"Sanatorium miłości". Janina "Nina" Busk ujawnia całą prawdę o relacjach damsko-męskich! Jaki jest jej ideał mężczyzny?

Nina z "Sanatorium miłości" to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowego programu TVP. Obdarzona ogromnym temperamentem torunianka ma szansę zostać królową turnusu. W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Janina "Nina" Busk ujawniła całą prawdę o relacjach damsko-męskich! Jaki jest jej ideał mężczyzny?

Multimedia

Janina "Nina" Busk z "Sanatorium miłości" podbiła serca widzów

62-letnia Nina to szczera i rozrywkowa seniorka pochodząca z Torunia. Z wykształcenia jest technologiem. Jest artystyczną duszą, a jej wielką miłością jest taniec. -Wszystko dyskotekowe, arabskie... ja kocham - mówiła w 1. odcinku "Sanatorium miłości". Nina lubi zmiany, nie boi się rzucić wszystkiego i ruszyć w nieznane. Jej ciało zdobią tatuaże. Na ręce ma wytatuowane inicjały rodziców - Ireny i Stanisława, a jej palec zdobi koniczyna. -Zrobiłam go na 62 urodziny. Żeby mieć szczęście. - mówiła. Na nadgarstku Niny można dostrzec jeszcze napis "Nina" w piśmie starożytnym, egipskim.

Marta Manowska i uczestnicy promują nowy program TVP. Będzie hit jak "Rolnik szuka żony"? Zobacz więcej

Obdarzona ogromnym temperamentem torunianka od razu skradła serca widzów. To własnie Nina ma według nich największe szanse na zdobycie tytułu królowej turnusu 1. edycji "Sanatorium miłości". Janina to wulkan pozytywnej energii, pełna miłości do drugiego człowieka i wiary w ludzkie dobro. Jest kobietą silną, odważną, pełną pasji do życia.

Pani z mojego województwa z Torunia to żywioł kobieta

Jak patrzę na Panią Janinę, to od razu pojawia się uśmiech. Bardzo pozytywna osoba. Serdecznie Panią Janinę pozdrawiam!

Kobieta pełna pasji, temperamentna, lubi podróże...super!

Seniorzy wyruszyli na podbój Równicy! Między kim zaiskrzyło podczas pierwszego spotkania?Zobacz więcej

Janina "Nina" Busk o relacjach damsko-męskich

Nina z "Sanatorium miłości" udzieliła ostatnio wywiadu. W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedziała m.in. o niezwykłej przygodzie z programem TVP i sprawdzonych sposobach na podryw. Kobieta z uśmiechem na ustach podzieliła się swoimi doświadczeniami, ujawniając przy tym całą prawdę o relacjach damsko-męskich! Jaki jest jej ideał mężczyzny? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×