"Sanatorium miłości". Marta Manowska i Wiesia zapowiadają tajemniczy projekt! Powstał odcinek specjalny hitu TVP?

Tęsknicie za "Sanatorium miłości" i uczestnikami show TVP? Jeżeli tak, to mamy dla was dobre wieści, bo wiele wskazuje na to, że wkrótce dostaniecie odcinek specjalny "Sanatorium miłości"!

Multimedia

"SANATORIUM MIŁOŚCI" ODCINEK SPECJALNY POWSTAŁ?

"Sanatorium miłości" to hitowy program randkowy Telewizji Polskiej, który opowiada o seniorach szukających miłości. Do tej pory powstały dwie edycje programu, a już planowana jest kolejna.

Stenia wyjawiła prawdę o związku z Władysławem! Była przez niego nękana?Zobacz więcej

Zanim to jednak nastąpi, widzowie prawdopodobnie obejrzą odcinek specjalny "Sanatorium miłości"! Zasugerowała to sama Marta Manowska, która opublikowała w sieci wspólne zdjęcie z Wiesią, które opisała następująco:

No jak Jej nie kochać? Ja to bym z Wiesią chciała poprowadzić program #dzis o tym trochę rozmawiałyśmy! Królowa jest tylko jedna To ona z własnej woli podczas pandemii uruchomiła telefon i każdy kto czuł się źle, sam - mógł do Niej zadzwonić! Potem już założyła sekretarkę i odbierała od 14:00 do 19:00 bo telefony dzwoniły już od 7:00😱 i to z całego świata! 🌏☎️ To tylko pokazuje, ile osób jest w potrzebie, i jak ważne rzeczy robi nasza Wiesia! Kocham Ją, Jej energię, Jej dobroć, Jej Białystok! My coś jeszcze razem wymyślimy! O więziach. O ludziach. To najważniejsze🤍A program #specjalny @sanatorium_milosci_tvp @sanatoriummiloscilovers zapowiada się swietnie! Ile hitów, ile dobrego humoru! Dobrze się było zobaczyć po takim czasie! Zostawcie kciuk w górę dla Wiesi! Wykonała tytaniczną pracę podczas pandemii I z tym uśmiechem przyjechała dziś na plan #ja #kocham ❤️💪

Czy to oznacza, że wkrótce obejrzymy specjalny odcinek "Sanatorium miłości"? Jesteśmy bardzo za!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×