"Sanatorium miłości". Marta Manowska z "Rolnik szuka żony" poprowadzi nowy reality show. Tym razem z emerytami!

Marta Manowska, która swoją karierę rozpoczęła jako prowadząca "Rolnik szuka żony", poprowadzi nowy reality show Telewizji Polskiej. "Sanatorium miłości" poruszy zagadnienia zdrowia, edukacji oraz poradnictwa.

Multimedia

Telewizja Polska przygotowuje nowy reality show! Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, "Sanatorium miłości" ma przełamać stereotyp myślenia o osobach na emeryturze. Dwanaście osób spotka się w sanatorium w Ustroniu, gdzie przez trzy tygodnie mają się poznać i przeżyć nowe przygody, związane również ze sferą uczuć - czytamy.

Marta Manowska odchodzi z programu?! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Reality show ma "pokazać jesień życia w barwny i ciepły sposób, podkreślając wartość oraz godność człowieka bez względu na jego wiek". Program poprowadzi Marta Manowska, która jak dotąd kojarzona była głównie z roli prowadzącej "Rolnik szuka żony". - Cieszę się, że narodził się pomysł takiego programu. Jego bohaterowie, ludzie w jesieni swojego życia, są naprawdę w pięknym wieku. To taki moment, kiedy ma się już za sobą wychowanie dzieci, wypuszczenie ich na świat, oddanie im toru w sztafecie życia. Stąd tak wiele starszych osób mówi dzisiaj, że to jest ta chwila, ten czas, żeby zacząć się nim cieszyć. Iść własną ścieżką. Zacząć realizować zaniechane kiedyś marzenia czy pasje - mówi cytowana przez Wirtualnemedia Manowska.

Uczestnikami "Sanatorium miłości" będą osoby, które skończyły 60 lat. Premiera zaplanowana jest na styczeń 2019 r. W sumie TVP wyemituje 10 odcinków, które pokazywane będą w tym samym paśmie co "Rolnik szuka żony", a więc w niedziele ok. godz. 21.

Nowi rolnicy poszukiwani! Kiedy kolejna edycja programu? Jak się zgłosić? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Marek (gość)

  Genialny pomysł

  24.11.2018 11:53
 • mmmm (gość)

  Ty jesteś durna, Manowska to mądra kobieta, jej program jest fajny

  23.11.2018 10:19
 • anna (gość)

  nastepny durny program pani manowskiej

  21.11.2018 17:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×