam Władka i Halinkę. Wystarczy. Zdzisiu uważaj ...

    06.07.2021 13:49
  • Ula (gość)

    Oj ludziska!Nie oceniajcie innych.Was tez oceniają

    06.07.2021 13:21
  • BOZ (gość)

    Przepraszam nie wiedziałam że pani Jadzia jest hrabianka izraelska mogą sobie ręce podać z panią Magda od gotowania obydwie hrabianka no proszę proszę co się to dzieje hrabianka izraelskie w Polsce robią Furore do czego myśmy doszli pozdr B

    06.07.2021 12:39
  • Bozena (gość)

    Ta pani Jadzia robi wrażenie pijaczki twarz bardzo zniszczona robi Furore dziiek telewizji bo tak piesby ją nie posikał cwana baba udawała niewinna aż płakała nagadała bzdur. jaka to tancerka i aktorka ha ha bozena

    06.07.2021 12:31
  • Bozena (gość)

    Ta pani Jadzia robi wrażenie pijaczki twarz bardzo zniszczona robi Furore dziiek telewizji bo tak piesby ją nie posikał cwana baba udawała niewinna aż płakała nagadała bzdur. jaka to tancerka i aktorka ha ha bozena

    06.07.2021 12:27
  • Anula (gość)

    ILE CZASU MOZNA DYSKUTOWAC O ZACHODZACYCH GWIAZDACH SENATORIUM MILOSCI CZY KTOS KTO PISZE TEN ARTYKUL NIE MA NAPRAWDE POWAZNIEJSZYCH BARDZIEJ ISTOTNYCH TEMATOW CZY PISZE TO POTO BY WYWOLAC G....BURZE...

    06.07.2021 09:24
  • Alicja (gość)

    Oj ludzie,ludzie brak słów.Kazda z nas ma jakieś mankamenty w urodzie,Ale żeby tak ostro!!!

    06.07.2021 08:13
  • Mika (gość)

    Czarna kreacja na taką okazję?? A okulary słoneczne na głowie już całkiem ujmują elegancji.

    06.07.2021 06:48
  • Marika (gość)

    Tą czarną sukienkę mogłaby sobie darować. Teraz taka moda że każdy chciałby mieć swoje pięć minut. Wiek ma swoje prawa.

    05.07.2021 23:45
  • Xxx (gość)

    Zgadzam sie z wiekszoscia .Madzia opisala jadzke tak jak ja ja widze dokladnie

    05.07.2021 22:20
  • Zośka (gość)

    Tej Pani nie da się lubić a Panie które js tak bronią to przyjaciółki od stołu.

    05.07.2021 21:28
  • Kasia (gość)

    Upominają się o swoje niby, przecież ich zostało zniszczone Warszawa była w gruzach, gdzie oni byli wtedy gdy Polacy Warszawę odbudowywali, to jakie jest to ich

    05.07.2021 17:48
  • JAN (gość)

    ALE MA TEŻ NAZWISKO RODOWE Z NAD MORZA MARTWEGO ''SCHWEBS'' SHALOM.

    05.07.2021 17:41
  • Polak (gość)

    Niemcy 🇩🇪 powinni nam zapkacic, za zniszczenia wojenne. Żydzi. Przez nich wybuchła druga wojna światowa, gnebili naród niemiecki, to wybrali Adolfa partie i wiadomo jak się potoczyły dalsz e losy świata

    05.07.2021 17:20
  • Pola (gość)

    Brak taktu i wyczucia - kto zakłada czarną sukienkę na wesele?

    05.07.2021 16:10
NowszeStarsze