"Sanatorium miłości". Jak uczestnicy wspominają swój udział w programie? "To powrót do młodości"

Za nami konferencja prasowa programu "Sanatorium miłości". Uczestnicy w trakcie wydarzenia podzielili się swoimi wspomnieniami z pobytu w jednym z polskich uzdrowisk. Co działo się na planie nowego show TVP1? Sprawdźcie, co zdradzili!

Multimedia

"Sanatorium miłości" odcinek 1. w niedzielę, 20.01.2019 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

"Sanatorium miłości" zadebiutuje na antenie TVP1 już 20 stycznia. W programie poznamy 12 bohaterów, którzy poznali się w malowniczym Uzdrowisku Ustroń w Sanatorium Równica. Tam pod okiem kamer mieli okazję odmienić swoje dotychczasowe życie, poznać nowych przyjaciół, a może nawet miłość.

Jak Janina, Joanna, Małgorzata, Krzysztof, Lesław i Ryszard wspominają swój pobyt w Ustroniu. Bohaterowie programu podczas konferencji prasowej podkreślali, że program odmienił ich życie. -To powrót do młodości. Uważam, że w każdym wieku można korzystać z pełni życia - przyznała Małgorzata.

Marta Manowska i uczestnicy promują nowy program TVP. Będzie hit jak "Rolnik szuka żony"? Zobacz więcej

Lesław zwrócił uwagę, że nareszcie w polskiej telewizji pojawił się program dla starszych widzów, który pokazuje uroki życia po 60. -Do tej pory oglądaliśmy w programach młodzież, "Big Brothery" i różne takie....

Jak pozostali uczestnicy "Sanatorium miłości" wspominają swój udział w programie? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Iwona (gość)

  Pani Halina Kardasz. Wszystkie osoby występujace w programie są samotne i dlatego to ich sprawa jakie między nimi są relacje. Nikomu małżeństwa nie rozbijają. Natomiast ,Pani relacje z mężem to tylko wasz problem. Skoro mąż ma do Pani takie uwagi, to może sam nie jest taki święty albo coś wcześniej się w waszym małżeństwie dzialo nie tak jak trzeba. I niech Pani nie straszy pani Manowskiej,bo to jest śmieszne.

  08.02.2019 21:29
 • Iwona (gość)

  Pani Halina Kardasz. Wszystkie osoby występujace w programie są samotne i dlatego to ich sprawa jakie między nimi są relacje. Nikomu małżeństwa nie rozbijają. Natomiast ,Pani relacje z mężem to tylko wasz problem. Skoro mąż ma do Pani takie uwagi, to może sam nie jest taki święty albo coś wcześniej się w waszym małżeństwie dzialo nie tak jak trzeba. I niech Pani nie straszy pani Manowskiej,bo to jest śmieszne.

  08.02.2019 21:27
 • Monika (gość)

  Wspaniały program o prawdziwych ludziach. Ludziach z klasą,energia,świadomych swojego wieku i swoich ograniczeń A jednocześnie żyjących pełnią życia. Starsi a jakże wiele moglibyśmy się od nich nauczyć.Spojzcie tylko na programy w innych stacjach telewizyjnych z młodymi ludźmi, którzy koniec końcem mają lub nie stworzyć pary. Rozwydrzone wulgarne polnagie pannice i oczekujący na spełnienie nawet na wizji samce.Brak kultury i elokwencji,żenada po prostu. O ile przyjemniej pooglądać polskiego emeryta , któremu się chce chcieć żyć.Nie wyć. Czekam z przyjemnością na kolejny odcinek:-)A poprzedniczce radzę się leczyć. Nie jest winna Pani Marta ani za to że Pani nie ma na leki, ani za to że nie panuje Pani nad mężem.

  20.01.2019 23:00
 • Monika (gość)

  Nie mogę nawet patrzeć na zwiastun tego programu jak widzę te wdzięczące się starsze panie. Byłam w takim sanatorium jako osoba pracująca i trochę widziałam właśnie jak te starsze kobiety już znacznie wiekiem posunięte latają za facetami. Dlatego nigdy opinia o takich wyjazdach nie ulegnie zmianie. Może przykre ale niestety prawdziwe.

  20.01.2019 18:13
 • Halina Kardasz (gość)

  Spotykamy się zatem na drodze sądowej ,za mój dramat ,za moje i moich koleżanek zniszczone małżeństwa.Za to ci my tam rzekomo wyprawiamy. Byłam teraz w tym uzdrowisku w Tulipanie w Ustroniu i było nas 32 osoby i zapewniam , że nikt z nikim nie szukał tam miłości. Jak można aż tak ludziom życie zniszczyć, co my biedni schorowani starsi ludzie po traumatycznych przeżyciach,nie mających nawet na leki Pani zawinili??? Pytam co??? Dlaczego więc .Panu aż tak z niszczy nasze traumatyczne życie pytam raz jeszcze dlatego, dlatego ??? Jeśli zdołam ten dramat rodzinny przeżyć to zapłacić mi pani za to. Tylko pytam raz jeszcze dlatego, dlaczego, czy już nie ma jakiś normalnych tematów.

  15.01.2019 21:50
 • Halina Kardasz (gość)

  Marta Manowska niech Cię szlak trafił i piekło pochłonie za film ,którym załatwiłaś życie mnie jak i moim znajomym 60+. Nasze życie przez panią legło w gruzach !!! Przez panią. Przez panią jakieś absurdalne insynuacje muszę się rozwieść bo już nie jestem w stanie wytrzymać instalacji że strony męża co my tam 60+ wyprawiamy. Ja moje koleżanki zadać będziemy odszkodowania moralnego za nasze zniszczone życia.!!! Albo wycofany te bzdury ,l albo pani się takich instytucji niszczenia porządnych kobiet skutecznie odachce.

  15.01.2019 21:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×