"Sanatorium miłości". Najpierw zaręczyny, a teraz to! Natalia i Marek bardzo się kochają, ale czeka ich rozłąka

Natalia i Marek z "Sanatorium miłości 4" zakochali się w sobie na planie programu TVP i do dziś są razem. Zaręczonych seniorów niebawem czeka jednak rozłąka. O szczegółach opowiedzieli w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl. Chodzi o zdrowie i pracę!

Multimedia

Natalia i Marek znaleźli miłość w "Sanatorium miłości"

Kto oglądał 4. edycję "Sanatorium miłości", ten z pewnością kibicuje Natalii i Markowi, których połączyła miłość w Polanicy-Zdroju. Seniorzy nie od razu wpadli sobie w oko - Marek zabiegał o względy Ani, a Piotr smalił cholewki do Natalii, ale ostatecznie miłość zwyciężyła!

Pod koniec maja br. serwis Telemagazyn.pl jako pierwszy poinformował o zaręczynach Natalii i Marka, które odbyły się w kwietniu br. w Rewie.

Tych zdjęć mogliście nie widzieć! Seniorzy opowiadają o kulisach programu. Ile zarobili?Zobacz więcej

Jak układa się związek 64-letniej Natalii z Głogowa i 66-letniego Marka z Gdyni? Zakochani seniorzy w rozmowie z Telemagazyn.pl zapewnili, że są bardzo szczęśliwi. -Pomieszkujemy raz tu, raz tam - na razie nam to nie przeszkadza, ale myślimy już o tym, żeby się na coś zdecydować. Pan Marek zaraził ukochaną pasją do sportu. Rano wspólnie ćwiczą, pani Natalia sprawiła już sobie rower, aby towarzyszyć ukochanemu w rowerowych wycieczkach. Za nimi pierwszy wspólny urlop w Bułgarii.

Jakie mają plany na przyszłość? Marka i Natalię czeka wkrótce rozłąka!

Latem czeka nas krótka rozłąka. Marek musi się rehabilitować, ja jestem seniorka pracująca. Jadę do Niemiec, do zaprzyjaźnionej rodziny, by dorobić nieco grosza - wyznała w rozmowie z Telemagazyn.pl Natalia.

Wiadomo, że Marek - jak tylko skończy rehabilitację - chce odwiedzić ukochaną w Niemczech.

Mamy nadzieję, że chwilowe rozstanie tylko wzmocni ich związek! Tego im życzymy.

Zobacz galerię

Władysław Balicki nie może nachwalić się Piotra Huberta! Tylko nam opowiedział o miłości i ślubieZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Kumpel (gość)

    Jacek dobrze że dałeś rozwód tej niańce od niemieckich dziadkow ,przynajmniej nie będzie trwonić już twoich pieniędzy.Niech ją utrzymuje kto chce .

    06.07.2022 19:39
  • Joanna (gość)

    Czy TVP 1 wybiera patologię z Dolnego Śląska, gdybym miała tyle grzeszków na koncie nigdy nie wystąpiła bym w takim programie,jesteśmy zniesmaczone tą panią a jednak opinia się potwierdza nie tylko wśród najbliższych .

    05.07.2022 20:51
  • Ella (gość)

    Czytam j nie wierzę co ta Manowska robi w TVP kogo ona wybiera do programu tak być nie może żeby osoby o patologicznych skłonnościach reklamować promować słuchają tego i oglądają ludzie w całej Polsce sąsiedzi rodzina znajomi którzy znają te panie z bardzo złej strony wykukala wszystkich zrobila na szaro najbliższa rodzinę oczern8la matkę siostrę najbliższych s Manowska płakała jak bóbr osmiwszyla się sama tak być nie może żeby osoby o tak niskiej osobowości b yyly promowane w TV jakie telewizja robi o sobie swiadectwo kiedyś TV było miło oglądać ludzi zasłużonych do kultury polskiej a teraz różne osoby o niskim statusie społecznym są nam pokazywane i promowane na celebrytów jak tak można lansowac osoby z portalu randkowych które mają tak źle opinie w swoim otoczeniu chyba można i trzeba przeprowadzić wywiad środowiskowy czy osoba zglaszajaca do programu pisze prawdę a nie polegać na jej słowach sama się chwali a Manowska nic nie robi aby sprawdzić dane wstyd jakie osoby występują.

    05.07.2022 19:16
  • Bozena (gość)

    Znam ten temat.Nie chcą go te dzieci, których ty wszystkowiedząca pozbawilas ojca, jak były jeszcze bardzo małe.lle ludzi przez Ciebie płakało w życiu,ilu pokrecilaś los to sama najlepiej wiesz.Zawsze byłaś bezwzględna,my Cię dobrze znamy pani ze szrotu, to samo zrobiłaś z własną matką i siostrą jakie łzy wylewalaś przed Manowską , kota odwraciłaś ogonem a jesteś od zawsze największą kłamczuchą.

    05.07.2022 17:23
  • Duzowiedząca (gość)

    Typowe swoim oku belki nie widzę a u kogoś drzazgę zauważą …. A do Marcina!!! Nie wiesz jak było a piszesz głupoty! To nie Jacek wystąpił z pozwem o rozwód … nagadał ci głupot!!! Zapytaj się u kogo mieszka…. U dzieci złej kobiety a dlaczego nie u swoich?!

    05.07.2022 15:23
  • Marek (gość)

    Może wreszcie coś do niego dotrze jak przeczyta może rodzina przemówić do rozumu najlepiej gdyby sam zrozumiał w co się pakuje na starość czegoś Marek szuka tylko nie tego co znalazł szkida czlowieka lepiej by było gdyby w t tym programie nie wystąpił trudno jak to mówią jak sobie pościeli tak się wyspi szybko dirosnie i zmądrzeje gazety znów będą miały o kim pisać .Mądrości życiowej dla Marka .

    05.07.2022 14:27
  • Aleksander (gość)

    Jak trzeba być nieciekawą i niebezpieczną kobietą,że aż tyle ludzi ostrzega Lolka z Gdyni.W dodatku służąca staruyh Niemców i wulgarna prostaczka.

    05.07.2022 14:04
  • Marcin (gość)

    Wojtku piszesz prawdę, znalazła głupka nie z tej ziemi,gdyby coś sobą prezentowała to Jacek drugi mąż by nie założyłby jej rozwodu z rozpusty . Oprócz tego jest bardzo złym człowiekiem zniszczy wszystko i wszystkich fałszem a żona sfinksa z Gdyni się w grobie przewraca,

    05.07.2022 13:42
  • Wojtek (gość)

    Chłopie czytaj co piszą ludzie masz rodzinę niech Ci przemówić do rozumu cwaniactwo nie miłość Marku szukaj kobiety z głową nie rozporkiem bo zginiesz w tym wieku myśl o sobie o swoim życiu na starość a nie stracisz twarz kasę i zdrowie do tego stawiasz się nasmiechy sam i swoją rodzinę żona się w grobie przewraca użyłeś i starczy ratuj się .

    05.07.2022 07:37
  • Wojtek (gość)

    Niech nie wraca może ten biedny Marek zmądrzeje i zostawi ta Ma takiego on sobie bierze za kłopot na glowechlopie puści puści Cię w samych gaciach to kobieta bluszcz przejrzyj na oczy popytaj poszukaj poczytaj co piszą inni .

    05.07.2022 07:28
  • krajowy (gość)

    mam nie tylko ja po jasny gwint w tym serialu wystepuja panie ktore podcieraja tylki za granic a tutaj sa celebrytkami . Wstyd i paranoja aa aa a

    04.07.2022 19:25
  • Thomas (gość)

    Niech sprzątaja ,gotują Niemcom po co i komu się tlumaczyć.Czyba, że mamy drugie dno.

    04.07.2022 17:23
  • S.Zet (gość)

    Pytanie, a gdzie jest napisane, że ta pani jedzie do opieki?🤔 Może ta rodzina zaprzyjaźniona to jest z Polski i załatwi tamtej pani jąkać inną pracę, sprzątanie mieszkań czy tym podobne. Ludzie, czemu zawsze wszystko wiecie lepiej?!?!?!??

    04.07.2022 09:50
  • Kristi (gość)

    Moja koleżanka zawsze poźyczała pieniądze od wszystkich koleźanek i u wszystkich siedziała w kieszeni, źadko kiedy oddawała, mówiła źe nie ma. Oczywiście pracowała cały czas (była pracowita) Nie mogłam tego pojąć bo nawet miała egzekucjie. Jako koleźanka była super. I pojechała do pracy jako opiekunka na trzy m~ce zarobiła 10tys,pare razy i w końcu przestała bidować i długi oddała. Meble kupiła. I taka to historia....

    03.07.2022 16:13
  • Kristi (gość)

    Moja koleżanka zawsze poźyczała pieniądze od wszystkich koleźanek i u wszystkich siedziała w kieszeni, źadko kiedy oddawała, mówiła źe nie ma. Oczywiście pracowała cały czas (była pracowita) Nie mogłam tego pojąć bo nawet miała egzekucjie. Jako koleźanka była super. I pojechała do pracy jako opiekunka na trzy m~ce zarobiła 10tys,pare razy i w końcu przestała bidować i długi oddała. Meble kupiła. I taka to historia....

    03.07.2022 16:12
  • Franz z Polski (gość)

    Pytam pani Manowskiej od kiedy to pracujące w Niemczech sprzątaczki i niańki starszych panów Horstów i Adolfów itp mają nam dyktować sposób bycia i życia nam uczciwym,skromnym emerytom i nie zdemoralizowanym Polkom?Czyżby mieszkające w Polsce emerytki nie zasługiwały na Polanicę Zdrój.

    03.07.2022 13:22
  • Anna (gość)

    "Aktorki"lV edycji sanatorium miłości to żywe reklamy biur pośrednictwa pracy dla opiekunek w Niemczech.

    03.07.2022 12:40
  • Stefan (gość)

    Opiekunki,nianie czy jak was zwał.Bardzo ambitne zajęcia macie drogie gwiazdy, aż się same osmieszacie .Widocznie niemieckie gacie lepiej pachną.

    03.07.2022 11:30
  • Opiekunka (gość)

    Po co jeździć do Niemiec u nas też są Domy Srniora j jak się chce to można zarobić ładna kwotę biorę 15 Doby I mam taką samą kwotę i nie cały miesiąc

    03.07.2022 11:23
  • Maria (gość)

    Drogie koleżanki z sanatorium miłości dlaczego tak agresywnie reagujecie na swoją ciężką pracę przy opiece w Niemczech, pracuję od 10 lat przy chorych,starych i obłożnie chorych z poświęceniem i nie wstydzę się tego,Jak trzeba to podcieram tyłki Niemcom.Nie powinno się wstydzić swoich prac,fakt że nie pomyślałam że niańki ,sprzątaczki moje koleżanki z opieki będą aż trzy w tej edycji występować,też bym spróbowała swoich sił, jestem wdową.Nie do końca reprezentują nas Polki emerytki,kto to wybierał .Mam koleżanki, które jeżdżą po świecie a nie zasuwają tak jak my u Niemców.Stac ich na wiele . Dlaczego wam teraz wstyd?

    03.07.2022 11:07
NowszeStarsze