sanatorium miłości monika

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska zdradziła, z jakimi kuracjuszami utrzymuje kontakt po zakończeniu programu. Te imiona mogą być zaskoczeniem?

Monika Zajączkowska była jedną z ulubienic telewidzów ostatniej edycji "Sanatorium miłości". Szczecinianka podobnie jak inni uczestnicy hitu TVP postanowiła nie rezygnować z przyjaźni, jakie udało jej się nawiązać w programie. W jednym z najnowszych wywiadów wyznała, z którymi uczestnikami utrzymuje kontakt. Okazuje się, że jest to całkiem spora grupa.

22.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska kontynuuje telewizyjną karierę! Pojawi się w nowym programie TVP "Polska mnie cieszy"!

"Sanatorium miłości" to program, który potrafi otworzyć drzwi do show-biznesu. Nie wszyscy chcą z tego skorzystać, ale historia już pokazała, że polska telewizja pragnie przebojowych seniorów. Teraz okazało się, że swoją telewizyjną karierę kontynuować zamierza Monika Zajączkowska! Seniorka pojawi się w nowym programie TVP!

15.07.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Monika Zajączkowska opowiada o swojej relacji z Andrzejem. Wszyscy byli w szoku, gdy Piotr oświadczył się Annie? [WYWIAD]

Monika Zajączkowska to jedna z bohaterek programu "Sanatorium miłości 4". Pełna klasy seniorka szybko zdobyła sympatię widzów, którzy docenili ją za autentyczność i bycie sobą. Monika ze Szczecina w programie zainteresowana była Andrzejem Sikorskim, jednak nie zakończyli show w charakterze pary. Jak teraz rozwija się ich relacja? O tym, a także o wielu innych tajemnicach "Sanatorium miłości" opowiedziała nam w wywiadzie!

22.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Kuracjusze spotkali się z Jadwigą Szwebs-Kostkiewicz i Haliną Jaksą. Dlaczego telewizja tego nie pokazała? Monika Zajączkowska wyjaśnia! [TYLKO U NAS]

"Sanatorium miłości 4" już dawno za nami, ale im więcej czasu mija od emisji, tym poznajemy więcej szczegółów i ciekawostek z planu programu TVP! Monika Zajączkowska opowiedziała nam o rzeczach, które nie "weszły" do programu, w tym o spotkaniu z Królowymi Turnusu 3. edycji "Sanatorium miłości"! Dlaczego telewizja tego nie pokazała?

14.06.2022Sanatorium miłości

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×