"Sanatorium miłości". Małgorzata i Marek pierwszą parą w programie? Są razem?

Małgorzata i Marek pierwszą parą w "Sanatorium miłości"? Czy nowy program TVP1 skojarzył ze sobą seniorów, którzy wyruszyli do malowniczego Uzdrowiska Ustroń w Sanatorium Równica, aby przeżyć przygodę życia?

Multimedia

"Sanatorium miłości" w niedziele o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W nowym programie TVP1, 12 osób wyruszyło w niezwykłą, emocjonującą podróż. W Uzdrowisku Ustroń w Sanatorium Równica wzięli udział w turnusie pełnym podnoszących kondycję zabiegów, zaskakujących atrakcji oraz ekscytujących przeżyć, który niewykluczone, że na zawsze zmieni ich dotychczasową rzeczywistość. Takie okoliczności sprzyjają nawiązywaniu pięknych przyjaźni, a może nawet narodzeniu uczucia?

Miłość od pierwszego wejrzenia między uczestnikami?! Kto został Kuracjuszem Dnia?Zobacz więcej

W 2. odcinku "Sanatorium miłości" doszło do "szybkich randek" każdego z każdym. Dwójka kuracjuszy - Małgorzata i Marek znaleźli wyjątkową nić porozumienia. On od razu zauważył zmianę jej fryzury i skomplementował ją. Kiedy został zapytany, czy jest gotowy na nowy związek, odpowiedział: "Jestem gotowy. Można powiedzieć - liczę na ten związek". Razem z Małgorzatą zaczęli też rozmawiać o podróżach i na koniec Marek zapowiedział: "To myślę, że będziemy podróżować". "Zobaczymy" - odpowiedziała Małgosia.

Podczas głosowania na Kuracjusza Dnia, Marek przyznał: "W pamięci i serduszku jest jedna kobieta. Jest nią Małgosia. Boję się powiedzieć, że jest to miłość od pierwszego wejrzenia". Z naszych informacji wynika, że Małgorzata odwzajemniła to zainteresowanie! Czy ich związek przetrwa?

Nina ujawnia całą prawdę o relacjach damsko-męskich! Jaki jest jej ideał mężczyzny?Zobacz więcej

Małgorzata "Sanatorium miłości"

Ma 62 lata, przyjechała z Nadarzyna, chociaż z urodzenia jest szczecinianką. To tam, mając szesnaście lat, próbowała swoich sił jako szybowniczka. Jest inżynierem towaroznawstwa, jednak w życiu zawodowym kontynuowała pasję do przestworzy, dlatego została stewardessą. W powietrzu przepracowała 11 lat, czyli do momentu przeprowadzki i rozpoczęcia własnej działalności, którą prowadziła do emerytury. Małgorzata interesuje się również bronią. Jeszcze w ubiegłym roku uprawiała strzelectwo sportowe do tarczy z broni krótkiej. Lubi pielęgnować swój ogródek i długie spacery z psem. Uwielbia tańczyć. Już jako młoda dziewczyna chodziła na kurs tańca klasycznego. Była mężatką przez 30 lat, od pięciu jest sama. Wygląd partnera nie ma dla niej większego znaczenia, choć może nie chciałaby kogoś z nadwagą. Szuka osoby szczerej i inteligentnej, partnera do rozmowy, człowieka o podobnych upodobaniach. Lubi flirtować i być adorowana. Kiedyś uważała, że to mężczyzna powinien wyjść z inicjatywą. Dziś sama byłaby w stanie wykonać pierwszy krok.

Marek "Sanatorium miłości"

Ma 65 lat i pochodzi z Józefowa. Człowiek pogodny i wrażliwy, chętnie niosący pomoc innym. Łatwo wybacza błędy, dając drugą szansę mimo, iż obiecał sobie już tego nie robić. Wiele osób zawdzięcza mu wyjście z nałogu alkoholowego. Marek był żonaty ze swoją pierwszą miłością przez 40 lat. Trzy lata temu owdowiał. Dopiero od kilku miesięcy czuje, że zaczyna wracać do życia. Powoli rozgląda się za druga osobą, przy której zapomniałby o samotności. Jego dwie córki wspierają go w tych poszukiwaniach. Jak sam podkreśla sport uratował mu życie. Regularnie pływa, jeździ na rowerze. W ten sposób odzyskuje wewnętrzną równowagę. Przez wiele lat prowadził dużą firmę budowlaną, którą wciąż się zajmuje, choć już na mniejszą skalę. Lubi to i czerpie z niej wartość. Pracę i miłość uważa za życiowe filary…

Marta Manowska o swoich doświadczeniach w sanatoriach. Które uzdrowisko w Polsce poleca? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Miastowa (gość)

    Wiekszego badziewia to nie oglądałam wczesniej tego nie da się oglądać.

    12.02.2019 16:13
  • Halszka (gość)

    Świetny program ! Super lek na stres ! Daje dużo pozytywnej energii . A u nas jak zwykle zawiść zgorzkniałych ludzi ! Po co go więc w ogóle oglądacie ??

    07.02.2019 22:47
  • Znajoma (gość)

    Nie tylko Pan Marek mówi o sobie nieprawdę tez znam Panią Małgosię - nic dobrego nie można o niej powiedzieć

    06.02.2019 21:21
  • znajomy (gość)

    MAM PEWNE WĄTPLIWOŚCI , A DOTYCZĄ ONE OSOBY , KTÓRA NIE POWIEDZIAŁA ANI SŁOWA PRAWDY O SOBIE W TYM PROGRAMIE , WSZYSTKO CO MÓWI O SOBIE , JAKI JEST WSPANIAŁY , DOBRY , KOCHAJĄCY I UCZCIWY NIESTETY NIE MA POKRYCIA W SYTUACJACH KTÓRE TAK KOLOROWO OPISUJE , A CHODZI O PANA MARKA .CHCIAŁBYM, ŻEBY POWIEDZIAŁ, JAKIM NAPRAWDĘ JEST CZŁOWIEKIEM , JAK NAPRAWDĘ TRAKTOWAŁ ŻONĘ, ( WCALE NIE BYŁA WYSOKA ) , JAK TRAKTOWAŁ SWOICH NAJBLIŻSZYCH , JAKĄ ATMOSFERĘ STWARZAŁ W DOMU I WOKÓŁ SIEBIE , JAK POSTĘPOWAŁ Z PRACOWNIKAMI !!!!! TVP POWINNO LEPIEJ DOBIERAĆ SOBIE LUDZI DO PROGRAMÓW !!!

    06.02.2019 20:34
  • ryba (gość)

    Pani Anju ,ma Pani rację.Ja mam czekać na sanatorium ponad 2 lata ,jestem naprawdę chora ,nie wiem czy dożyję i nie w głowie mi tańce.Osoby mniej chore powinny dłużej czekać ,dla nich musiałyby być inne sanatoria Pozdrawiam Panią.

    05.02.2019 14:11
  • ela (gość)

    Jestem wdowa od6lat mam66 lat w sanatorium byłam pierwszy raz dwa lata temu ito w grudniu wróciła tuz po świętach mam niska emeryturę skorzystała m zabiegów, basenu i spacerów po plaży. Było super ,z panią z którą mieszkalam do dzisiaj utrzymuje kontakt telefoniczny .Milo wspomina a to tez dlatego że znowu zobaczyłam ,poczulam i usłyszał am Morze .wcześniej nad morzem byłam 40lat temu jak pokazywalismy dzieciom.Cieszę się bo może niedługo znowu będę mogła podreperować zdrowie i psychikę. Pozdrawiam

    03.02.2019 00:32
  • Janek (gość)

    Jaki kraj został zniszczony i odbudował się szybko jak POLSKA

    02.02.2019 22:08
  • Janek (gość)

    Polska jest bogatym krajem

    02.02.2019 22:06
  • Kur (gość)

    Masakra Pani Anja nie ma pojęcia o czym pisze.Ojej Zazdrość czy co.

    31.01.2019 21:04
  • Majka (gość)

    Pani Anju odnośnie sugestii zawartych w komentarzu....Jeżeli kuracjusze chodzą na potańcówki, to na własny koszt....NFZ nie pokrywa biletu wstępu. Jeżeli osoby nie stać na leki, to sanatorium ich też nie zasponsoruje i trudno tu twierdzić, że ktoś umiera bo inni jeżdżą do sanatoriów. Za pobyt w sanatorium w ramach NFZ też trzeba osobiście zapłacić w zależności od standardu pokoju. Tak naprawdę osoby z niskimi świadczeniami nie stać na wyjazd do uzdrowiska, bo podróż też kosztuje, opłata klimatyczna, dodatkowe zabiegi no i jakieś kieszonkowe trzeba mieć. Obalam mit jakoby sanatorium było jakąś darmochą dla wyjeżdżających....nie wiem w jakim państwie Pani mieszka, ale np. w Niemczech odnośnie sanatoriów panuje stwierdzenie...Morgens Fango, abends Tango......Zostawić mężą, psy i pojechać się podleczyć, a napewno wróci Pani zadowolona....

    30.01.2019 20:47
  • luska (gość)

    przeszkadza mi glosna muzyka w czasie rozmowy

    30.01.2019 10:15
  • kuracjusz70 (gość)

    A co do programu Sanatorium Miłości to jest on kontrowersyjny bo faktycznie nie o miłość głównie tu chodzi tylko o leczenie m.in z samotności. No i podpatrywanie szczególnie starszych ludzi nie wszystkim się podoba

    29.01.2019 10:43
  • kuracjusz70 (gość)

    Pani Anju Pisze pani o czymś czego najwyraźniej pani nie zna a przemawia przez panią złość i chyba niezadowolenie z dotychczasowego życia, stąd wniosek, że sanatorium mogłoby pani pomóc naładować ciiało i ducha pozytywną energią bo tam naprawdę najłatwiej chyba, że się nie chce. Pozytywne efekty terapii w sanatoriach znane są lekarzom i pacjentom od XVIII wieku, niech sobie pani o tym coś poczyta i pójdzie do lekarki pierwszego kontaktu aby wypisała skierowanie i jak dobrze pójdzie to już za dwa lata będzie pani doceniać taką kurację. Pozdrawiam

    29.01.2019 10:38
  • samotny żonaty (gość)

    Do sanatoriów nie jeżdżą ludzie obłożnie chorzy tylko tacy którzy mają szereg dolegliwości wynikających głownie z: 1) BRAKU RUCHU 2) BRAKU AKCEPTACJI oraz wieloletniego psychicznego dołowania przez partnera, który ma zawsze rację itd. Gdy w domu widzą tylko siebie starego i ponurego w lustrze i obok siebie kogos niezbyt miłego to w sanatorium okazuje się, że ludzie tacy jak on jeszcze nie są na śmietnik tylko potrafią miło rozmawiać a te, tak potępiane przez niektórych tańce są najlepszą rucho-terapią i psycho--terapią znacznie skuteczniejszą niż kąpiele i masaże o czym świetnie wiedzą doświadczeni lekarze. Szpital uzdrowiskowy w Iwoniczu wita kuracjuszy dużym napisem: ŻADEN LEK NIE ZASTĄPI RUCHU ALE RUCH MOŻE ZASTĄPIĆ WIELE LEKÓW. Dlatego pełna terapia to 1.Zabiegi, 2. Spacery, 3.Wieczorki taneczne i spotkania towarzyskie.

    Nie mówiąc już o tym że seks (raczej unikalny w sanatoriach) a odmawiany często przez panie po klimakterium - też jest korzystny dla zdrowia i psychiki

    29.01.2019 08:14
  • Anja (gość)

    Nie mam nic przeciwko miłości w każdym wieku ALE DO SANATORIUM kierowani są podobno ludzie chorzy a jak widać to PRZEDPOLUDNIEM chorzy po południu NASTOLATKI wszystko ok.TYLKO MOZE TE IMPREZKI MOGLYBY SIE ODBYWAC ZA WLASNE PIENIADZE A NIE Z NFZ .Polska nie jest bogatym państwem TACY LUDZIE Z TAKA KONDYCJA NIE MUSZA JEZDZIC ZA PIENIADZE PODATNIKOW ILEZ W POLSCE JEST LUDZI FAKTYCZNIE CHORYCH KTORZY UMIERAJA BO NIE STAC ICH NA LEKI .POLSKIE SANATORIA ZAPEWNIAJA DARMOWE URLOPY LEPRZE NIZ W LUKSUSOWYCH HOTEKACH.Moze skoro teraz ma być tak uczciwie w Polsce to NFZ PRZYJZY SIE BLIZEJ TYM PODOBNO CHORYM .JAmieszkam w bogatym państwie gdzie sanatoria są faktycznie miejscem dla ludzi podbudowują tym zdrowie bez IMPREZ W SZSMPANSKIM STYLU I POLOWANIEM NA NOWEGO PARTNERA.Dla informacji mam męża dzieci i psy ale jak MOZECIE OKRADAC LUDZI CHORYCH I TO NIE JEST WYJATEK TO JEST STANDART W POLSCE