"Sanatorium miłości". Marta Manowska i uczestnicy promują nowy program TVP. Będzie hit jak "Rolnik szuka żony"?

Za nami konferencja prasowa poświęcona nowego programowi TVP pt. "Sanatorium miłości". Na wydarzeniu pojawiła się prowadząca Marta Manowska oraz niemal wszyscy uczestnicy. Kim są bohaterowie programu? Czy "Sanatorium miłości" będzie hitem jak "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie naszą relację i krótką rozmowę z Martą Manowską.

Multimedia

"Sanatorium miłości" odcinek 1. w niedzielę, 20.01.2019 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W "Sanatorium miłości" poznamy 12 bohaterów. Janina to wulkan energii, Wiesława - chodzący humor, Walentyna to wrażliwa romantyczka, Joanna - cicha woda, która brzegi rwie, Małgorzata - subtelność i klasa, a Teresa to refleksyjna ekolożka. Wśród panów: Marek - ukryty sportsman, Cezary to z kolei prawdziwy showman, Lesław - człowiek dusza, Krzysztof to typowy łowca, Ryszard I to długodystansowy kolaż, a Ryszard II, którego zabrakło podczas spotkania został przedstawiony przez Martę Manowską jako prawdziwy indywidualista.

Pierwsze zdjęcia uczestników nowego reality show dla seniorów! Poznaj bohaterów! [GALERIA]Zobacz więcej

Każde z nich jest samotne, bez bliskiej osoby, bez kogoś, kto byłby z nimi na dobre i na złe. Połączy ich wspólny pobyt w malowniczym, leżącym w paśmie górskim Beskidu Śląskiego, Uzdrowisku Ustroń w Sanatorium Równica. Tam na wybraną do programu dwunastkę kuracjuszy czeka Marta Manowska.

Nasi bohaterowie to jest moc, energia, witalność, to jest sprawność, to jest inteligencja [...] Mam nadzieję, że pokochacie nasz program i naszych bohaterów tak samo, jak my ich pokochaliśmy - mówiła Marta Manowska.

Każdy z bohaterów otworzy nowy rozdział swojego życia. Przed nimi turnus, pełen podnoszących kondycję zabiegów, zaskakujących atrakcji oraz ekscytujących przeżyć, który niewykluczone, że na zawsze zmieni ich dotychczasową rzeczywistość. Być może nawiązane zostaną piękne przyjaźnie, a może zrodzą się uczucia? Wśród uczestników nie brakuje otwartych pytań, obaw i oczekiwań...

"Sanatoriom miłości" to program o prawdziwych emocjach, o pokonywaniu siebie i odwadze. Myślę, że się zgodzicie - takie jest pokolenie 60+, tacy jesteście Wy i bardzo za to dziękujemy. Inteligentni, dowcipni, błyskotliwi... Portret pokolenia 60+ - zapowiedziała Marta Manowska.

Czy "Sanatorium miłości" ma szansę stać się hitem na miarę programu "Rolnik szuka żony"? Posłuchajcie, co zdradziła nam prowadząca!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Daglezja (gość)

    Lubię "Rolnika" lubię i "Sanatorium",oglądam z przyjemnością i rozbawieniem,zdanie malkontentów i wiecznie niezadowolonych grymaśników kompletnie mnie nie interesuje.Jak się nie podoba - po prostu przełączcie kanał i jadowicie nie komentujcie.

    12.02.2019 17:58
  • Gosc (gość)

    Widac , ze Ptys zna sie na rzeczy,faktycznie zgadzam sie .Programy tego typu to gnioty dla 75% spoleczenstwa,bez wyjatku.

    30.01.2019 19:12
  • Ptys (gość)

    Ogladajta , ogladajta przeciez pisali juz przede mna jasno,ze to dla malointeligentnych,jak markety z 80% promocja.Nakupic badziewia ,wlaczyc pudlo i rozkoszowac "umysl" swojska "proza".Przeciez to sa programy dla was ! Czyz nie tak ?

    30.01.2019 18:56
  • Jo (gość)

    Mój mąż nie pojedzie do sanatorium bo tam same kurestwo jebie się na potęgę pokazują takie programy

    27.01.2019 22:09
  • Mitusm (gość)

    To jest program kursywą senatoriim

    27.01.2019 22:06
  • gość (gość)

    żenada i tyle

    23.01.2019 06:47
  • hela (gość)

    Do tych, co krytykują, nikt nikogo nie zmusza do oglądania, można przełączyć na msze ojca Rydzyka.

    17.01.2019 17:40
  • Urel (gość)

    Ta ruda juz byla gdzies w TV i ten niski dziadeczek tez. To nie sa random ludzie. Duzy minus.

    15.01.2019 16:06
  • Anty (gość)

    Sanatorium to pierwszy powod zdrad małżeńskich i do rozwodu Burdelll Tańce i hulaszczy tryb źycia

    13.01.2019 13:07
  • Expert (gość)

    Cwaniaki wymyslaja programy a debile z przed plazmy placa, tak jak w marketach. My mamy spoleczenstwo,(a inteligentne to ! a madruskie ! nic ino pierdziec z radochy hahahahahahahaha

    12.01.2019 21:59
  • Jacek (gość)

    To dziala na zasadzie teleturnieju,oglaszaja sie ,potem trzeba dzwonic ,w sluchawce pierdzieli katarynka a emeryci mysla ze to zywe,i dzwonia jak debile,a oni maja juz swoja paczke emerytow (czesto to rodzina ,bo koszula najblizsza cialu),ustalona ,a tych niby chetnych w dynie robia, zeby kase na telefony i esemesy trwonili,bo prowadzaca chce tez juz fure zmienic ,bo dziesieciletnim wolksem ilez mozna jezdzic.I tak co program to vois poland. Idzie kase robic ,idzie,a pan Kurski ino ogladalnosc sprawdza i co tydzien melduje.

    12.01.2019 21:55
  • Stylistka (gość)

    Te "programy",to kit dla : rzeczywiscie malo inteligentnych i niekumatych polykaczy wizji. A organizatorom chodzi o odwrocenie uwagi od rzeczywistosci , ktora ich otacza. Malpuja to od zachodu ,bo tam sie takie gnioty sprawdzily w latach 80tych. Komuna tez przeciez zaczela robic ludziom wode w mozgu roznymi "dynastiami" "isaurami" i innym gniotem ,zatykali ludziom oczy i uszy,a jednak powylazilo to bractwo na ulice,nie udalo sie okilznac.Jesli teraz jest moda na.takie cos,to kto wie, co " w trawie piszczy"? Na razie w tzw."publicznych panelach politycznych" widac i slychac stada gryzacych sie rozwscieczonych pieskow,ktore zra sie i skacza do gardel . Tak zwyczajnie po swojsku ,polsku. Wiec ,zeby lud pracujacy miast i wsi,za bardzo sie temu nie przygladal i nie wsluchiwal , a juz o!zgrozo! czasami nie wyciagnal jakichs konkretnych wnioskow z zachowan i paplaniny tej zgraji niedorozwojow,to TVP wpadla na swietny pomysl odciagania od tego "Psiego Pola",mas pracujacych. Odnosnie obecnej Europejskiej Wielkiej Debaty O Dzikach,mam pomysl dla tych, co sa przeciw odstrzalowi tego smiecia. Wszyscy na wschodnia granice i pilnowac, zeby zaden brudas i smierdziel typu dzik nie przeszedl do Polski, i tak w Sejmie nic nie macie do roboty tylko mordy wydzieracie,a tak zrobicie cos dobrego za te pensje. Z drugiej strony to ciekawi mnie kto " toto" powybieral na poslow. I ciekawe jak to dziala ? Czy osly wybieraja swoich poslow,czy moze wybrane posly,robia wybierajacych za osly. Ale ta zagadke pozostawiam do rozwiazania zainteresowanym w przerwach ogadania ,miedzy jednym serialem pierdalem a drugim. Dobrego ogladania i jeszcze lepszego poczatku MYSLENIA, wiecie , ze myslenie nie boli ??? No to jasne ,ze jasne.

    12.01.2019 13:54
  • Ewa (gość)

    To programy, w ktorym ludzie lasi na kamery ,piora swoja brudna zyciowa bielizne,publicznie ,bez zenady,tak jak leci.Na codzien zas, zachowuja sie tak : wie pani,ja pani powiem cos,tylko prosze tego nie powtarzac. Slysze takie teksty bardzo czesto ,szczegolnie latem . Jesli staja przed kamera juz obojetne im jest wszystko - byle jest na wizji,i ta franca kowalska widzi ja w telewizji. Czesc szkoda mowic.

    11.01.2019 18:31
  • Klaudiusz (gość)

    Nastepna "perlka" typu szol TVP, jak zreszta wszystkie tego typu seriale - pierdale. Mylicie sie bardzo ,ze to program dla emerytow.To programy promujace "gwiazdy" i "artystow" ktorzy sie wypalili.jedni z braku talentu aktorskiego inni ,majacy jakies tam "uzdolnienia" do czytania tekstow z kartki przed smartfonem,wypalili sie samoczynnie,bo nie ma rezyserow ,ktorzy by sklecili jakas porzadna komedie,a chocby z codziennych faktow. Ale co , jak TVp wstydzi sie rzeczywistosci ,i chyba nie wolno tego pokazywac,jak za Gierka bywalo.Lepiej skocic ,cos wymyslonego,takie bajki Andersena dla malo inteligentnych,co lykna wszystko,nawet sylwestrowe "koncerty" z play baku. A takie programy dyrdymaly,znakomicie wypelnia ramowke tygodniowa i maluczcy beda mieli frajde.Tak karmia tych zalatanych ludzi badziewiem,zarowno w marketach jak i w telewizji. I to kazda stacja poczula "blusa" do te gumy do zucia dla oczu i uszu.Odgrzewaja na zmiane te smierdzace kotlety z lat 70.80,i 90-tych,jak sie skoncza powyorki to dalej leca smartfonem nowe gnioty i tak wlasnie dziala telebiznes. A "artysci" maja przytulek do emerytury , jak jest posluszny to i prezes TV kasa sypnie,medal przypnie,na kanary posle,a co podatnik placi ,panstwo ma,a co? Ogladajta,ogladajta,us=czta sie i pochlaniajcie oczetami i uszetami proze pana Andersena.

    11.01.2019 18:14
  • Barbata (gość)

    Juz widzialam kilka z tych twarzy w innych programach.. Macie chyba etatowychych emerytów przynajmniej kilku wiec to wszystko ściema

    11.01.2019 08:15
  • Bogusia (gość)

    może t i fajny program ,ale chyba tylko dla samotnych emerytów, a ja mam męża ,jestem emerytką a mój małżonek nie i w tej chwili nie mamy ze sobą wiele wspólnego bo on jeszcze pracuje i nie może dotrzymywać mi towarzystwa w takim wymiarze jak mi było by potrzeba, czuję się samotna i opuszczona ale w takim programie nie mogła bym brać udziału,może też nie chciała bym.Może macie propozycje dla takich jak ja?

    10.01.2019 20:14
  • Diana emerytka (gość)

    Szkoda, ze nie pokażecie państwo emerytów w wieku powyżej 67 lat wstających rano 5,30 i zasuwających do pracy, bo emeryturka wystarcza tylko na opłaty.

    10.01.2019 20:02