"Sanatorium miłości". Mariola z Berlina wyznała smutną prawdę. Wzruszyła widzów i Martę Manowską! Fani programu pospieszyli z wyrazami wsparcia

Czwarty sezon cieszącego się sporą popularnością randkowego show dla seniorów może poszczycić się wyjątkowym zestawem uczestników. Każdy z nich co odcinek odsłania nieznaną widzom dotychczas część siebie, nierzadko również bardzo wzruszając. Tak było z Mariolą z Berlina z "Sanatorium miłości". Jej wyznanie poruszyło widzów, którzy jeszcze mocniej polubili seniorkę.

Multimedia

Mariola z Berlina z "Sanatorium miłości wyznała smutną prawdę

Mariola z Berlina to sympatyczna kuracjuszka, której z odcinka na odcinek przybywa fanów. Pełna werwy i radości seniorka, która lubi pokazać pazur i podzieliła się z redakcją Telemagazyn.pl zdjęciami z młodości, wprost zaraża z ekranu uśmiechem. Choć drobna, Mariola z Berlina zwana przez pozostałych kuracjuszy pieszczotliwie Berlinką, ma ogromne pokłady energii i optymizmu.

Podpadł już na samym początku. Co senior mówi o hejcie w sieci? Zobacz więcej

Poruszające wyznanie Marioli z Berlina

Okazuje się jednak, że uśmiechnięta kuracjuszka wcale nie doznała w życiu jedynie jego blasków. Seniorka w intymnej rozmowie z Martą Manowską wyznała, że nigdy w życiu nie doświadczyła w życiu prawdziwej miłości. Mimo to, udało jej się nauczyć jej swoich synów.

Ta miłość teraz procentuje w ich związkach - wyznała kuracjuszka.

Kiedyś jak Cher, dziś słoneczna blondynka. Zobacz metamorfozy kuracjuszkiZobacz więcej

Prowadząca program marta Manowska słuchała Marioli z Berlina z wyraźnym poruszeniem. Przypomniała seniorce, że jak nikt sympatyczna kobieta zasługuje na takową i nie musi o nią zabiegać. Potwierdzić te słowa pospieszyli fani Marioli z Berlina, którzy zasypali fanpage programu Marty Manowskiej komplementami dla seniorki (pisownia oryginalna):

Pani Mariola jest wspaniała. Piękna i mądra. Pozdrawiam serdecznie 😍

Ma dobre serce

Dobre serce ma pani proszę nie płakać a jeżeli łzy będą to tylko ze szczęścia 😊pozdrawiam i życzę powodzenia

Kobieta o wielkim sercu, to widać i czuć💖

Czas najwyzszy zadbac ,zatroszczyc sie o siebie ,nie o innych,nikt tego za Ciebie nie zrobi , glowa do gory i zyj dla siebie , jestes super kobietka , powodzenia 💕🌷👏

kobieta z klasą. Tyle w temacie.

Mariola, jesteś wspaniałą kochaną przez nas osobą, pokochaj siebie bo jesteś tego warta👩‍❤️‍👩💕🤗

Wspaniała Mariola ! Wrażliwa, ciepła, uczynna , inteligentna ! Życzę szczęścia !

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Maria (gość)

  Sama wszystkiemu przeczy. Poznała wysokiego przystojnego w harcerstwie notabene sama mała korpulentna o nie powalającej urodzie stylu ubierania i przeżyła wielka miłość. A teraz ja nigdy żadnej miłości nie przeżyłam. Sama nie kontroluje się i nie wie co mówi i znowu te łzy u manowskiej... Fajny pan z Gdańska by ją bliżej poznał ale dla niej żaden pan to po co udział w tym programie wziąść udział na swoim terenie tu nie brakuje eleganckich ładnych seniorek nie trzeba robić castingu tylko przejść się po osiedlowych klubach seniora. Jest na co popatrzeć ładniejsze ciekawsze osobowości jak w tym programie.....

  27.04.2022 07:11
 • Ela (gość)

  Na Boga skończcie z tymi żalami ile tego można słychać, co nas to obchodzi niech Makowska zrób i program dla takich głupków co tego potrzebują mam dość udawania ,płaczu oczerniania jaki to on zły a ona cacy najlepsza na świecie przestańcie nas męczyć tymi spowiedziami to nie konfesjonał mam współczuć pi i na co to komu do wiadomości od tego są instytucje państwowe a nie telewizja.Manowskiej to też chyba już mózg wypralo to udawanie i sfatanie wszystkich niech się sama ogarnie ze swoim życiem i nie uszczesliwia wszystkich na siłę .Dość tych romansidel w publicznej telewizji za co płacą abonament za stare płaczące baby jak tak w życiu było źle to czego na starość szuka, starych kaleson, starego trzeba umyć, podmyc tego chce dla siebie lepiej będzie miała też bandzie źle zastanów się stara babo o Ci Ci w życiu chodzi .daj nam widzom spokój.

  26.04.2022 17:52
 • Fanka (gość)

  Jakie te kobiety pruderyyjne same nie wiedzą czego chca⁸

  26.04.2022 16:46
 • Hipokrates (gość)

  Stek bzdur. Znam jej byłego męża.Prawda była całkowicie inna jak przedstawia na ekranie

  26.04.2022 09:39
 • Marlena (gość)

  Nikogo nie skrzywdziła wyznaniami a to mówi o niej wszystko.Nie jest prostacka tak jak inne miały w swoim zwyczaju robić.

  21.04.2022 10:54
 • BZ (gość)

  Najpierw gadała, że pierwszą prawdziwą miłość przeżyła w harcerstwie i dzięki temu rozkwitła w miłości, a teraz gada co innego. Ma baba parcie na to, żeby kogoś znależć ale swoimi zachowaniami i wypowiedziami odpycha od siebie, i do tego jeszcze uważa się za lepszą od innych

  18.04.2022 22:10
 • Staszek (gość)

  Babsko pcha się do wszystkiego pierwsza. Sama chciała to prała a potem obgadała. Wstyd męczennicę z siebie zrobiła

  18.04.2022 19:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×