"Sanatorium miłości". Marta Manowska o uczestnikach nowego programu TVP. Są następcy Jessiki i Jana z "Rolnik szuka żony"?

W niedzielę, 20 stycznia startuje nowy program TVP pt. "Sanatorium miłości". Kim są bohaterowie programu? Czy są wśród nich barwne osobowości i następcy Jessiki lub Jana z "Rolnik szuka żony"? Posłuchajcie, co zdradziła nam prowadząca - Marta Manowska.

Multimedia

"Sanatorium miłości" odcinek 1. w niedzielę, 20.01.2019 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

"Sanatorium miłości" to opowieść o tym, że starość może mieć inne oblicze, znacznie ciekawsze niż to, które istnieje w powszechnym wyobrażeniu społecznym. Ludzie na emeryturze wciąż mogą spędzać czas na aktywności fizycznej. Wciąż czeka na nich wiele zaskoczeń i wzruszeń.

Jak uczestnicy wspominają swój udział w programie? "To powrót do młodości" Zobacz więcej

Celem nowego programu Marty Manowskiej jest odczarowanie starości. Jesień życia może mieć wiele barw, przynosić radość i być czasem budowania szczerych relacji z innymi ludźmi. Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna i Wiesława to rezolutne, dojrzałe panie. Każda z nich jest samotna i chciałaby mieć bliską osobę, partnera na dobre i na złe. Spotykają mężczyzn: Cezarego, Krzysztofa, Lesława, Marka i dwóch Ryszardów, którzy, tak jak one, wyruszają do malowniczego uzdrowiska w Ustroniu.

Kim są bohaterowie "Sanatorium miłości"? Czy są wśród nich barwne osobowości i następcy Jessiki lub Jana z "Rolnik szuka żony"? Posłuchajcie, co zdradziła nam prowadząca - Marta Manowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Babcia (gość)

    A zeby Maz zdradził wcale nie musi jechać do sanatorium.

    27.01.2019 20:45
  • Babcia (gość)

    B. Fajny program ludziom w tym wieku też się coś należy. A tam są dorosłe osoby i odpowiadają za Siebie do tego samotni i wolno Im.

    27.01.2019 20:41
  • wdowa (gość)

    By lepiej użyczyli chorym ludziom na rehabilitacje a nie starym pudernicom co się chcą zabawić i wypocząć za friko.Niech sobie jada na sanatorium prywatnie za swoje pieniądze i szukają fagasa żeby im sponsorował to by się na pewno żaden głupi nie znalazł. Wstyd zeby mnie oglądali znajomi i sąsiedzi jak się uganiam za spodniami w takim wieku. ,

    21.01.2019 21:39
  • Wiola (gość)

    A niech się ludzie bawią, że starsi to nic im się od życia nie należy,jak widać są pełni werwy i energii.

    21.01.2019 09:30
  • Ktoś (gość)

    Nie jestem pewna, czy wszyscy uczestnicy programu szukają życiowych partnerów. Na koszt sponsora i TVP wypoczną w komfortowych warunkach i zabawą się trochę. Nie byłam na leczeniu w sanatorium, ale tyle nasłuchałam się od osób, które od lat jeżdżą, że mam wrażenie jakbym była

    21.01.2019 00:03
  • gość (gość)

    Ja myślę, że jedni pensjonariusze sanatoriów naprawdę potrzebują leczenia, inni "łączą przyjemne z pożytecznym" i traktują takie pobyty w sanatoriach jak wczasy nieźle się bawiąc. Są ludzie, którzy wracają z takiego turnusu i już planują kolejny.

    20.01.2019 23:49
  • gość (gość)

    Ja myślę, że jedni pensjonariusze sanatoriów naprawdę potrzebują leczenia, inni "łączą przyjemne z pożytecznym" i traktują takie pobyty w sanatoriach jak wczasy nieźle się bawiąc. Są ludzie, którzy wracają z takiego turnusu i już planują kolejny.

    20.01.2019 23:49
  • Ewa Pilk (gość)

    Kto to wymyśli? Gdzie są rodziny tych ludzi że pozwolili im wystąpić w tymprogramie i jeszcze mała uwaga do ludzi którzy mają około 70( czego wy szukacie ,wasze życie już było. Zapuźno wam zostały dzieci wnuki i na tym się skupcie bo tylko to macie .

    20.01.2019 23:37
  • Gość (gość)

    Moja obecność w sanatorium była wyłącznie gościnna, w odwiedzinach u osoby z rodziny, ale to co tam się dało zauważyć... Pary chodzące pod rękę, czytający tanie wierszyki o miłości, o rzucanie i mierzenie jednej płci przez drugą spojrzenia i, dużo można się nasłucha ć od osób, które tam były na turnusach. Są nawet turnusów powiedzonka.

    20.01.2019 23:26
  • Pola (gość)

    Pierwszy odcinek jakis dretwy ,moze sie rozkreci...juz mam pary ktore sie razem beda bawic w nastepnych odcinkach....

    20.01.2019 22:29
  • Starszy (gość)

    A dlaczego nie zamieszkali w Goczałkowicach Zdrój ? To by zobaczyli po pierwszych kilku dniach jak program w 90% musiał by być prowadzony z WC. Tam sanepid nie dociera

    20.01.2019 22:22
  • Wiesia (gość)

    Na jagody to sie chodzi w czerwcu, a nie w listopadzie

    20.01.2019 22:19
  • Daniel z wawy (gość)

    Ej całkiem śmieszne, też mają szansę coś robić a nie tylko siedzieć w mieszkaniu

    20.01.2019 22:02
  • Tadi (gość)

    Programy ogłupiające społeczeństwo coraz częściej proponuje nam publiczna TVP. Rolnik szuka żony jakoś się sprzedał medialnie, nawet lubiłem te pierwsze edycje, ale teraz sanatorium dla ludzi po 60.? Wątpię czy to się spodoba telewidzom. Pomysł kiepski, ale prezes Kurski to klepnął. Bo ludziom trzeba chleba i igrzysk. zamiast igrzysk sanatorium. Manowska trochę obniżyła poziom. Może jednak pokaże wkrótce 80 plus? Wszystko przed nami. Opowieści tych bohaterów to żenada. jak całe sanatorium.

    20.01.2019 21:47
  • Anna (gość)

    Nie interesuje mnie ten program o sanatorium mam przykre wspomnienia po 30 latach małuzenstwa kuracjuszka rozbiła rodzInę nie nawidzę tego programu stare głupie ludzie

    20.01.2019 20:03
  • Ana (gość)

    Kolejna szmira poziomem intelektualnym odpowiadajaca rolnikowi szukającemu żony? Nie ma to jak zrobić z siebie debila przed milionem ludzi. Ale za to na ekranie. Skoro to popularne , to niestety z naszym społeczeństwem jest bardzo żle.

    20.01.2019 19:34
  • Mmm (gość)

    Czy ten program w podtekście ma ośmieszyć sanatoria i niby tam prowadzone życie nocne . Wydaje się że logo programu sanatorium miłości jest bardzo. podobne do serduszka Owsiaka !

    20.01.2019 14:08
  • Maria (gość)

    Logo tego programu bardzo przypomina serduszko WOŚP ? Czy prezes Kurski wydał zgodę