sanatorium miłości monika ze szczecina

"Sanatorium miłości". Jak mieszka Monika ze Szczecina? Biel, pastele i prowansalskie akcenty. Zobacz, jak mieszka uczestniczka programu Marty Manowskiej [TYLKO U NAS]

Monika ze Szczecina za sprawą 4. edycji programu "Sanatorium miłości" zyskała spore grono fanów i sławę. Kuracjuszka, która wyróżniała się opanowaniem i ogromną klasą szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Tylko dla Czytelników Telemagazyn.pl zgodziła się pokazać, jak urządziła swój dom. - Kocham wiejskie klimaty, styl prowansalski. Lubię jasne pomieszczenia i pastelowe kolory - wyznała nam seniorka. Jej piękne mieszkanie jest tego dowodem! Zobacz w galerii, jak mieszka seniorka!

12.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska napisała powieść! O czym jest książka gwiazdy programu TVP?

Monika Zajączkowska to jedna z gwiazd programu "Sanatorium miłości 4". 65-latka ze Szczecina fenomenalnie zaprezentowała się w telewizji i właśnie kontynuuje swoją przygodę z TVP, bowiem trwają nagrania do programu, który Zajączkowska będzie współprowadzić. Ale to nie wszystko, Monika Zajączkowska napisała także książkę, która właśnie pojawiła się w przedsprzedaży!

01.08.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Relacja Moniki Zajączkowskiej i Andrzeja Sikorskiego kwitnie! Tak kuracjusze spędzali ostatnio czas w Warszawie

Monika Zajączkowska i Andrzej Sikorski wzięli udział w ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Znajomość kuracjuszy, pomimo zakończenia programu, powolutku się rozwija. Jakiś czas temu Andrzej wyznał, że on i Szczecinianka oficjalnie są parą. Teraz seniorzy starają się ze sobą spędzać każdą wolną chwilę. Ostatnio urządzili sobie romantyczny spacer po Łazienkach Królewskich.

31.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska są razem? Już wszystko jasne! Senior powiedział, co ich łączy!

"Sanatorium miłości" to absolutny hit Telewizji Polskiej. Za nami emisja 4. edycji "Sanatorium miłości", która obfitowała w liczne związki oraz głośne rozstania. W tej edycji poznaliśmy Andrzeja Sikorskiego i Monikę Zajączkowską, którzy już w programie mieli się ku sobie, ale wszystko wskazywało na to, że ich uczucie eskalowało dopiero, gdy zniknęły kamery. Czy Andrzej Sikorski i Monika Zajączkowska są razem? Senior powiedział, co ich łączy!

23.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Związki seniorów są wymyślone i wyreżyserowane? Monika Zajączkowska bierze w obronę relację Piotra i Anny! [TYLKO U NAS]

Finał programu "Sanatorium miłości 4" już dawno za nami, jednak wciąż nie jego milkną echa. Fani show szczególnie emocjonują się relacją Piotra Sieroczniewicza i Anny Ziemby, która po zaręczynach zdaje się przechodzić lekki kryzys... Teraz w obronie pary stanęła Monika Zajączkowska, która w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl odpowiedziała na zarzuty odnośnie do reżyserowania relacji między uczestnikami "Sanatorium miłości" przez twórców!

30.05.2022Sanatorium miłości

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×