"Sanatorium miłości". Marta Manowska podróżowała po świecie z Izabelą Zwierzyńską i Agnieszką Włodarczyk! Dotarliśmy do archiwalnych zdjęć prezenterki

Marta Manowska uwielbia podróżować. O tym wie każdy fan prowadzącej "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Dotarliśmy do jej starych zdjęć z 2014 roku, gdy razem z Izabelą Zwierzyńską, Agnieszką Włodarczyk, Pauliną Drażbą oraz Katarzyną Kwiatkowską odwiedziła Maroko. Zobaczcie archiwalne fotografie.

Multimedia

Marta Manowska kocha podróże

Marta Manowska - jedna z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej, która prowadzi takie formaty jak: "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Oba cieszą się wysoką oglądalnością i przyniosły Manowskiej popularność oraz uwielbienie widzów.

Tak bohaterowie 4. edycji wyglądali w młodości! Niektórych naprawdę ciężko rozpoznać! Zobacz więcej

Marta Manowska podróżowała z Izabelą Zwierzyńską i Agnieszką Włodarczyk!

Fani Marty Manowskiej doskonale wiedzą, że uwielbia ona podróżować. Zdjęcia z egzotycznych wypraw często publikuje w mediach społecznościowych. Ostatnią zimę Marta Manowska spędziła w Meksyku i na plażach Belize. Dwa lata wcześniej wypoczywała w Azji. Gospodyni popularnych programów jeszcze zanim stała się sławna, próbowała swoich sił w reklamach i serialach. Prowadziła castingi do "Ugotowanych" stacji TVN, a w 2014 roku, w towarzystwie Katarzyny Kwiatkowskiej, Agnieszki Włodarczyk, Izabeli Zwierzyńskiej oraz Pauliny Drażby, spędziła tydzień w Maroku.

Dziennikarka wraz z gwiazdami zwiedziła najbardziej ekscytujące zakątki tego kraju, odbyła kilka lekcji gotowania pod okiem wybitych kucharzy, poznała także podstawy surfingu. -Wielka radość. To był jedyny sport, który do tej pory nie był dla mnie łaskawy. Na plaży w Agadirze udało mi się w końcu stanąć na desce. Jaka to była radość, energia. Nie pamiętam siebie, abym biegała po plaży, skakała i cieszyła się jak dziecko - wspominała z radością Marta Manowska cytowana przez AKPĘ.

Tak mieszka Marta Manowska! Gwiazda TVP sprawiła sobie przepiękny dom na wsiZobacz więcej

W galerii publikujemy zdjęcia z wyprawy Marty Manowskiej do Maroka. Zobaczcie, jak wyglądała w 2014 roku, na chwilę przed startem 1. edycji "Rolnik szuka żony".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Albert Kujawa (gość)

    Ok Dziękujemy

    27.05.2022 19:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×