"Sanatorium miłości". Mariola Baruk i Anna Ziemba wzięły udział w wyjątkowej uroczystości. Nie obyło się bez łez wzruszenia! [TYLKO U NAS]

Mariola Baruk i Anna Ziemba były ulubienicami telewidzów 4 edycji "Sanatorium miłości". Choć ich przygoda z programem się już zakończyła, to przyjaźń seniorek stale się rozwija. Niedawno bohaterki kultowego programu TVP wzięły wspólnie udział w wyjątkowej uroczystości. Jak przyznają, nie obyło się bez łez wzruszenia!

Multimedia

Mariola Baruk i Anna Ziemba były uczestniczkami ostatniej edycji "Sanatorium miłości", popularnego show TVP. Choć emisja programu zakończyła się kilka miesięcy temu, to kuracjuszki nie tylko utrzymują ze sobą kontakt, ale stale pielęgnują swoją przyjaźń. Niedawno Pani Anna postanowiła odwiedzić popularną "Lucy" w Stanach Zjednoczonych, gdzie razem bawiły się w najlepsze! Ostatnio kuracjuszki postanowiły wziąć wspólnie udział w ważnej dla amerykańskiej Polonii uroczystości.

Stenia szalała w gorącej Hiszpanii, Mariola z New Jersey przyleciała do Polski! Takie były wakacje seniorówZobacz więcej

Mariola Baruk i Anna Ziemba na paradzie Pułaskiego w Nowym Jorku

Okazuje się, że bohaterki 4. edycji "Sanatorium miłości" wzięły udział w tegorocznej paradzie Pułaskiego, która co roku przebiega ulicami Nowego Jorku. W rozmowie z Telemagazynem, Mariola Baruk postanowiła opowiedzieć o szczegółach związanych z udziałem w tym wyjątkowym święcie amerykańskiej Polonii. Okazuje się, że Pani Mariola co roku bierze w niej udział i w tym roku postanowiła zabrać na nią swoją przyjaciółkę z programu.

Biorę udział w paradzie co roku i chciałam, żeby Ania zobaczyła jak Polacy w USA są dumni ze swojego pochodzenia - tłumaczy nam Pani Mariola.

Okazuje się, że Parada Pułaskiego zrobiła na Annie ogromne wrażenie! Jak twierdzi, ta nie była w stanie powstrzymać łez wzruszenia, gdy zobaczyła, jak amerykańska Polonia obchodzi to wyjątkowe dla siebie święto.

Chociaż pogoda była bardzo brzydka, to przybyło bardzo dużo Polaków i wszyscy byli ubrani na biało-czerwono. Ania bardzo się wzruszyła, nie mogła opanować łez w oczach bo nie spodziewała się czegoś takiego - wyznała nam "Lucy".

Nieważne gdzie się mieszka Ważne że się kontynuuje polskie tradycje i jest się dumnym Polakiem - podsumowała swoją wypowiedź w rozmowie z nami Pani Mariola.

Kuracjuszka mieszkająca na co dzień w stanie New Jersey postanowiła udostępnić nam fotografie z parady. Okazuje się, że wianki, które można zobaczyć na zdjęciach, własnoręcznie wykonała Pani Mariola, która jak nam przyznała, cieszą się obecnie ogromnym wzięciem! Co ciekawe, na tegorocznej paradzie Pułaskiego kuracjuszki spotkały... Cleo, z którą postanowiły zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Więcej zdjęć kuracjuszek z parady znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Takich zmian nikt się nie spodziewał. Nowy sezon zacznie się w nowym miejscu!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Jacek (gość)

    Mariola to szczerą do bólu i dobra kobieta.To ona ciągnie pozytywnie Annę.I najpiękniejsza kobieta z wszystkich edycji sanatorium miłości.

    10.10.2022 10:49
  • Paul (gość)

    Najładniejsze dziewczyny i szczere z lV edycji sanatorium miłości .

    09.10.2022 17:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×