"Sanatorium miłości". Monika ze Szczecina i Andrzej Sikorski razem na wakacjach! Spotkali się z Jadwigą, Krystyną, Janiną i Andrzejem!

"Sanatorium miłości" to jednej z największych hitów Telewizji Polskiej. Każda edycja to zbiór wyjątkowych osobowości! W programie rodzą się nie tylko romanse, ale także przyjaźnie - i to między uczestnikami różnych edycji! Monika ze Szczecina i Andrzej Sikorski to jedna z par, względem której internauci są przekonani, że łączy ich coś więcej. Seniorzy wybrali się na wakacje "na bali". Towarzyszyli im seniorzy z poprzednich edycji: Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, Krystyna Wolfart, Janina Szulc i Andrzej Kuna!

Multimedia

Monika ze Szczecina, Andrzej Sikorski spotkali się z Jadwigą Schwebs-Kostkiewicz, Krystyną Wolfart, Janiną Szulc i Andrzejem Kuną

Program "Sanatorium miłości" to jednej z największych hitów Telewizji Polskiej. Doczekał się już 4. edycji - obecnie trwa casting do piątego sezonu programu. Trudno jednoznacznie wybrać największe gwiazdy programu - widzowie w każdej edycji mają swoich faworytów.

Kuracjuszka ma piękną córkę. Łączy je bliska więź!Zobacz więcej

Seniorzy pojechali "na bali". Tak się bawią w wakacje kuracjusze z 2. i 3. edycji!

Na przestrzeni wszystkich czterech edycji programu Marty Manowskiej niewątpliwymi gwiazdami stały się między innymi Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski z 4. edycji, jak również Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, Krystyna Wolfart, Janina Szulc i Andrzej Kuna z 3. edycji programu.

Okazuje się, że wspomniani seniorzy serdecznie się zaprzyjaźnili! Monika ze Szczecina i Andrzej z Warszawy opublikowali w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie, jak ruszają "na bali", jak później doprecyzowała Monika, zamieszczając zdjęcie na beli siana.

Jak się okazało, seniorzy z 4. edycji spotkali się z Jadwigą Schwebs-Kostkiewicz, Krystyną Wolfart, Janiną Szulc i Andrzejem Kuną! Opublikowane zdjęcia z wypadu na Mazury Monika opisała:

Wakacje w dobrym towarzystwie

Wspólny wypad Andrzeja i Moniki raczej nie uciszy plotek, jakoby uczestników 4. edycji programu Marty Manowskiej łączyło coś więcej, niż tylko przyjaźń!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Tak mieszka Monika ze Szczecina. "Kocham wiejskie klimaty, styl prowansalski"Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Lolek (gość)

  Moniko już prostaczki i grubasy są okey? Czy czujesz się dobrze po obgadywaniu i wystawianiu opinii ludziom z grupy, jesteście paskudnym towarzystwem.Ciebie też nie oszczędzały M i N w krytyce.Was kobiety od środka zżera zazdrosc .

  08.07.2022 10:34
 • Andrzej (gość)

  Co za obłudni ludzie, jak możecie się się tak oczerniać za plecami a udawać że jest inaczej.Szambo wybija.

  07.07.2022 08:07
 • Patrycja (gość)

  Monika z Andrzejem pasują,biedna Mariolka z Berlina jest wściekła tak liczyła na Andrzeja a tu klaps,rozczarowanie.Monika to gwiazda Berlince pozostaje w życiu schlebiać innym i podcierać pupy geriatrii w Niemczech.

  06.07.2022 16:59
 • Juljann (gość)

  Nie lubię takich kobiet wygląda na wredna i fałszywa w stosunku do wszystkich udająca dobrą do wszystkich taka patrz na mnie a mnie nie rusz? Wiecznie zadumane w sobie ciagle chora oslabiona nicjejnie pasuje nie chciałbym żyć w jej piukladanym świecie lalek z tymi meblami z okresu ludwika jej potrzebny meszczyzna z okresu Napoleona w peruce i w rajtuzach przynoszący po kwiatku i mówiący tak Pani ciepłe kluchy nie do pilskiego mężczyzny taka stara mała .ukłony dla Ela damy .Nie mój typ .

  06.07.2022 06:45
 • Onon (gość)

  Monika to klasa!

  05.07.2022 11:28
 • Jankawezyscy (gość)

  Wszyscy piszą kogo bierzecie do TV jak można się tak z azz zachowywać same prostaczki panie o niskiej J ocenie niskiej kulturze obycia szukajace wrażeń o niskiej kulturze obycia prowadźące tryb życia na poziomie tanich knajp to twraz elita Manowska powinna się wstydzić program o niskim społeczeństwie jego wadach i zaletach przykre jak kobiety malo mają do powiedzenia .dość tych programów promujących byle co.

  04.07.2022 22:21
 • Kaska (gość)

  Moniko takie były be koleżanki, już są fajne.Namieszalyscie brzydko między sobą a teraz udajecie niewiniątka.Ta niania w starych butach gdzie się podziała.

  04.07.2022 18:11
 • Roman (gość)

  Fotki z Lidzbarka z Janka ,jadzka i Krystyna,Janka ma majtki czerwone na wierzchu coś się w główkach poprzewracalo starym babom.Albo zaimponowała im wyuzdana i próżna Natalka z lV edycji Program Sanatorium miłości wyraźnie zszedł na psy patrząc na te kobiety.

  04.07.2022 18:05
 • Ola (gość)

  Na mazurach a dokładnie Lidzbark Welski 😊 Goszczą już od wczoraj przy tężni dziś jezioro i kolacja w lidzbarskie "Chacie " Bardzo mili ludzie ☺️

  03.07.2022 19:46
 • Bohdan (gość)

  Kobiet podaj swoją prawdziwą tożsamość.

  03.07.2022 13:40
 • Do kobieta (gość)

  Chyba zazdrość

  03.07.2022 13:38
 • Kobieta (gość)

  To jest fałsz Monika w rozmowach tel z osobami prywatnymi wyśmiewala się z Andrzeja. Nie będę przytaczać słów ale co się nie robi żeby zaistnieć. Fałsz grupa rozwalona ta pani to specjalistka do wpieprzania się między ludzi. W swojej edycji namieszała równo Powinna pracować w policji. Żałosna kobieta karma wraca

  03.07.2022 09:06
 • Jan (gość)

  Tera będą się lansować do usranej śmierci , córka ,syn synowa ,teściowa 🤦.

  02.07.2022 21:29
 • Jędrzej (gość)

  Nie wiem komu i po co pokazują stare sztuki wiecznie poszukujące frajera do pieniędzy.

  02.07.2022 19:38
 • Marka (gość)

  Pani Monika była najlepsza w tym programie. Pan Andrzej pewno to zauważył.

  02.07.2022 17:46
 • IJ (gość)

  Monika jest fajna. Jednak spotkanie z uczestnikami z poprzednich edycji pewno zaplanowali twórcy programu.

  02.07.2022 17:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×