sanatorium miłości natalia

"Sanatorium miłości 4". Natalia i Marek opowiedzieli o swoich zaręczynach w "Pytaniu na śniadanie". Mężczyzna kupił za duży pierścionek!

"Sanatorium miłości" to program, który potrafi łączyć ludzi. Pokazały to już poprzednie edycje randkowego show dla seniorów, jednak 4. edycja "Sanatorium miłości" okazała się być pod tym względem wyjątkowa! Za nami zaręczyny Natalii i Marka, o których jako pierwszy poinformował serwis Telemagazyn.pl. Teraz seniorzy opowiedzieli o tej wyjątkowej chwili w "Pytaniu na śniadanie".

17.06.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Andrzej Sikorski był zdziwiony związkiem Huberta i Marioli? Szczerze wyznał, co sądzi o relacji Marka i Natalii! [TYLKO U NAS]

"Sanatorium miłości 4" to program, który skradł serca widzów Telewizji Polskiej. Nie dziwimy się, bowiem w żadnej wcześniejszej edycji programu nie nawiązało się tyle romantycznych relacji na planie! Jednak, nie wszystkie były tak oczywiste dla kuracjuszy, jak dla widzów! Opowiedział nam o tym Andrzej Sikorski, z którym mieliśmy przyjemność się spotkać.

27.05.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium Miłości 4". Nieoczekiwany zwrot akcji! Widzowie usprawiedliwiają zachowanie Piotra. To wszystko wina Natalii?

Wciąż nie milkną echa po emisji 2. odcinku 4. edycji "Sanatorium Miłości", obfitującego w wiele kontrowersyjnych sytuacji. Prowodyrem jednej z nich był Piotr, którego zachowanie na randce z Natalią wywołało burzę wśród fanów programu. Jednak gdy emocje po odcinku już opadły, internauci postanowili usprawiedliwić zachowanie seniora, piętnując tym samym postawę Natalii.

30.03.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". Natalia jest dziś na ustach wszystkich! Seniorka ze łzami w oczach opowiada o rodzinnym konflikcie

Jedną z bohaterek 4. edycji "Sanatorium miłości" jest 64-letnia Natalia z Głogowa. Kilka dni temu energiczna seniorka znalazła się na ustach wszystkich, a to za sprawą odważnej kreacji, którą założyła w 2. odcinku programu. W sieci rozgorzała gorąca dyskusja o modowym wyborze kuracjuszki, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, kim jest Natalia z "Sanatorium miłości 4".

26.03.2022Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości 4". 64-letnia Natalia pokazała na parkiecie za dużo? Jej sukienka więcej odkrywa niż zakrywa! Seniorka pod ostrzałem krytyki!

Chociaż program "Sanatorium miłości 4" dopiero pojawił się na antenie TVP 1, to jednak już na samym starcie generuje ogromne emocje oraz wywołuje kontrowersje. Na celowniku krytyki widzów obecnie jest 64-letnia Natalia, która swoją uwagę zwróciła sukienką, w jakiej zaprezentowała się na parkiecie... Więcej odkrywa niż zakrywa! Pod zdjęciami seniorki rozpętała się prawdziwa burza!

25.03.2022Sanatorium miłości

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×