"Sanatorium miłości". Kiedy premiera? Pierwszy odcinek nowego programu Marty Manowskiej w styczniu 2019!

"Sanatorium miłości" wkracza do TVP1! Premiera nowego reality show, którego prowadzącą jest Marta Manowska z "Rolnik szuka żony", już w styczniu 2019 r. Kiedy dokładnie? Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Sanatorium miłości" odcinek 1. w niedzielę, 20.01.2019 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Zimą to nie rolnicy, ale emeryci będą szukać miłości na naszych oczach. Już 20 stycznia 2019 r. rusza nowy reality show Telewizji Polskiej, "Sanatorium miłości". Zdjęcia już się zakończyły, a prowadzącą jest znana z hitu "Rolnik szuka żony", Marta Manowska.

Marta Manowska poprowadzi nowy reality show. Tym razem z emerytami! Zobacz więcej

Uczestnikami 10-odcinkowego "Sanatorium miłości" są osoby, które skończyły 60 lat, a akcja rozgrywa się w sanatorium Równica, należącego do Uzdrowiska Ustroń. Prace na planie trwały przez niemal cały grudzień, a Marta Manowska regularnie uchylała rąbka tajemnicy publikując zdjęcia w mediach społecznościowych. Nie kryła przy tym, że mocno angażuje się w to, co dzieje się w programie. Pod jedną z fotografii napisała:

Dziękuję za te rozmowy, emocje, mądrość, doświadczenie. Za każdą jedną. Zmienia mnie. Dzięki Wam dojrzewam.

Program będzie emitowany w tym samym paśmie co "Rolnik szuka żony". Wkrótce poznamy 12 osób, które przez trzy tygodnie będą się poznać i przeżyć nowe przygody, związane również ze sferą uczuć.

Nowi rolnicy poszukiwani! Kiedy kolejna edycja programu? Jak się zgłosić? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anna (gość)

  Do Łukasza każdy ma prawo do szczęścia

  03.02.2019 22:07
 • Jurek (gość)

  12 miejsc zebranych dla ludzi chorych , którym potrzebna jest rehabilitacja. Ta sama spółka ma kurort Rosomak z jedynym w Polsce oddziałem leczenia obrzęku limfatycznego z 14-Toma miejscami dla leczenia stacjonarnego schorzenia. Ale lepiej pokazać jak traktować sanatorium jako wczasy do których dopłaca NFZ niż wynająć 12 miejsc w jakimś prywatnym S-pa, gdzie za wszystko się płaci często niemałe pieniądze. Tam róbcie takie programy a nie podwójnie oglądacie podatnika - raz TVP publiczna, drugi raz NFZ. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ REGLEKSJI.

  31.01.2019 16:02
 • Łukasz (gość)

  Po seansie pierwszego odcinku jestem bardzo rozczarowany tym, co promuje Telewizja Polska. Jedna z kobiet otwarcie mówiła o tym, że jest rozwódką i szuka "partnera". Z chrześcijańskiego punktu widzenia jest to postępowanie moralnie naganne, a promowanie takiej postawy jako całkowicie normalnej i nieszkodliwej jest równoznaczne z sianiem zgorszenia. Podobnie było z programem "Rolnik szuka żony", gdzie prowadząca gratulowała parze żyjącej w wolnym związku tego, że mają dziecko, a ślubie "narazie myślą". Jak na telewizję publiczną to naprawdę żenada. Nie wspomnę już o tuzinie obrzydliwych seriali promujących promiskuityzm, homoseksualizm i inne fałszywe ideologie.

  21.01.2019 21:22
 • RAZEM50PLUS.PL (gość)

  Portal randkowy dla osób po 50-tce razem50plus.pl trzyma kciuki za jak najwięcej par w programie. Bo najważniejsze, aby mieć z kim i dla kogo żyć. Bez względu na wiek!

  21.01.2019 20:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×